Honda Civic Si Niezawodność

Znane ze swojej niezawodności i trwałości, samochody Hondy są jednymi z najlepszych pod względem niezawodności. Civic jest zazwyczaj 4-drzwiowym sedanem, a model Si jest sportowym modelem Civica. Civic Si ma nieco sportowe nadwozie i szybszy silnik. Najnowszy model Si został wprowadzony w 2021 roku i jest on również niezwykle niezawodny w prowadzeniu.

Przegląd

Si jest sportowym modelem światowego Civica i posiada 1.5 turbodoładowany silnik, który produkuje 200 koni mechanicznych z 6-biegową skrzynią biegów. Samochód jest niezwykle gładki w prowadzeniu, tak jak inne Hondy, a także świetnie się prowadzi.

Niezawodność

Ludzie są zainteresowani niezawodnością samochodu przed jego zakupem. Honda jest zawsze niezawodną opcją ze względu na bardzo dobrą jakość części i dobrą historię pod względem niezawodności. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych marek samochodów na świecie w tej chwili. Civic Si jest niezwykle niezawodny i ma ocenę niezawodności 82 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Niezawodność samochodu zależy również od jego bezpieczeństwa. Hondas są zazwyczaj znane z bezpieczeństwa i świetnych wyników w testach zderzeniowych. Civic został przetestowany przez NHTSA i IIHS i otrzymał bardzo dobre oceny od obu tych instytucji. IIHS przyznało mu nawet nagrodę Top Safety Pick+.

Amortyzacja

Wskaźnik amortyzacji jest często bardzo niski w samochodach Hondy, a one sprzedają się bardzo ładnie. Samochody Hondy mają średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach, co jest niezwykle dobre. Model Civic ma jeszcze niższą stopę amortyzacji – 38% po 5 latach.

  Honda HR-V Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy są ich niskie koszty utrzymania i łatwe do naprawy samochody. Średnio, samochody Hondy kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż u wielu innych konkurentów. Civic Si ma średni koszt utrzymania około 400 dolarów, a samochód ma również mniejszą szansę na uzyskanie jakichkolwiek poważnych napraw.

FAQ

Czy Honda Civic Si to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Civic Si jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Hondzie Civic Si?

Honda Civic Si to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc w Hondzie Civic Si i czy ma ona turbo?

Honda Civic Si ma 205 koni mechanicznych i 192 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 1.5 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Hondzie Civic Si?

14,7 stóp sześciennych ( 0,416 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Honda Civic Si ma 18 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo wytrzymują silniki Civic Si?

Powinien wytrzymać średnio ponad 200,000 mil. Może trwać dłużej, jeśli się o niego dba i odpowiednio go konserwuje.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z