Jakie są najlepsze produkty do mycia samochodów dla Audi?

Trzeba przyznać, że wielu z nas uwielbia Audi ze względu na to, jak stylowe są te luksusowe samochody. Wyglądasz i czujesz się świetnie podczas jazdy jeden. Kiedy pojazd jest brudny chociaż, to bierze odwołania stylu w dół kilka notches.

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że kiedy dajesz Audi do mycia, wygląda dobrze, ale nie wygląda off top niesamowite? Przypomnij sobie, kiedy po raz pierwszy wziąłeś ten pojazd z działki dealera. Pamiętasz, jak czysty i wspaniały był ten pojazd? To było niesamowite uczucie być za kierownicą tak pięknej jazdy.

Często ludzie myślą, że jeśli chcą, aby ich samochód nadal wyglądać jak nowy, muszą wziąć go do samochodu detailer. Mogą mieć swój samochód musujące czyste, dzięki czemu można poczuć się jak rockstar jazdy go, ale po zobaczeniu rachunku za pracę może nie być tak szczęśliwy, jeśli nie masz rockstar wielkości konta bankowego.

Nie wspominając, że trzeba by wziąć Audi z powrotem do detailera często, aby utrzymać go patrząc dobrze. Jednakże, można zaoszczędzić sporo pieniędzy przez mycie samochodu siebie. Jeśli używasz odpowiednich produktów, to Twoje Audi będzie wyglądać tak, jakby właśnie wyszedł z partii dealerskiej.

Najlepsze mydło samochodowe

Twoje Audi potrzebuje wysokiej jakości szamponu i odżywki, które utrzymają brud w ryzach, a lakier będzie bezpieczny. Meguiar’s Gold Class Car Shampoo and Conditioner to produkt najwyższej klasy, który kochają wszyscy profesjonaliści. Jest to formuła premium, która delikatnie usuwa brud i zanieczyszczenia, nie zakłócając Audi wosk chroniący.

  Co jest lepsze - Quattro VS 4Matic?

Jest to jeden krok formuła, więc nie trzeba spędzić cały dzień mycia samochodu, aby mieć go wygląda jak nowy. Trochę idzie długą drogę, wszystko czego potrzebujesz to kilka łyżeczek, aby mieć swój samochód błyszczący i czysty. To dobra inwestycja, ponieważ jedna butelka starczy na bardzo długo.

Najlepszy środek do czyszczenia kół

Jeśli chodzi o usuwanie brudu i utrzymywanie opon w czystości, zalecamy użycie Sonax Wheel Cleaner Plus. Jest on znacznie silniejszy od innych środków czyszczących, ale nie zaszkodzi Twoim oponom, ponieważ nie zawiera kwasów i ma zrównoważone pH. Jest bezpieczny do stosowania na felgach i elementach wykończeniowych.

Ten środek czyszczący jest w stanie usunąć trudno dostępne zabrudzenia, które wydawały Ci się niemożliwe do usunięcia. Wyjątkowo mocna formuła może poradzić sobie nawet z najgrubszym, nawarstwionym brudem, co czyni go idealnym środkiem do czyszczenia felg w luksusowych samochodach.

Najlepszy Quick Detailer

Quick detailer jest zawsze dobrym rozwiązaniem do codziennego czyszczenia. Jeśli masz trochę błota w miejscu, które nie wymaga pełnego mycia, możesz użyć quick detailera, aby je wyczyścić. Naszym faworytem jest Synthetic Quick Detailer firmy Chemical Guys. Ta nie pozostawiająca smug formuła jest jedną z tych, które nawet profesjonaliści mają pod ręką.

Jest to delikatna formuła, która nie zepsuje wosku ani powłoki ochronnej Audi. Ten łatwy w użyciu detailer sprawi, że Twój samochód będzie lśnił i wyglądał jak nowy.

  Najlepszy olej syntetyczny 5w40 dla audi

Najlepszy środek do czyszczenia wnętrza

Jeśli chodzi o utrzymanie wnętrza naszego Audi w czystości, ufamy tylko 303 Aerospace Protectant. Wiele środków czyszczących do wnętrz jest zbyt ostrych i niszczy farbę wokół przycisków pojazdu. 303 posiada znacznie łagodniejszą formułę, która pozostawia ładniejsze wykończenie.
Ten środek czyszczący zapewnia również dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu wszystko wygląda jak nowe przez dłuższy czas. Może być stosowany do wielu różnych materiałów, takich jak:

  • Winyl
  • plastik
  • Wykończona skóra
  • Guma
  • Eisenglass
  • PVC
  • Włókno szklane
  • Żel-Powłoka
    Ta formuła jest świetna do odpychania brudu i kurzu później, jak również! Jest bezzapachowa i jest nietoksycznym rozwiązaniem na bazie wody. Nie wymaga spłukiwania i nie pozostawia tłustych śladów ani smug. Ten niesamowity środek czyszczący pomaga przedłużyć żywotność myjni, więc nie będziesz musiał szorować jej tak często.

Jakie są najlepsze produkty do mycia samochodów dla Audi? Końcowe przemyślenia

Wszystkie te wspaniałe produkty do mycia samochodu mogą być używane, aby Twoje Audi wyglądało jak nowe przez dłuższy czas. Teraz, gdy sekret jest odkryty, nie będziesz musiał marnować więcej pieniędzy na detailingowe rachunki!

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z