Honda Ridgeline Niezawodność

Historycznie rzecz biorąc, Honda Motor Company była najbardziej znana jako producent samochodów. Z biegiem lat Honda udowodniła, że jest marką niezawodną i godną zaufania. Honda Ridgeline wyróżnia się wśród kompaktowych pickupów. W porównaniu z innymi modelami tej marki, materiały użyte w kabinie są lepsze, jazda jest bardziej komfortowa, a tylne siedzenia bardziej pojemne.

Przegląd

Ridgeline to obecnie jedyny pickup Hondy. Jest to firmowy odpowiednik mini ciężarówki Acty. W najnowszej generacji Hondy Ridgeline otrzymujemy mocny i wydajny silnik 3,5 l V6. Nie ma wątpliwości, że Honda produkuje trwałe samochody i silniki. W rezultacie, 3,5L V6 jest również bardzo niezawodny. Model Ridgeline’a z 2017 roku to druga i najnowsza generacja ich potężnego pickupa.

Niezawodność

Od wprowadzenia Ridgeline’a na rynek minęło prawie 15 lat. Z oceną niezawodności 4 na 5, Honda Ridgeline jest bezsprzecznie jedną z najbardziej niezawodnych ciężarówek dostępnych obecnie na rynku. Ridgeline zajmuje pierwsze miejsce w kategorii małych pickupów. Otrzymał średnią ocenę niezawodności 78 na 100 punktów od J.D Power.

Wartość odsprzedaży

Honda Ridgeline amortyzuje się o 54% po pięciu latach, co daje wartość odsprzedaży po pięciu latach na poziomie 19 479 USD. Jeśli jednak interesują Cię cechy Hondy Ridgeline, zakup używanej ciężarówki może być niezawodną i opłacalną opcją.

Bezpieczeństwo

Chevrolet jest dość dobrze znany ze swojej niezawodności i funkcji bezpieczeństwa. W przypadku Ridgeline’a nie jest to wyjątkiem. Ciężarówka jest uważana za najlepszą opcję pod względem bezpieczeństwa. Urzędnicy National Highway Traffic Safety Administration przyznali Ridgeline pięciogwiazdkową ocenę bezpieczeństwa, a Insurance Institute for Highway Safety uznał pojazd za Top Safety Pick. Ciężarówka posiada również funkcje wspomagające kierowcę, takie jak system stabilizacji toru jazdy, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne, system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania oraz elektroniczny rozdział siły hamowania.

  Honda Fit EV Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Honda Ridgeline jest ekonomiczna w porównaniu z innymi pojazdami, jeśli chodzi o roczne koszty utrzymania i napraw. Przeciętny Ridgeline kosztuje tylko około 502 dolarów rocznie za konserwację, co jest stosunkowo niskim kosztem w porównaniu z kosztem przeciętnego pojazdu, który wynosi 650 dolarów. To sprawia, że jego utrzymanie jest przystępne dla właścicieli.

FAQ

Ile miejsc jest w Hondzie Ridgeline?

Honda Ridgeline to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc Hondy Ridgeline i czy ma ona turbo?

Honda Ridgeline ma 280 KM i 262 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.5 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Honda Ridgeline ma przednie koła aluminiowe 18 X 7,5 cala i tylne koła aluminiowe 18 X 7,5 cala.

Czy Honda Ridgeline ma jakieś problemy?

Ridgeline to niezawodna ciężarówka. Problemy ze skrzynią biegów, problemy z układem paliwowym i problemy z hamulcami lub urządzeniami zasilającymi to najczęstsze problemy w używanych ciężarówkach 2018 Honda Ridgeline. Powinieneś unikać modeli 2017 i 2018 Honda Ridgeline.

Czy ciężarówki Honda Ridgeline są dobre?

Honda Ridgeline to świetna kompaktowa ciężarówka. Ridgeline jest zbudowany na platformie unibody i jeździ i prowadzi się bardziej jak SUV niż ciężki, nadwozie na ramie pickup. Jego wnętrze ma dużo miejsca na tylnych siedzeniach, doskonałą jakość wykonania i solidny wybór funkcji informacyjno-rozrywkowych/wspomagających kierowcę.

  Ford Edge Niezawodność

Ile kilometrów wytrzyma Honda Ridgeline?

Honda Ridgeline zajmuje pierwsze miejsce w kategorii samochodów ciężarowych, w przypadku których prawdopodobieństwo przejechania co najmniej 200 000 mil jest największe. Tylko 3% modeli Hondy Ridgeline starszych niż 200 000 mil zostało wymienionych.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z