Honda CR-Z Niezawodność

Niezawodność i trwałość to największe atuty Hondy. CR-Z to 2-drzwiowe coupe, które wygląda niezwykle sportowo i jest przyjemne w prowadzeniu. Osiągi samochodu są również świetne, a jego posiadanie jest również niezawodne.

Przegląd

CR-Z ma połączony system hybrydowy z mocnym silnikiem, który daje maksymalną moc 121 KM i jest samochodem z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Ma świetne właściwości z bardzo dobrymi ocenami niezawodności. Samochód został wycofany z produkcji od 2016 roku, ale nadal jest to dobra opcja.

Niezawodność

Ludzie są zainteresowani niezawodnością samochodu przed jego zakupem. Honda jest zawsze niezawodną opcją ze względu na niezwykle drobnej jakości części i dobrą historię pod względem niezawodności. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych marek samochodów na świecie w tej chwili. CR-Z ma również świetną ocenę niezawodności 90 na 100, gdzie 57 jest średnią oceną.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kolejny czynnik niezawodności, który jest niezwykle ważny. Zazwyczaj samochody Hondy są bezpiecznymi samochodami ze względu na ich bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych. Zarówno NHTSA, jak i IIHS przyznały CR-Z doskonałe noty. Posiada on również inne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak poduszki powietrzne, ABS, kurtyny boczne itp.

Stopa amortyzacji

Samochody Hondy są znane z niezwykle wysokiej wartości odsprzedaży. Te samochody nie deprecjonują się szybciej niż inne samochody. Średnio, samochody Hondy mają stopę amortyzacji 40% po 5 latach, a CR-Z ma jeszcze niższą stopę amortyzacji 33% po 5 latach z powodu stale rosnącego popytu.

  Honda Insight Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania jest jednym z najważniejszych czynników niezawodności. Samochody Hondy znane są z tego, że są bezobsługowe, a ich średni koszt utrzymania wynosi około 400 dolarów. CR-Z jest samochodem sportowym, a jego koszt utrzymania wynosi 430 dolarów.

FAQ

Czy Honda CR-Z to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda CR-Z to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Hondzie CR-Z?

Honda CR-Z to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Two-Seaters

Jaka jest moc Hondy CR-Z i czy ma ona turbo?

Honda CR-Z ma 130 koni mechanicznych i 127 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowo-elektryczny I-4 o pojemności skokowej 1,5 L Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jaki typ kół posiada?

Honda CR-Z ma aluminiowe koła przednie 16 X 6 cali i aluminiowe koła tylne 16 X 6 cali.

Jak długo Honda CR-Z może wytrzymać?

Honda CR-Z może wytrzymać do 10 lat w zależności od tego, jak się o nią dba.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z