Honda Insight Niezawodność

Honda jest marką znaną na całym świecie ze swojej niezawodności i przystępności cenowej samochodów. Insight to wykonawczy 4-drzwiowy samochód, który jest hybrydowym samochodem elektrycznym Hondy. Samochód jest również świetny do oglądania i niezwykle satysfakcjonujący w prowadzeniu. Cena samochodu jest również atrakcyjna jak na możliwości, które oferuje Honda.

Przegląd

Wnętrze Hondy jest zawsze przyjemne do siedzenia. Najnowszy model 2022 to trzecia generacja Insighta. Samochód posiada silnik o pojemności 1,5 L pracujący w cyklu Atkinsona, który dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 96 kW i baterii litowo-jonowej o pojemności 1,2 kWh jest połączeniem samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej wyjątkowo dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. Insight jest również niezawodny, a model 2022 ma ponadprzeciętny wynik niezawodności 78 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla rodzin w podróży. Insight został poddany crash-testom zarówno przez NHTSA jak i IIHS i otrzymał od nich doskonałe noty. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeżenie przed kolizją, system hamulców awaryjnych, adaptacyjny tempomat itp.

Stopa amortyzacji

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części wysokiej jakości i jakość budowy. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. Insight po 3 latach amortyzuje się o 29%, a po 5 latach o 40%.

  Honda Clarity Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania i łatwość naprawy samochodów. Średnio, samochody Hondy kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż u wielu innych konkurentów. Co więcej, Accord ma średni koszt utrzymania i napraw na poziomie 392 dolarów, co jest jeszcze niższe niż średni koszt utrzymania Hondy.

FAQ

Czy Honda Insight to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Insight to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Hondzie Insight?

Honda Insight to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc w Hondzie Insight i czy ma ona turbo?

Honda Insight ma 151 koni mechanicznych i 99 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowo-elektryczny I-4 o pojemności skokowej 1,5 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Hondzie Insight?

15,1 stóp sześciennych ( 0,428 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Honda Insight ma 16 X 7 calowe aluminiowe koła przednie i 16 X 7 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Honda Insight hybrid jest niezawodna?

Honda Insight z 2022 roku ma przewidywany wynik niezawodności (78) na 100. Przewidywany wynik niezawodności Power pomiędzy 91-100 i 81-90 są uważane za najlepsze, podczas gdy 70-80 i 70-80 są uważane za średnie i sprawiedliwe, odpowiednio.

Co jest nie tak z Hondą Insight?

Pompy paliwa marki Denso mogły mieć wirniki narażone na nadmierne działanie środków suszących podczas produkcji. Mogą one pęknąć, wchłonąć paliwo, a następnie przestać wysyłać paliwo do silnika.

  Honda HR-V Niezawodność

Ile kilometrów wytrzyma Honda Insight?

My jednak powiedzielibyśmy, że Honda Insight powinna być w stanie wytrzymać co najmniej 150,000 do 200k mil według Motors and Wheels.

Który jest lepszy Prius czy Insight?

Chociaż dzielą podobne oceny MPG, Insight jest bardziej wydajny, jeśli chodzi o MPG w mieście. Wskaźnik oszczędności paliwa Insighta wynoszący 55 MPG w mieście** jest jeszcze bardziej imponujący niż Priusa, który ma przewagę 30 koni mechanicznych.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z