Jakie są najczęstsze problemy z BMW 335i?

Istnieje wiele problemów z BMW 335i, takich jak wycieki, problemy z silnikiem i kosztowne naprawy.

BMW 335i pochodzi z piątej generacji BMW serii 3. Jest to 2-drzwiowe coupe zaprojektowane tak, aby wyglądało jak samochód sportowy. Jest to z pewnością dobry samochód do jazdy, ale pochodzi z wielu problemów, a co ważniejsze, bardzo drogie problemy. Jednakże, nie jest to nowa rzecz, jeżeli kupujesz używane BMW.

BMW 335i

BMW 335i to słynny model coupe serii 3 BMW i był to również ostatni model coupe serii 3. Samochód miał kilka ulepszeń z poprzednich modeli 4 generacji, i był bardzo popularny. Jednak, jak wszystkie BMW, ten samochód również cierpiał z powodu wielu drogich problemów.

Samochód jest nadal własnością wielu ludzi i wielu z nich próbuje naprawić samochód samodzielnie, ponieważ są one tak bardzo skomplikowane. Dealer BMW jest również naprawdę drogie, co tylko dodaje się do nieszczęścia ludzi. Nawet BMW miało kilka odwołań samochodu.

Cechy

Miał nowy system infotainment, zasilany przez system operacyjny BMW iDrive, który pomagał w wielu rzeczach, takich jak nawigacja. Samochód miał wszystkie nowe przycisk do uruchamiania samochodu, który był nowy w tym czasie. Wnętrze samochodu jest również prawdziwie luksusowy i czuje premium w każdym zakątku samochodu.

Wydajność

Jeśli spojrzymy na wydajność samochodu, samochód był bestią do jazdy. Przyczepność na drodze i większa prędkość dzięki silnikowi 3,0 L BMW N54 lub N55 inline-6, który jest wspaniały. Dostaniesz w pełni z tego samochodu, ale za cenę.

  Najlepsze BMW dla rodziny

Samochód był również oferowany w systemie napędu na wszystkie koła, który nawet rozszerzył trakcję drogową i przyczepność samochodu. 3,0 L szybki silnik dał bardzo wysokie przyspieszenie 0-60 mph w zaledwie 5,6 sekundy. Samochód był również wyposażony w opony typu run flat, co rzeczywiście nie jest błogosławieństwem.

Dealerzy BMW

Dealerzy BMW są zwykle uważane za bardzo drogie, w kategoriach serwisowania, konserwacji i naprawy samochodów. Dzieje się tak dlatego, że BMW są w większości bardzo skomplikowanymi samochodami, szczególnie po 2006 roku. Mechanicy potrzebują czasu, aby naprawić Twój samochód, a Ty będziesz musiał ponieść ten koszt. Ponadto, większość części jest importowana, co powoduje dodatkowe koszty części.

Problemy

Model 335i ma wiele problemów, a większość z nich jest dość kosztowna i trudna do rozwiązania. Można, oczywiście, uniknąć tych problemów poprzez terminowe serwisowanie i wymianę oleju. To będzie kosztować trochę pieniędzy, ale będzie zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Niektóre wspólne problemy są wyjaśnione jako:
Wycieki
Samochód jest podatny na tak wiele wycieków. Samochód jest wypełniony tak wielu węży, a zbyt plastikowe węże, które są podatne na uszkodzenia po pewnym czasie. Pompa wysokiego ciśnienia jest zgłaszane do wycieku i ma częste naprawy.

Pompa paliwowa jest odpowiedzialna za wtrysk paliwa do silnika, a jeśli to się nie uda, silnik nie dostanie odpowiedniego paliwa i będzie to miało wpływ na silnik. To był również znany błąd w 335i i BMW miał kilka przypomnień i rozszerzył gwarancję części, ale jeśli jesteś ten samochód teraz, to trudno jest znaleźć samochód na gwarancji.

  Czy BMW to dobry pierwszy samochód?

Inne części, które są podatne na wycieki są pokrywy zaworów i elektryczna pompa wody. Wyciek oleju z pokrywy zaworów jest spowodowany ciepłem z silnika turbo. Wszystko to kosztuje bardzo dużo jak wymiana pompy paliwa będzie kosztować 400 do 500 dolarów, cała pokrywa zaworów kosztuje około 450 dolarów i elektryczna pompa wody jest około 1000 dolarów.
Częsta konserwacja
BMW są znane z częstej konserwacji w ogóle. Dlatego też wielu właścicieli BMW samodzielnie przeprowadza ich konserwację. Wycieki są niezwykle powszechne, co jest problemem w przypadku modelu 335i. Ponadto, nadmierna inżynieria i skomplikowane systemy dodatkowo komplikują szanse na tanią konserwację w zewnętrznych warsztatach.
Inne problemy

  • 335i był wyposażony w opony typu run flat, które są bardzo trudne do naprawy.
  • W 335i nie było bagnetu olejowego, a system elektryczny wymaga, aby silnik samochodu pracował przez jakiś czas, aby sprawdzić olej.
  • Najdroższym problemem jest grzechotka turbosprężarki i westgate. To kosztowałoby cię ponad 1000 dolarów, ale nie jest to tak częste.

Wniosek

335i pochodzi z jego sprawiedliwego udziału problemów, ale większość nieuzasadnione BMW mają takie rodzaje problemów. BMW nie jest również znane ze swojej niezawodności, więc jeśli chcesz doświadczyć tego dreszczyku emocji związanego z BMW, to będziesz musiał zapłacić za te naprawy.

FAQ

Czy BMW są niezawodne?

Niemieckie samochody są uważane za bardziej niezawodne niż inne, ale nie jest tak samo z BMW. BMW ma poniżej średniej ocenę 2,5 na 5, jeśli chodzi o niezawodność, według RepairPal. Wielu właścicieli zgłosiło również swoje obawy i opinie na temat BMW, a wiele z nich jest bardzo złych. Magazyn samochodowy i hobbyści również oceniają je znacznie poniżej średniej.

  Czy używane BMW i3 to dobry zakup?

Dlaczego BMW jest tak popularne?

BMW słynie z mocnego silnika i wysokiej wydajności. BMW jest również znane z wielkiej historii w wyścigach samochodowych i samochodach sportowych. Mają prestiż i historię tworzenia wysokowydajnych szybkich silników, które wygrały wiele wyścigów w całej historii.
Jednak dla wielu ludzi BMW stało się symbolem statusu ze względu na wyższe ceny i luksus. Ludzie lubią posiadać te drogie samochody dla ich wyglądu. Niemniej jednak, nie jest to tak powszechne i ludzie nadal kochają dreszczyk emocji i ekscytacji z szybkich samochodów BMW.

Dlaczego samochody BMW są tak drogie?

Proste jest to, że są one luksusowe i najwyższej jakości. Ilość czasu, jaką niemieccy producenci samochodów poświęcają na produkcję swoich samochodów jest duża w porównaniu z innymi masowo produkowanymi samochodami. BMW produkuje swoje silniki i wydaje dużo na marketing i wyścigi samochodowe.

Są one również drogie, ponieważ są importowane, a nie produkowane w USA. Technologia zastosowana w samochodzie nie służy tylko do podróżowania, ale także do czerpania przyjemności z jazdy. Poza tym, większość luksusowych samochodów jest droga, ze względu na ich najwyższej jakości części i luksus wnętrza.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z