Jaki jest najlepszy samochód sportowy dla grubych ludzi?

Samochody sportowe są stworzone, aby jeździć szybko, co oznacza, że są one nieco skompromitowane, jeśli chodzi o właściwości jezdne, komfort, technologię i praktyczność. Samochody sportowe są również lekkie, aby były bardziej zwinne i oferowały lepszy stosunek mocy do wagi.

Jako takie, samochody sportowe niekoniecznie są stworzone dla grubych ludzi, ale istnieje kilka opcji, które oferują więcej miejsca, zachowując jednocześnie sportowy charakter. Doskonałym przykładem takiego samochodu jest Audi A8, supersamochód napędzany silnikiem V10 o mocy 600 KM, ale wystarczająco duży dla kierowców z nadwagą.

Ponadto, BMW M3 i Audi RS4 są również świetne dla kierowców z nadwagą, ponieważ oferują one regularne sedan / nieruchomości praktyczność, a jednocześnie oferuje więcej mocy i zwinność. Jeśli chcesz mieć podstawowy samochód sportowy w nowoczesnej erze, Porsche 911 jest drogą do zrobienia.

Co więcej, BMW M8 jest wspaniałym samochodem sportowym grand tourer z dużą ilością miejsca dla każdego, bez względu na jego kształt i rozmiar. Jednak Dodge Challenger jest prawdopodobnie najlepszym samochodem sportowym dla grubych ludzi, ponieważ oferuje najszersze siedzenia w całym przemyśle samochodowym.

Audi R8

Od czasu wprowadzenia Audi R8, Audi zdołało sprzedać więcej niż kilkaset, a nawet czasami kilka tysięcy modeli R8 każdego roku. Mało który supersamochód potrafi to, co Audi R8, ponieważ oferuje takie rozdwojenie jaźni.

600 KM pochodzi z wolnossącego silnika V10 zdolnego do osiągania prędkości 200mph+, a jednocześnie posiada wygodne, regulowane w wielu kierunkach fotele z funkcją podgrzewania, wysokiej klasy dźwięk przestrzenny, świetne materiały konstrukcyjne i dużo miejsca dla obu pasażerów.

  Czy powinienem kupić samochód elektryczny teraz, czy jeszcze poczekać?

BMW M3

Jeśli chodzi o sportowe sedany, żaden inny nie jest tak kultowy jak BMW M3. Niedawno wypuszczono szóstą generację M3, która już zapowiada się na hit, nawet pomimo dość dziwnych decyzji stylistycznych. Mimo to, nowe M3 jest obecnie najlepszym sportowym sedanem na rynku.

Takie stwierdzenie wymaga dodatkowego kontekstu, a gdy tylko spojrzysz na nowe M3, przekonasz się, że na pokładzie jest mnóstwo osiągów i przestrzeni. Ponad 500 KM, możliwość wyboru napędu na tylne lub wszystkie koła, automatyczna lub manualna skrzynia biegów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Audi RS4

Prawdziwi entuzjaści Audi RS zdają sobie sprawę, że Audi tworzy jedne z najlepszych samochodów sportowych do codziennej jazdy, jakie można kupić za pieniądze. Jest to głównie dlatego, że Audi RS samochody mają tendencję do być nieco stonowane, jeśli prowadzone normalnie, ale po naciśnięciu przycisku lub dwa, nagle zdajesz sobie sprawę, że jesteś jazdy prawdziwy samochód sportowy.

A dokładnie prawdziwym sportowym kombi. Audi RS4 oferuje moc 450 KM, wiodący w branży system AWD i szybko zmieniającą się skrzynię biegów. Praktyczność jest imponująca, ponieważ RS4 zachowuje platformę Audi A4 kombi.

Porsche 911

Porsche 911 to prawdopodobnie najwspanialszy samochód sportowy wszech czasów dzięki swojej bogatej historii, niesamowitej inżynierii oraz ponadprzeciętnej niezawodności i jakości wykonania. Do tej pory powstało tak wiele 911-tek, że tylko największy entuzjasta Porsche może je wymienić. Jednak najbardziej powinna Cię interesować generacja 991 lub 992.

  Czy niesprawna sprężarka AC może spowodować przegrzanie samochodu?

Prawie każda 911-ka generacji 991 i 992 jest wystarczająco przestronna dla osób otyłych, jedynie warianty GT 911 mogą być nieco zbyt kompromisowe. Osiągi są imponujące w całej gamie i nie powinieneś się martwić, że coś się zepsuje w najbliższym czasie.

BMW M8

BMW M8 zostało zaprojektowane dla ludzi, którzy chcą komfortu, wydajności i luksusu. Jednak posiadanie wszystkich tych trzech cech jest trudne, ponieważ są one tak różne. Luksus i komfort wymagają dodatkowej wagi i miękkiego zawieszenia, podczas gdy osiągi wymagają lekkich samochodów ze sztywnym zawieszeniem.

Tak czy inaczej, BMW M8 jest naprawdę komfortowym i luksusowym samochodem sportowym typu grand tourer. Przestrzeń wewnętrzna w M8 jest tak duża, jak tylko można sobie tego życzyć, a ponadto wszystko jest wykończone zgodnie z najwyższymi standardami rzemiosła BMW.

Dodge Challenger

Dodge Challenger jest idealnym samochodem sportowym dla grubych ludzi, ponieważ oferuje ogromne siedzenia, ogromną przestrzeń wewnętrzną i ogólnie duży i ciężki samochód. Wybór silnika są również ogromne, i można wybrać między silnikami z 200-300 KM, lub można pójść na całość i dostać się Dodge Demon z 840 KM.

Nawet jeśli Challenger nie jest naprawdę wszystko, co luksusowe, dzięki ogromnych siedzeń, Challenger jest dość wygodny samochód. Niezawodność jest również dość przyzwoity i tak są 2-gie ceny rynkowe. Pamiętaj, aby sprawdzić Dodge Challenger, jeśli masz nadwagę, ponieważ może to być idealny samochód dla Ciebie.

FAQ Section

Czy ludzie otyli powinni jeździć szybkimi samochodami?

Nie ma problemów z otyłymi ludźmi jeżdżącymi szybkimi samochodami, ale są pewne problemy, jeśli jeżdżą szybkimi samochodami, w których nie mogą się odpowiednio zmieścić. Aby w razie wypadku byli Państwo bezpieczni, muszą Państwo znajdować się w odpowiedniej odległości od poduszek powietrznych.

  Który samochód ma najlepszy system wspomagania parkowania?

Co więcej, wielu otyłych ludzi nie używa pasów bezpieczeństwa tak często, co jest tym bardziej niebezpieczne, im cięższa jest dana osoba.

Które samochody sportowe nie są przeznaczone dla osób otyłych?

Włoscy producenci supersamochodów, zwłaszcza Lamborghini, znani są z tego, że budują samochody, do których ciężko jest wsiąść i wysiąść, a także samochody, które oferują ograniczoną ilość miejsca na nogi i głowę.

Samochody takie jak Lamborghini Aventador nie są przeznaczone ani dla wysokich, ani dla grubych osób, a prowadzenie Aventadora jako takiego może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. McLaren jest również producentem znanym z budowania samochodów, które są o wiele za małe dla grubych lub wysokich osób.

Czy samochody sportowe są dobre do jazdy na długich dystansach?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu samochody sportowe nie nadawały się do niczego poza sportowym charakterem. Jednak w dzisiejszych czasach wiele samochodów sportowych, takich jak te wymienione tutaj, może zrobić wszystko, co chcesz. Na przykład, Audi RS4 nie różni się od Audi A4 Avant na autostradzie.

Jednak, gdy zjedziesz z autostrady i natkniesz się na jakąś piękną, krętą drogę, przełączysz samochód w tryb sportowy i zdasz sobie sprawę, dlaczego RS4 istnieje.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z