Honda Fit EV Niezawodność

Honda jest znana na całym świecie z niezawodnych i niedrogich samochodów o niezwykle bogatych możliwościach. Fit EV jest w pełni elektrycznym samochodem subkompaktowym, który świetnie nadaje się do użytku rodzinnego. Samochód został zapowiedziany tylko w kilku stanach w USA.

Przegląd

Fit EV został zapowiedziany w 2010 roku, a jego produkcja rozpoczęła się w 2013 roku. Był to model drugiej generacji Hondy Fit, a jego szacowany zasięg to 89 mil. Samochód został wprowadzony na rynek tylko w jednym poziomie wykończenia i jednym kolorze.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej wyjątkowo dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. Fit ma wyjątkowo wysoki wynik niezawodności wynoszący 86, gdzie 57 to średni wynik niezawodności.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla rodzin do podróżowania. Fit został poddany crash-testom zarówno przez NHTSA, jak i IIHS i otrzymał od nich doskonałe noty. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak asystent utrzymywania pasa ruchu, poduszki powietrzne, adaptacyjny tempomat itp.

Stopa amortyzacji

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części i jakość wykonania. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. Fit to świetny samochód, ale nie jest najlepszy pod względem stopy amortyzacji – po 5 latach amortyzuje się o około 54%.

  Honda Civic Si Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania i łatwe naprawy samochodów. Średnio, samochody Honda kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż wielu innych konkurentów.
Fit ma średni koszt utrzymania i napraw na poziomie 390 dolarów rocznie, a Fit EV miałby jeszcze mniejsze koszty utrzymania niż to.

FAQ

Czy Honda Fit EV to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Fit EV to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Hondzie Fit EV?

Honda Fit EV to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Small Station Wagons

Jaka jest moc w Hondzie Fit EV i czy ma ona turbo?

Honda Fit EV ma 123 konie mechaniczne i 189 lb-ft momentu obrotowego.

Jaki typ kół posiada samochód?

Honda Fit EV ma aluminiowe koła przednie 15 X 5,5 cala i aluminiowe koła tylne 15 X 5,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z