Jaguar F-Pace Niezawodność

Właściciele Jaguar F-Pace uznają go za bezpieczny i niezawodny SUV, chociaż jego niezawodność może nie być tak wielka, jak niektóre z jego konkurencji. Jaguar F-Pace to kompaktowy luksusowy crossover SUV, który rozpoczął produkcję w 2016 roku. Jaguar otrzymał nagrody World Car of the Year i World Car Design of the Year 2017 na „2017 New York International Auto Show”.

Przegląd.

Jaguar F-Pace był pierwszym modelem zbudowanym przez Jaguara w klasie SUV. 5-drzwiowy SUV posiada napęd na wszystkie koła 4*4. Jaguar F-Pace wyposażony jest w 6-biegową manualną i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów 8HP. Składa się z 2,0-litrowego silnika Ingenium turbo I4, który osiąga moc 246 koni mechanicznych. F-Pace jest również dostępny z dużo mocniejszym turbodoładowanym silnikiem, który jest 3.0-litrową rzędową szóstką, która generuje 335 koni mechanicznych.

Niezawodność

Jeśli chodzi o wyniki niezawodności, Jaguar F-Pace nie jest najwybitniejszą opcją wśród SUV-ów, ponieważ wielu klientów zgłasza różne usterki elektryczne i problemy z układem. Pod względem przewidywanego wyniku niezawodności przez J.D. Power, F-Pace ma ocenę 79 na 100, co jest średnią.

Bezpieczeństwo

Jaguar F-Pace ogólnie jest świetnym wszechstronnym samochodem, który oferuje płynną, wygodną i łatwą jazdę. Jeśli chodzi o wynik bezpieczeństwa, F-Pace był całkiem dobry z ogólną oceną pięciu gwiazdek według oceny bezpieczeństwa ANCAP.

Stawka amortyzacji

Stawki amortyzacji każdego pojazdu są dość istotne w zakresie przewidywania jego wynik niezawodności. Jaguar F-Pace ma średnią w prawie wszystkich swoich działach. Po 5 latach użytkowania zamortyzuje się o 54%.

  Ford Mustang Shelby GT500 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania i napraw Jaguara F-Pace są ponownie nieco wyższe niż średnie stawki dla luksusowych SUV-ów. Jaguar F-Pace będzie kosztował około $16,103 na utrzymanie i naprawy w ciągu pierwszych 10 lat użytkowania. Przy tak wysokich kosztach utrzymania, Jaguar F-Pace trafia na listę najmniej niezawodnych SUV-ów wśród wszystkich marek.

FAQ

Czy F-Pace to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Jaguar F-Pace jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących jest w Jaguarze F-Pace?

Jaguar F-Pace to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc w F-Pace i czy ma on turbo?

Jaguar F-Pace ma 247 koni mechanicznych i 269 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Jaguarze F-Pace?

71.8 stóp sześciennych ( 2,033 m3 )

Jak duży prześwit ma Jaguar F-Pace?

8,4 cala ( 21,34 cm )

Jaki typ kół posiada?

Jaguar F-Pace posiada 19 X 8,5 calowe aluminiowe koła przednie oraz 19 X 8,5 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy warto kupić Jaguara F-Pace?

Jest to obecnie luksusowy SUV, który wygląda świetnie i jeździ dobrze. Jeśli F-Pace nie był na twoim radarze, gdy szukałeś luksusowego SUV-a średniej wielkości, to teraz powinien.

Czy Jaguar F-Pace ma dużo problemów?

Consumer Reports nadał F-Pace etykietę „najmniej niezawodnego pojazdu”. Pojawiły się obawy konsumentów dotyczące systemu infotainment, hałasu i systemów stop-start silnika, a także pisków.

  Jaguar E-Pace Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z