GMC Sierra HD Niezawodność

GMC jest częścią General Motors, która skupia się na większych pojazdach, takich jak pickupy, SUV-y itp. Sierra HD jest ciężkim pickupem i posiada również mały model o nazwie 1500 Sierra. Ta ciężarówka jest przystosowana do jazdy terenowej i holowania.

Przegląd

Sierra HD to duża ciężarówka, która jest jedną z najlepszych w całej stawce najlepszych. We wszystkich modelach tej ciężarówki standardowo montowany jest silnik wysokoprężny Duramax o pojemności 6,6 litra. Ten potężny silnik zapewnia moc 445 koni mechanicznych. Ciężarówka posiada wszystkie cechy, które powinna mieć ciężka ciężarówka, w tym ekstremalne możliwości holowania, napęd na 4 koła itd.

Niezawodność

Niezawodność jest istotną informacją przed zakupem jakiegokolwiek samochodu. General Motors produkuje samochody od wieków i są one wystarczająco niezawodne, aby im zaufać. GMC ma ocenę niezawodności 3.0 na 5.0, plasując się na 22 miejscu wśród 32 marek samochodów, co nie jest najlepszym wynikiem. Sierra HD ma średnią ocenę niezawodności 4 na 5 gwiazdek według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest obecnie dużym zmartwieniem dla konsumentów, co jest świetną rzeczą. Ciężarówki GMC są regularnie poddawane testom zderzeniowym przez NHTSA i IIHS. Sierra została poddana crash-testom zarówno przez NHTSA, jak i IIHS, i otrzymała od nich świetne oceny. Sierra posiada również wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak asystent pasa ruchu, monitorowanie martwego pola, ostrzeganie przed kolizją itp.

Stopa amortyzacji

Wskaźnik amortyzacji pomaga nam również w określeniu niezawodności samochodu. GMC ma przyzwoitą wartość rezydualną nawet po 5 latach. Po 5 latach deprecjonuje się średnio o około 50%. Sierra również ma przyzwoitą stopę amortyzacji – 40% po 5 latach.

  GMC Terrain Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty obsługi technicznej i napraw nie są najniższe w ciężarówkach GMC. Te ciężarówki i SUV-y, średnio kosztują około 744 dolarów rocznie, co jest nieco wysokie w porównaniu do innych konkurentów. Średni koszt utrzymania Sierry to prawie 727 dolarów według RepairPal, który obejmuje wszystkie jego konserwacje zapobiegawcze i nieterminowe wizyty.

FAQ

Ile miejsc jest w GMC Sierra HD?

GMC Sierra HD to samochód z 6 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na tylne koła

Jaka jest moc silnika w GMC Sierra HD i czy ma on turbo?

GMC Sierra HD ma 401 KM mocy i 464 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 6.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

GMC Sierra HD ma 17 x -TBD- calowe stalowe koła przednie i 17 x -TBD- calowe stalowe koła tylne.

Jaka jest średnia żywotność GMC Sierra?

GMC Sierra może przejechać 150,000 mil przy dobrej konserwacji. Niektóre modele osiągają nawet 200 000 mil. Badania wykazują, że tylko 1,7% GMC Sierra przekroczy granicę 200 000 mil.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z