Jeep Grand Wagoneer Niezawodność

Jeep jest słynnym i niesamowitym pojazdem użytkowym 4×4 od ponad 70 lat. Jeep Grand Wagoneer ma w sobie to coś, co pozwala mu konkurować z ogromnymi, ekstrawaganckimi SUV-ami, które podkreślają sześciocyfrowe ceny. Z silnikiem V-8 o mocy 471 KM i standardowym napędem na cztery koła, ten ogromny Jeep jest tak niesamowity, jak to tylko możliwe.

Overview

Z silnikiem V-8 o mocy 471 KM i standardowym napędem na cztery koła, ogromny Jeep jest tak potężny, jak to tylko możliwe. W jego ekskluzywnej kabinie, standardowe trzy rzędy siedzeń zapewniają miejsce dla całej rodziny, a bogactwo zaawansowanych technologicznie funkcji z pewnością zapewni wszystkim rozrywkę. Jeep Grand Wagoneer z 2022 roku, wyposażony we wszystkie najnowsze i najwspanialsze systemy wspomagające kierowcę oraz możliwość holowania prawie 10 000 funtów, ma szansę podbić zupełnie nową granicę: luksusową motoryzację za wysoką cenę.

Niezawodność

Całkowicie nowy Jeep Grand Wagoneer z 2022 roku plasuje się blisko czołówki naszych rankingów luksusowych dużych SUV-ów. Jest wytworny, wygodny, przestronny i łatwy w prowadzeniu, co czyni go wszechstronnym zwycięzcą w tej klasie. Pozycja nr 2 w rankingu Jeepa Grand Wagoneer jest oparta na jego wynikach w kategorii luksusowych dużych SUV-ów. Obecnie Jeep Grand Wagoneer ma ocenę 8,7 w skali do 10, która jest oparta na naszej ocenie 10 elementów badań i danych z różnych źródeł.

Bezpieczeństwo

Przystępny Active Driving Assist podświetla Twoją jazdę, wykorzystując zrobotyzowane zwiększanie i zwalnianie prędkości, aby utrzymać pojazd w centralnym punkcie ulicy. Vehicle Safe with TouchPad Activation jest ukryty pod główną kolumną centrum sterowania i oferuje ubezpieczenie zasobów pomocnych.

  Jeep Grand Cherokee L Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Stan i czas to czynniki, które mogą wpłynąć na wartość odsprzedaży. Jeep Grand Wagoneer z 1991 roku w ciągu 29 lat zyskał na wartości 11%.

Konserwacja i naprawy

Szacowany koszt utrzymania i naprawy Jeepa Grand Wagoneer waha się od $95 do $1899, przy normalnym poziomie $245. Normalny roczny koszt naprawy Jeepa wynosi 634 USD, co oznacza, że koszty jego posiadania są lepsze niż oczekiwane.

FAQ

Ile miejsc jest w Jeepie Grand Wagoneer?

Jeep Grand Wagoneer to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc w Jeepie Grand Wagoneer i czy ma on turbo?

Jeep Grand Wagoneer ma 471 KM i 455 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 6.4 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Jeep Grand Wagoneer ma aluminiowe koła przednie 22 X 9 cali i aluminiowe koła tylne 22 X 9 cali.

Jaka jest różnica między Jeepem Wagoneer a Grand Wagoneer?

Największą różnicą między tymi dwoma samochodami jest pojemność ładunkowa. W Grand Wagoneerze otrzymamy 94,2 jardy sześcienne maksymalnej przestrzeni ładunkowej, a w Wagoneerze 116,7 stóp sześciennych.

Kto produkuje Grand Wagoneera 2022?

Jeep’s 2022 Wagoneer jest zupełnie nowym modelem, ale nie jest to nowa nazwa. W 1963 roku tabliczka Wagoneer została po raz pierwszy użyta obok nazwy SUV Grand Wagoneer. W latach 90. była używana jako poziom wykończenia w modelach Cherokee i Grand Cherokee.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z