Jaki jest najlepszy używany samochód z napędem na wszystkie koła do kupienia?

Kupno używanego samochodu często wydaje się być świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i uzyskanie większej wartości. Jednak istnieje niezliczona ilość różnych opcji, a znalezienie odpowiedniego samochodu jest często trudne, jeśli nie masz ustalonego minimalnego standardu tego, co chcesz, aby samochód miał.

To powiedziawszy, jeśli chcesz samochód z napędem na wszystkie koła, prawdopodobnie rozważysz wiele SUV-ów, ponieważ SUV-y są głównie związane z napędem na wszystkie koła. Określona kategoria cenowa jest również istotna, ponieważ ogranicza liczbę opcji, na które możesz sobie pozwolić. Wszystko to sprawia, że łatwiej jest wybrać odpowiedni samochód w odpowiedniej cenie.

Chcemy przede wszystkim skupić się na samochodach, które są najlepsze w tym, co robią w swoim przedziale cenowym, jako takie, jeśli chcesz niedrogi używany samochód z napędem na wszystkie koła, należy rozważyć zakup Subaru Impreza. Jeśli chcesz bardziej luksusowy sedan z napędem na wszystkie koła, należy sprawdzić Audi A4 Quattro.

Jeśli interesują Cię przede wszystkim ekonomiczne SUV-y, Mazda CX-5 jest najlepszym wyborem. Jeśli jednak chcesz bardziej luksusowego SUV-a, powinieneś zdecydować się na Porsche Macan. Jeśli chodzi o ekonomiczne duże sedany, wybierz Buicka LaCrosse. Jeśli jednak jesteś typem luksusowego faceta, wybierz BMW serii 5 F10.

Subaru Impreza

Subaru Impreza jest często uważany za jeden z najlepszych ofert można dostać na rynku samochodów używanych, ponieważ kosztuje tak mało, a oferuje tak wiele. Oczywiście, musimy być świadomi, że używane Subaru Impreza może być tak niskie, jak $ 10-15k, a my również musimy być świadomi, że $ 10-$15k samochód może dać ci tylko tyle.

  Jak duży prześwit jest potrzebny do pokonywania nierówności terenu?

Jednak, dlaczego rzeczywiście należy rozważyć Subaru Impreza jest, ponieważ oferuje dobrze zaprojektowane i niezawodny system napędu na wszystkie koła, jest również niezawodny i oferuje wystarczająco dużo miejsca, a jednocześnie jest kompaktowy. Wydajność paliwowa jest przyzwoita, a rachunki za utrzymanie są również dość osiągalne.

Audi A4

Audi A4 to kompaktowy sedan klasy premium dostępny z kultowym systemem napędu na wszystkie koła Audi Quattro. Generacja 2016-2020 wygląda praktycznie tak samo jak nowa wewnątrz i na zewnątrz. Oznacza to, że nadal otrzymujesz stosunkowo najnowocześniejszy przystojny sedan za nie tak duże pieniądze.

A4 zawsze był niezawodną platformą, ponieważ jest on dzielony między VW Passat, Skoda Octavia, i wiele innych produktów VW. Nawet jeśli rachunki za konserwację mogą czasami kosztować więcej, jest to zrozumiałe w przypadku samochodu, który oferuje więcej od samego początku.

Mazda CX-5

Najnowsze modele Mazdy CX-5 zajmują czołowe miejsca w rankingach najbardziej niezawodnych SUV-ów klasy ekonomicznej. Oprócz niezawodności, CX-5 świetnie wygląda na zewnątrz i wewnątrz oraz oferuje najnowocześniejszą technologię. Nikt nie może zaprzeczyć, że Mazda w ostatnich latach znacznie podniosła poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość i zaangażowanie w produkcję samochodów.

Mimo że ten segment był w większości zdominowany przez SUV-y takie jak Toyota RAV4, Mazda CX-5 wydaje się być bardziej niezawodną opcją. Obsługa techniczna jest przystępna, a system napędu na wszystkie koła jest dostosowany do szerokiej gamy możliwych scenariuszy, co oznacza, że CX-5 powinna sprawdzać się w większości sytuacji.

Porsche Macan

Porsche Macan to podstawowy SUV Porsche, ale nie dajcie się zwieść myśląc, że to nie jest prawdziwe Porsche. Od wielu lat Macan jest najbardziej niezawodnym modelem Porsche w segmencie mainstream. Jeśli połączyć to z dużą dostępnością na rynku i przyzwoitym zachowaniem wartości, Macan jest świetnym zakupem.

  Czy powinienem kupić samochód z rdzą?

Nikt nie może zaprzeczyć, że każde Porsche ma sportowy rodowód, a Macan jest bardzo podobny. Choć jest sportowy i zdolny, Macan jest także wygodnym i dobrze przemyślanym kompaktowym SUV-em.

Buick LaCrosse

Buick LaCrosse jest jednym z najbardziej niezawodnych dużych sedanów na rynku, co czyni go całkiem przyzwoitą opcją dla samochodów używanych. Stylistyka jest nieco nudna, ale wystarczająco ekscytująca, abyś poczuł, że prowadzisz coś bardziej wyjątkowego niż zwykła Honda Accord.

Podstawowy poziom LaCrosse z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w wiele standardowych urządzeń, które ułatwiają znalezienie odpowiedniego samochodu używanego. Ma również duży przebieg, jest wygodny i bardzo bezpieczny dzięki 5 na 5 gwiazdek w klasyfikacji bezpieczeństwa.

BMW serii 5

Generacja F10 BMW serii 5 jest jednym z najbardziej niezawodnych dużych sedanów BMW do tej pory, co czyni go świetną opcją dla tych, którzy chcą trochę luksusu, ale nadal chcą stosunkowo nowoczesnej platformy. F10 może być dla kogoś za stary, ale nikt nie może zaprzeczyć, że F10 oferuje wiele za te pieniądze.

System napędu na wszystkie koła xDrive jest doskonały, oszczędność paliwa jest standardem, a przestrzeń wewnątrz jest ogromna i o wiele bardziej przestronna w porównaniu do A6 czy Klasy E z tej generacji.

Sekcja FAQ

Czy samochody z napędem na wszystkie koła są niezbędne?

To zależy od tego, gdzie mieszkasz i jak często używasz swoich samochodów. Jeśli mieszkasz w regionach o niekorzystnym klimacie, lepiej zdecydować się na samochód z napędem na wszystkie koła, ale nie jest on niezbędny. Zestaw porządnych opon jest ważniejszy niż system napędu na wszystkie koła.

  Najlepsze samochody typu hatchback dla wysokich kierowców

Jednakże, jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie, który rzadko dostaje żadnego śniegu lub lodu, wybierając FWD lub RWD samochód może rzeczywiście zaoszczędzić pieniądze na paliwo. Po tym wszystkim, samochody z napędem na wszystkie koła są droższe niż ich odpowiedniki FWD/RWD.

Dlaczego ceny używanych samochodów są teraz bardzo wysokie?

Ceny używanych samochodów poszybowały w górę w ostatnich czasach z powodu braku nowych samochodów i ogólnego wzrostu popytu na samochody. Niedobór chipów komputerowych jest głównie winą za to, dlaczego jest mniej nowych samochodów na drogach.

Globalna pandemia również wylądował poważny cios na rynku nowych samochodów, jak wiele osób zdecydowało się na używane samochody w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Nie jest jeszcze jasne, kiedy te dwa kryzysy się zakończą, ale oczekuje się, że rynek powinien wkrótce stać się bardziej stabilny.

Gdzie szukać używanych samochodów?

Najpopularniejszym sposobem poszukiwania używanych samochodów jest skorzystanie z kilku ofert online, takich jak eBay, craigslist, Edmunds, Auto Trader, Mobile.de itp. Istnieje wiele różnych źródeł używanych samochodów opartych na aukcjach, takich jak aukcje ocalałych samochodów, aukcje dealerów lub aukcje rządowe.

Należy również zwracać uwagę na ogłoszenia w gazetach i lokalne giełdy samochodów używanych, ponieważ często są one pełne kuszących ofert. Jeśli nie masz doświadczenia w kupowaniu używanych samochodów, pamiętaj, aby skonsultować się z kimś, kto jest w stanie uzyskać najlepszą możliwą ofertę.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z