Honda Element Niezawodność

Honda jest marką znaną na całym świecie ze swojej niezawodności i przystępnych cenowo samochodów. Element to mały SUV plus pickup, który słynie z pudełkowatego wyglądu. Samochód ten może być używany do wszelkiego rodzaju zastosowań domowych, jak również do małych zastosowań komercyjnych.

Przegląd

Element był oferowany zarówno z napędem FWD jak i AWD. Wyposażono go w 4-cylindrowy silnik o pojemności 2,4 l, który zapewnia maksymalną moc 156 KM. Maksymalny uciąg samochodu wynosi 1500 funtów. Samochód posiada dziesiątki przydatnych funkcji i nadal jest dobrą opcją dla używanego samochodu.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej niezwykle dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. Model Element ma wyjątkowo wysoki wynik niezawodności wynoszący 80, gdzie 57 to średni wynik niezawodności.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla podróżujących rodzin. Element został poddany crash-testom przez IIHS i otrzymał od nich doskonały wynik, w tym nagrodę Top Safety Pick. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne, elektroniczna kontrola stabilności, ABS itp.

Amortyzacja

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części i jakość wykonania. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. Element jest starym samochodem i ma dobrą historię utrzymywania swojej ceny. Stracił tylko 20% po 5 latach.

  Chevrolet Impala Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania i łatwość naprawy samochodów. Średnio, samochody Honda kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż wielu innych konkurentów. Ponadto, Element ma średni koszt utrzymania i naprawy w wysokości $490 rocznie.

FAQ

Czy Honda Element to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Element jest samochodem z napędem na cztery koła.

Ile miejsc jest w Hondzie Element?

Honda Element to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility

Jaka jest moc w Hondzie Element i czy ma ona turbo?

Honda Element ma 166 koni mechanicznych i 161 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 2.4L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Honda Element?

6,9 cala ( 17,53 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Honda Element ma 16 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 16 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Honda Element jest długowieczna?

Honda Element jest zbudowany, aby trwać i może przejść między 250,000 a 300,000. To około 15 do 20 lat niezawodnej eksploatacji, przy rozsądnej jeździe i dobrej konserwacji. Dane te oparte są na średnim rocznym przebiegu samochodu wynoszącym 15 000 mil.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z