Honda Odyssey Niezawodność

Honda jest marką znaną na całym świecie z niezawodności i przystępnych cen samochodów. Odyssey to minivan, który jest znany z przystępnej ceny i niezwykle wysokiej jakości samochodu rodzinnego. Jest uważany za jeden z najlepszych minivanów na świecie.

Przegląd

Wnętrze Hond zawsze jest przyjemne do siedzenia. Odyssey jest obecny w USA od 1994 roku. Samochód nie jest też za słaby, ma mocny silnik 3,5 L V6 z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej wyjątkowo dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. Odyssey to kolejna niezawodna pozycja Hondy, a model z 2022 roku uzyskał wynik niezawodności 77 na 100 punktów według J.D Power.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla rodzin w podróży. CR-V została poddana crash-testom przez NHTSA i otrzymała doskonałą ocenę 5 gwiazdek na 5 możliwych. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeganie przed kolizją, poduszki powietrzne, adaptacyjny tempomat itp.

Stopa amortyzacji

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części wysokiej jakości i jakość budowy. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. Odyssey amortyzuje się o około 50% po 5 latach, co jest świetnym wynikiem.

  Audi S8 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania. Średnio, samochody Hondy kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż u wielu innych konkurentów. Co więcej, Odyssey ma nieco wyższy koszt utrzymania i naprawy wynoszący 547 dolarów, co jest nieco więcej jak na standardy Hondy, ale wciąż niższy niż u konkurentów.

FAQ

Czy Honda Odyssey to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Odyssey to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Hondzie Odyssey?

Honda Odyssey to samochód z 8 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minivany 2WD

Jaka jest moc w Hondzie Odyssey i czy ma ona turbo?

Honda Odyssey ma 280 KM i 262 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.5 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Honda Odyssey?

4,5 cala ( 11,43 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Honda Odyssey ma przednie aluminiowe koła 18 X 7 cali i tylne aluminiowe koła 18 X 7 cali.

Który rok jest najbardziej niezawodny w Hondzie Odyssey?

Model 2016 jest dobrym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić na zieleni. Consumer Reports twierdzi, że jest to najlepszy rok Hondy Odyssey. Model 2016 Odyssey CR jest najbardziej niezawodny, z oceną niezawodności na poziomie 4/5 i solidną oceną satysfakcji na poziomie 3/5.

  Chevrolet Malibu - niezawodność

Jakie problemy ma Honda Odyssey?

Niektóre częste problemy z Odyssey:

 • Denso Fuel Pump Failure.
 • Problemy z systemem Honda Sensing.
 • Pisk wspomagania kierownicy.
 • Pojazdy Hondy z wycofanymi poduszkami powietrznymi Takata.
 • Lampka ostrzegawcza TPMS.
 • Wyjątkowo niewygodne fotele Hondy.
 • Gryzonie przeżuwają przewody.
 • Łuszczący się lakier i lakier bezbarwny.

Jak długo wytrzymują silniki Hondy Odyssey?

Nowa Honda Odyssey wytrzyma od 250 000 do 300 000 lat. Jest to około 16 do 20 lat.

Który minivan ma mniej problemów?

 • Chrysler Pacifica.
 • Honda Odyssey.
 • Toyota Sienna.
 • Dodge Grand Caravan.
 • Kia Sedona.
 • Chrysler Town and Country.
 • Nissan Quest.

Jaki jest wysoki przebieg dla Hondy Odyssey?

Nowa Honda Odyssey wytrzyma od 250 000 do 300 000 lat. Jeśli jest odpowiednio konserwowana i nie jest uszkodzona, może wytrzymać nawet 300 000. Twoja Honda Odyssey powinna wytrzymać jeszcze 16-20 lat. Jest to jeden z najbardziej popularnych minivanów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z