Jeep Grand Cherokee Trackhawk Niezawodność

Jeep pochodzi od taktycznego terminu GP, który oznacza pojazdy ogólnego przeznaczenia. Marka jest prestiżowa ze względu na swoją zdolność do ciągłego tworzenia fantastycznych pojazdów 4×4, SUV-ów i pojazdów z napędem na 4 koła. Trackhawk nęka najdroższe i najbardziej sportowe SUV-y na świecie swoją unikalną marką głośności i szybkości.

Przegląd

Trackhawk to perfekcyjnie mocny SUV z sercem i duszą pojazdu wyścigowego dostrojonego do toru. Trackhawk to nieskazitelnie mocny SUV z sercem i duszą pojazdu wyścigowego dostrojonego do toru. Cylindry z amalgamatu o wysokiej wytrzymałości, produkowane proszkowo pręty skojarzeniowe i zawory spalinowe chłodzone sodem zwiększają siłę doładowanego silnika 6,2 l V8. Oprócz tego, że daje on Grand Cherokee Trackhawk 707 uciągów i 645 stóp sześciennych mocy, to dodatkowo zapewnia maksymalny limit holowania wynoszący aż 7,200 funtów.

Niezawodność

Jeep Grand Cherokee Trackhawk 2021 jest dostępny w jednym, wyjątkowym wariancie wyposażenia, którego cena detaliczna wynosi 88 115 dolarów. Prezentowany SUV jest sterowany przez doładowany silnik V8 o pojemności 6,2 l, który został wyeksponowany w Dodge Challenger Hellcat – który ma świetną, niezachwianą ocenę jakości. Grand Cherokee Trackhawk wchodzi w bezpośrednią rywalizację z BMW X5 M, Mercedes-Benz AMG GLE 63S i Jaguar F-Pace SVR.

Bezpieczeństwo

Ten punkt jest priorytetem, gdy ktoś musi kupić pojazd. Jak wskazuje National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), model bieżącego roku zdobył sobie pięć gwiazdek ogólnej oceny bezpieczeństwa, co jest świetne. W związku z tym, że Grand Cherokee jest samochodem osobowym, w testach wytrzymałości na zderzenia czołowe uzyskał ocenę czterech gwiazdek.

  Jeep Patriot Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Najważniejszym czynnikiem decydującym o zmianie samochodu jest jego wartość odsprzedaży. Jeep Grand Cherokee po 5 latach amortyzuje się o 51%, a jego 5-letnia wartość odsprzedaży wynosi 23 466 dolarów.

Konserwacja i naprawy

Normalne całkowite roczne wydatki na naprawy i wsparcie dla Jeepa Grand Cherokee Trackhawk wynoszą $666, w przeciwieństwie do normalnych $573 dla średniej wielkości SUV-ów i $652 dla wszystkich modeli pojazdów.

FAQ

Czy Jeep Grand Cherokee Trackhawk to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Jeep Grand Cherokee Trackhawk jest samochodem z napędem na cztery koła.

Ile miejsc jest w Jeepie Grand Cherokee Trackhawk?

Jeep Grand Cherokee Trackhawk to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Jaka jest moc w Jeepie Grand Cherokee Trackhawk i czy ma on turbo?

Jeep Grand Cherokee Trackhawk ma 707 koni mechanicznych i 645 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Supercharger Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 6,2 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Jeep Grand Cherokee Trackhawk?

8,1 cala ( 20,57 cm )

Jaki typ kół posiada?

Jeep Grand Cherokee Trackhawk ma przednie koła z kutego aluminium 20 X 10 cali i tylne koła z kutego aluminium 20 X 10 cali.

Jak długo Jeep Trackhawk będzie służył?

Southside Dodge twierdzi, że Jeep Grand Cherokee może wytrzymać nawet 20 lat. Ten model jest zbudowany z myślą o trwałości. Nie jest jak sportowe koty, które szybko wychodzą z mody.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z