Jakie są najlepsze używane samochody pod względem bezpieczeństwa i niezawodności?

Jeśli jesteś na rynku najlepszych używanych samochodów pod względem bezpieczeństwa i niezawodności, masz do wyboru wiele opcji. Wystarczy wybrać odpowiedni samochód używany dla swojego budżetu i potrzeb.
Najlepsze używane samochody pod względem bezpieczeństwa i niezawodności to Toyota Yaris, Honda Fit, Honda Accord, Volkswagen Jetta, Toyota Prius i Subaru Impreza. Samochody te mają doskonałe wyniki zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i niezawodności. Większość z nich jest wysoko notowana w Consumer Reports i innych agencjach oceniających niezawodność.

Poniżej znajduje się lista najlepszych samochodów używanych pod względem bezpieczeństwa i niezawodności:

## Toyota Yaris (2011 – obecnie)

Na szczycie naszej listy znajduje się Toyota Yaris z modelu 2011 i nowszych. Ten kompaktowy japoński samochód jest jednym z najlepszych samochodów kompaktowych na rynku. Ten uroczy hatchback jest nie tylko piękny i paliwooszczędny, ale także plasuje się wysoko w wielu rankingach bezpieczeństwa i niezawodności.

Toyota Yaris jest również wyposażona w napęd na przednie koła. Samochód jest łatwy w obsłudze i przyjemny w prowadzeniu dzięki wyjątkowej dynamice jazdy. Dzięki pięciu miejscom siedzącym jest to idealny samochód dla nowych kierowców i rodzin. Poza tym, używana Toyota Yaris jest tania, ponieważ kosztuje około 14 000 dolarów.

## 2012 Honda Fit

Jeśli szukasz niezawodnego samochodu subkompaktowego, to Honda Fit powinna być na szczycie Twojej listy. Poza tym, że jest bezpieczna i niezawodna, Honda Fit jest prosta w utrzymaniu i ma świetny przebieg gazu. Jedynym problemem z tego samochodu jest Sat-nav. Używana Honda Fit kosztuje około 13,000 dolarów.

Podobnie jak Toyota Yaris, Honda Fit pochodzi z systemem napędu na przednie koła i pojemności 5 pasażerów. Ale w przeciwieństwie do większości samochodów subkompaktowych, Honda Fit jest dość przestronna z większą przestrzenią ładunkową. Jest to najlepiej używany samochód na tej liście dla osób szukających jakości i wartości.

  Najlepsze supersamochody dla wysokich kierowców

## Toyota Prius Prime (2017 lub nowszy)

Ogólnie rzecz biorąc, Toyota produkuje jedne z najbardziej niezawodnych samochodów na rynku. Więc to nie jest niespodzianka, że trzy z najlepiej używanych samochodów dla bezpieczeństwa i niezawodności na naszej liście są z Toyoty. Toyota Prius Prime to kolejny niezawodny i bezpieczny samochód dla początkujących kierowców. Używana Toyota Prius Prime kosztuje około 20,000 dolarów.

Toyota Prius Prime jest najlepiej używanym samochodem hybrydowym pod względem bezpieczeństwa i niezawodności. Tak więc, jeśli szukasz iść zielony, ale nie masz pieniędzy, aby wydać na nowy samochód, jest to najlepszy wybór. Nie tylko może pochwalić się wyjątkowymi funkcjami bezpieczeństwa, ale także zapewnia wiodący w swojej klasie przebieg 133 MPGe.

## Volkswagen Jetta (2016 – 2018)

Volkswagen Jetta to najpopularniejszy model Volkswagena ostatniej dekady. Ponadto, obok Volkswagena Passata, jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych modeli Volkswagena. Co więcej, model ten sprzedaje się w doskonałej cenie na rynku samochodów używanych w wysokości około 21.000 dolarów.
Co sprawia, że Volkswagen Jetta wyróżnia się spośród samochodów w swojej klasie jest jego piękny i elegancki design. Dodatkowo, samochód jest przestronny z dużą ilością miejsca dla 5 pasażerów. Kolejną wyjątkową cechą Jetty są intuicyjne funkcje infotainment. W przeciwieństwie do większości samochodów w swojej klasie, ten model jest bardzo oszczędny.

## Mazda 3

Jeśli chcesz mieć najlepszy samochód dla niedoświadczonego kierowcy, Mazda 3 hatchback lub sedan jest najlepszym wyborem. Ten mały samochód zajmuje wysokie pozycje pod względem bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności paliwowej. Co więcej, ma fantastyczne właściwości jezdne, doskonałą moc i jest przyjemny w prowadzeniu. Używana Mazda 3 kosztuje około 19 500 dolarów.

  Jaki jest najtańszy samochód elektryczny?

## Honda Accord Sedan (2013 lub nowszy)

Wysokiej jakości używana Honda Accord kosztuje około 25 000 dolarów. Nawet jeśli ta cena jest nieco wyższa w porównaniu do używanych samochodów na tej liście, dostajesz to, za co płacisz. Honda Accord jest bardziej luksusowy, przestronny, i wykonuje lepiej niż większość pojazdów. Ponadto, jest bezpieczna, niezawodna i wydajna.

## Subaru Impreza (2014 lub nowszy)

Subaru Impreza to kolejny wysokiej jakości używany samochód pod względem bezpieczeństwa i niezawodności. Wyposażony w układ napędowy na wszystkie koła, samochód ten może z łatwością poruszać się po różnych terenach, co czyni go najlepszym samochodem używanym na każdą pogodę na tej liście. Używane Subaru Impreza może kosztować około $20,500.

## Toyota Avalon

Dla miłośników dużych sedanów, Toyota Avalon jest najlepszym używanym dużym sedanem pod względem bezpieczeństwa i niezawodności. Jest to również największy sedan na tej liście i może pochwalić się wieloma funkcjami bezpieczeństwa. Poza tym, jest przestronny, luksusowy i niezawodny. Dzięki niższym kosztom utrzymania. Używana Toyota Avalon będzie kosztować około 19 000 dolarów.

## Buick LaCrose

Ostatni, ale nie najmniej ważny, Buick LaCrose jest kolejnym doskonałym używanym samochodem z dobrymi ocenami bezpieczeństwa i niezawodności. Oprócz tego, posiada on również luksusowe wnętrze, które rywalizuje z luksusowymi sedanami. Pomimo kilku fantastycznych cech, używany Buick LaCrose jest przystępny cenowo i kosztuje około 21 000 dolarów.

  Czy samochody hybrydowe są dobre do jazdy po górach?

## FAQ

### Jakie używane samochody są zawodne?

Jeśli jesteś na rynku samochodów używanych, są pewne samochody, których powinieneś unikać za wszelką cenę. Te samochody są bardzo zawodne i będą Państwa kosztować jeszcze więcej w dłuższej perspektywie. Należą do nich Dodge Avenger 2008, Audi A6, Mitsubishi Mirage, Jaguar XJ, Mercedes-Benz C-Class, Peugeot 308 i KIA Picanto.

### Jakie są najlepiej używane samochody dla nastolatków?

Kiedy rodzice kupują samochód dla swoich nastolatków, zawsze szukają bezpiecznego, niezawodnego i niedrogiego auta. Ponieważ nastolatki są niedoświadczone i mogą ulec pokusie szybkiej jazdy, kupowanie im szybszych samochodów nie jest wcale zalecane.
Tak więc, jeśli chcesz zachować swoje nastolatki bezpieczne i bezpieczne, jak nauczyć się jeździć, kupić im bardzo niezawodny i bezpieczny samochód. Najlepsze samochody dla nastolatków to 2011 lub nowsza Mazda 3, 2012 lub nowsza Honda Accord, 2011 do 2015 Ford Taurus,

### Czego należy unikać przed zakupem używanego samochodu?

Wielu nabywców używanych samochodów popełnia pewne błędy, które w dłuższej perspektywie kosztują ich utratę pieniędzy. Kiedy kupujesz używany samochód, unikaj sytuacji, w której sprzedawca popędza Cię do kupna samochodu. Poświęć czas na sprawdzenie i przetestowanie samochodu. Zawsze sprawdzaj też numer VIN i historię pojazdu przed spłatą.

## Wniosek

Teraz, gdy znasz już najlepiej używane samochody pod względem bezpieczeństwa i niezawodności, wybranie najlepszego samochodu dla Twoich potrzeb i budżetu nie powinno być problemem. Wszystkie samochody, które wymieniliśmy są niedrogie i bardzo niezawodne. Po prostu upewnij się, że wybierzesz samochód, który przemawia do Twojego gustu i osobowości.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z