Hummer H3 Niezawodność

Na początku XXI wieku Hummer był znany z produkcji ciężarówek i SUV-ów. Hummer H3 jest terenowym SUV-em średniej wielkości, którego produkcja trwała od 2005 do 2010 roku. H3 był najmniejszym modelem w linii, ale nadal udało się pokonać H2 w wyglądzie, wydajności i prawie wszystko. Właściciele Hummerów uważają, że jest to jeden z najbardziej niezawodnych pojazdów na rynku.

Przegląd

Hummer H3 ma wiele ciekawych cech i pomimo tego, że został wycofany z produkcji, nadal jest dobrym zakupem dla osób, którym zależy na wyglądzie i stylu H3. H3 jest wyposażony w 3,7-litrowy silnik LLR I5 z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Najczęściej używali Hummer H3 w amerykańskim wojsku do transportu mediów i ładunków, ale to nie jest kuloodporne. Ten średniej wielkości SUV jest pojazdem terenowym, co ułatwiło mu świadczenie usług komunalnych.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, H3 cieszy się dobrą reputacją. J.D. Power przyznał modelowi Hummer H3 z 2010 roku ocenę niezawodności 3 na 5. Podczas gdy starszy model ma również dobre cechy niezawodności.
Hummer H3 nie jest idealny, bez względu na to, jak bardzo jest niezawodny. Wadliwe lub zużyte części tego SUV-a mogą powodować problemy, gdy samochód się starzeje. Różni ludzie zgłaszali różne problemy dotyczące skrzyni biegów, nieszczelnych zaworów, klimatyzacji i problemów z nagrzewnicą. Jednak żaden pojazd nie jest bez problemu. Tak więc, to zależy od Ciebie jak go utrzymasz.

  Genesis G90 Niezawodność

Bezpieczeństwo

Hummer pojazdy były doskonałą opcją dla off-roader z stabilnego prowadzenia i niezawodności. Różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak kontrola stabilności, przeciwblokujące hamulce tarczowe, kontrola trakcji i monitorowanie ciśnienia w oponach pomogły Hummerowi H3 zdobyć 5-gwiazdkową ocenę bezpieczeństwa od NHTSA.

Odsprzedaż

H3 wciąż jest wart zakupu. Deprecjonują się one jak większość innych pojazdów. Ale mogą utrzymać swoją wartość, ponieważ nie są już produkowane i są zbudowane tak, aby były niezwykle trwałe, z mocnym silnikiem i bezpieczną jazdą.

Konserwacja i naprawa

Zazwyczaj koszty napraw i konserwacji zależą od stanu pojazdu. Tak samo jest w przypadku Hummera H3. Jednak w przypadku średnio klimatyzowanego H3, roczny koszt utrzymania wynosi około 620 dolarów, który może być również zmniejszony, jeśli dobrze zadbasz o jego stan.

FAQ

Ile miejsc jest w Hummerze H3?

Hummer H3 jest samochodem posiadającym 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: napęd na 4 koła

Jaka jest moc w Hummerze H3 i czy ma on turbo?

Hummer H3 ma 300 koni mechanicznych i 320 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Gas/Ethanol V8 o pojemności skokowej 5.3L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Hummer H3 ma 16 x 7,5 cala aluminiowe koła przednie i 16 x 7,5 cala aluminiowe koła tylne.

Jak długo wytrzymuje silnik Hummera H3?

Ponieważ Hummery są przeznaczone do trudnych warunków pogodowych i ekstremalnych, mogą one trwać długo. Hummer może zazwyczaj trwać od 300,000 do 500,000 mil, jeśli jest prawidłowo utrzymany. Wiele osób uzyskało więcej niż 300,000 mil od swoich H2s lub H3s i planują kontynuować jazdę ciężarówką, dopóki benzyna nie stanie się tania.

  Alfa Romeo Giulia Niezawodność

Który Hummer jest najbardziej niezawodny?

Alfa H1 z 2006 roku jest najbardziej niezawodnym Hummerem. Pojazd ten ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym 6,6-litrowy silnik Duramax Turbodiesel, doskonałe ogrzewanie AC i wzmocnione zawieszenie.

Jakie są najczęstsze problemy z Hummerami?

  • Worn Valve Seats May Cause Engine Misfire.
  • Kontrolka Check Engine z powodu problemu z korkiem gazu.
  • Zmniejszona moc i kontrolka Check Engine.
  • Serwisowanie skrzyni biegów co 30 000 mil.
  • Uszkodzenie czujnika poziomu paliwa.
  • Przepłukać płyn hamulcowy co 60 000 mil.
  • Płukanie układu chłodzenia co 60 000 mil.

Czy warto kupić Hummera?

Solidny wojskowy wygląd i duże rozmiary Hummera sprawiają, że jest to świetny zakup dla tych, którzy kochają amerykańską kulturę. Hummer dowiezie Państwa wszędzie tam, gdzie trzeba, czy to na chodniku, czy na szlakach kempingowych.

Jak głęboko Hummer H3 może zanurzyć się w wodzie?

24 cale głębokości ( 60 cm)

Który jest lepszy H2 czy H3?

Oba pojazdy są mocne i radzą sobie w terenie. Jednak H3 jest bardziej praktyczny dla większości kierowców. H2 ma kilka dodatkowych, standardowych, luksusowych funkcji.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z