Jeep Patriot Niezawodność

Jeep pochodzi od taktycznego terminu GP, który oznacza pojazdy ogólnego przeznaczenia. Jest to marka prestiżowa ze względu na swoją zdolność do ciągłego tworzenia fantastycznych pojazdów 4×4, SUV-ów i pojazdów 4×4. Jeep Patriot (MK74) jest SUV-em hybrydowym z silnikiem z przodu i z pięcioma wejściami, produkowanym i promowanym przez Jeepa, który pojawił się wraz z Jeepem Compassem w kwietniu 2006 roku na New York Auto Show na rok modelowy 2007. W związku z tym, że jest to samochód z napędem na cztery koła, nie ma co ukrywać, że jest to samochód z napędem na cztery koła.

Przegląd

Bazowy 2016 Jeep Patriot ma 2,0-litrowy silnik czterokomorowy, który produkuje 158 napędów. 172-wytrzymały, 2,4-litrowy silnik czterokomorowy jest dyskrecjonalny w modelach z napędem na przednie koła i standardowy w modelach z napędem na cztery koła. Pięciobiegowa manualna skrzynia biegów jest standardem w przypadku dwóch silników. Istnieją pewne problemy z Jeepem Patriot, które obejmują problemy z przekładnią, silnikiem i elektryką.

Niezawodność

Ocena niezawodności Jeepa Patriot wynosi 4.0 na 5.0, co plasuje go na piętnastym miejscu wśród 26 zredukowanych SUV-ów. Zwykły roczny koszt naprawy wynosi 596 dolarów, co oznacza, że ma normalne koszty posiadania. W związku z tym, że jest to samochód, który nie jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez rynek, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest głównym problemem przy zakupie jakiegokolwiek pojazdu. Na rok 2016 Jeep Patriot jest przystępny w poziomach wykończenia Sport i Latitude. W rządowych testach zderzeniowych Patriot otrzymał cztery gwiazdki za ogólne bezpieczeństwo, w tym szczególnie niepokojący wynik trzech gwiazdek w testach zderzenia czołowego i przewrócenia się pojazdu.

  Jeep Grand Cherokee SRT Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Jeep Patriot 2017 ma długoterminową wartość odsprzedaży na poziomie 37%. W ciągu 5 lat jego wartość zmniejszy się o około 5 711 dolarów z obecnych 15 435 dolarów do 9 724 dolarów.

Konserwacja i naprawa

Jeep Patriot jest hojnie mniej kosztowny w utrzymaniu. Normalny roczny koszt napraw i konserwacji Jeepa Patriota wynosi 596 dolarów, w porównaniu z normalnym kosztem 521 dolarów dla zredukowanych SUV-ów i 652 dolarów dla wszystkich modeli pojazdów.

FAQ

Czy jest to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Jeep Patriot jest samochodem z napędem na cztery koła.

Ile miejsc jest w Patriocie?

Jeep Patriot to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Small Sport Utility Vehicles 4WD

Jaka jest moc w Jeepie Patriot i czy ma on turbo?

Patriot ma 172 KM mocy i 165 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.4 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Patriot?

8.1 cala ( 20,57 cm )

Jaki typ kół posiada?

Jeep Patriot ma przednie aluminiowe koła 17 X 6,5 cala i tylne aluminiowe koła 17 X 6,5 cala.

Czy Jeep Patriot ma dużo problemów?

Jeep Patriot, kompaktowy SUV, jest produkowany od 2007 roku. Wciąż występują problemy z Jeepem Patriot, w tym problemy ze skrzynią biegów, problemy z silnikiem i problemy z elektryką. Będziemy również pożądać niektórych lat modelowych Jeepa Patriota, abyś nie musiał w ogóle kupować.

  Jeep Compass Niezawodność

Czy Patrioty są trwałe?

Jeep Patriot będzie służył przez długi czas, jeśli będziesz przestrzegać zaleceń producenta dotyczących konserwacji i dbać o regularną wymianę oleju. Powinien wytrzymać około 200 000 mil. Te Jeepy są zbudowane z myślą o trwałości.

Co może się zepsuć w Jeepie Patriot?

  • Skrzynia biegów CVT.
  • Silnik nie uruchamia się z powodu usterki modułu sterowania bezprzewodowego.
  • Woda wycieka z przedniej i/lub tylnej części dachu.
  • Trudności z przełączaniem biegów w manualnej skrzyni biegów.
  • Silnik może się przegrzewać z powodu zanieczyszczeń w porcie płynu chłodzącego głowicy cylindrów.
  • Nietypowy hałas lub uszkodzenie sprężarki AC.

Czy Patriot jest wart zakupu?

Chociaż Patriot jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo kompaktowych SUV-ów na rynku samochodów używanych, są ku temu powody. Ogólna niezawodność nie jest lepsza niż średnia. Z Patriotem 2013+ zgłaszanych jest mniej problemów.

Czy Jeep Patriot ma problemy z przekładnią?

Drżenie i wycie to częste problemy ze skrzynią biegów Jeepa Patriota. Problemy są zazwyczaj spowodowane przez wadliwą skrzynię biegów, ale mogą być również spowodowane przez uszkodzone hamulce i drążki kierownicze lub skorodowane wahacze.

Jaki jest najlepszy rok dla Patriota?

Model 2017 Jeep Patriot jest najlepszy, a technologia zdecydowanie ma coś do odegrania w uczynieniu go najlepszym. Podstawowa wersja Sport nie jest wyposażona w żadną nową technologię, ale posiada bogaty zestaw funkcji bezpieczeństwa, w tym zabezpieczenie antykradzieżowe Sentry Key z immobilizerem silnika.

Dlaczego mój Patriot jest taki głośny?

Nieprawidłowy czujnik lub uszkodzony czujnik może wysyłać do silnika niewłaściwe dane, co prowadzi do zbyt dużej lub zbyt małej ilości paliwa. Może to prowadzić do głośniejszej pracy silnika. Złe lub brudne świece zapłonowe: Pojazd, który nie jest odpowiednio konserwowany, może źle odpalać, powodując jego głośniejszą pracę.

  Hyundai Santa Fe Sport Niezawodność

Jaki jest największy problem z Patriotem?

Z biegiem czasu uszczelki, w tym te na oknach, dachu, szyberdachu lub szybach, mogą się zużywać, pozwalając na przedostawanie się wody do wnętrza kabiny. Te dwa problemy – skrzynia biegów i przecieki – są najczęściej zgłaszane do Patriota. Jednak właściciele Patriotów nadal doświadczają drobnych problemów.

Czy Jeep Patriot dobrze radzi sobie na śniegu?

Układ napędowy Patriota z systemem Freedom Drive II dobrze radzi sobie na wszystkich drogach i w każdych warunkach pogodowych. Zdolność Jeepa Patriota do pokonania 19-calowej stojącej wody oraz głębokiego śniegu i błota sprawia, że jest on potężniejszy, niż się większości ludzi wydaje.

Dlaczego zaprzestano produkcji Jeepa Patriota?

Brak technologii był jednym z głównych powodów, dla których Jeep Patriot nie sprzedał się. Nie jest jasne, dlaczego Jeep zdecydował się wykluczyć nowoczesną technologię. Patriot mógł być wyceniony niżej, aby utrzymać koszty na niskim poziomie. Są jednak inne crossovery w tej samej cenie, które oferują technologię.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z