Jeep Renegade Niezawodność

Jeep pochodzi od taktycznego terminu GP, który oznacza pojazdy ogólnego przeznaczenia. Marka ta jest prestiżowa ze względu na swoją zdolność do ciągłego tworzenia fantastycznych pojazdów 4×4, SUV-ów i pojazdów 4×4. Jeep Renegade (BU/520) jest subkompaktowym hybrydowym SUV-em (część B) stworzonym przez FCA US pod marką Jeep. Standardowe modele Renegade towarzyszą napędowi na przednie koła. Pojazd oferuje ramy napędu na cztery koła Active Drive I i Active Drive Low, z których dwie są dopasowane do systemu Jeep Selec-Terrain.

Przegląd

Renegaty są kontrolowane przez 2,4-litrową jednostkę rzędową, która jest godna zapomnienia ze względu na jej surowe komendy i niezbyt imponujący przebieg, jednak dyskrecjonalna w Latitude i standardowa w modelach Trailhawk i Limited jest 1,3-litrowa super 4, która jest lepsza. To sprawia, że 177 siły i jest bardziej wykwalifikowany do biegłości i dzieje 4×4 romping. Nie możemy powiedzieć równoważne w odniesieniu do pozostałej części układu Jeep. Te dwa silniki parują się z niepewną, 9-biegową, programowaną skrzynią biegów, którą my skillet i zawieszeniem bez czterech kół.

Niezawodność

Wyniki jakości opierają się na początkowych reakcjach i opiniach właścicieli na temat ich nowego zakupu, podczas gdy wyniki niezawodności koncentrują się na długoterminowych doświadczeniach właścicielskich z 3 lat. Jeep Renegade 2021 ma przewidywaną ocenę niezawodności na poziomie 80 na 100. Ocena J.D. Power w zakresie przewidywanej niezawodności wynosząca 91-100 jest uznawana za najlepszą, 81-90 za świetną, 70-80 za średnią, a 0-69 za uczciwą i uznawaną za nieoptymalną.

  Jeep Liberty Niezawodność

Bezpieczeństwo

Zgodnie z NHTSA, 2021 Jeep Renegade uzyskał ocenę czterech gwiazdek w testach przedniej strony kierowcy i przedniej strony podróżnika. Dodatkowo uzyskał czterogwiazdkową ocenę bezpieczeństwa w testach na przeszkodach bocznych i posttestach. Jeep Renegade 2021 standardowo wyposażony jest w system monitorowania martwego pola i wykrywania ruchu poprzecznego z tyłu, który wykorzystuje czujniki radarowe do rozpoznawania różnych pojazdów w strefach bocznych.

Wartość odsprzedaży

Wartość odsprzedaży zależy od czasu i stanu. Jeep Renegade po 5 latach amortyzuje się o 48%, a jego 5-letnia wartość odsprzedaży wynosi 14 506 USD.

Konserwacja i naprawy

Normalny roczny koszt napraw i pomocy technicznej dla Jeepa Renegade wynosi 498 dolarów, w przeciwieństwie do normalnego kosztu 466 dolarów dla subkompaktowych SUV-ów i 652 dolarów dla wszystkich modeli pojazdów. Normalny całkowity roczny wydatek na nieplanowane poprawki i pomoc techniczną we wszystkich modelach pojazdów w długim okresie czasu.

FAQ

Czy Jeep Renegade to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Jeep Renegade jest samochodem z napędem na cztery koła.

Ile miejsc jest w Jeepie Renegade?

Jeep Renegade to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc w Jeepie Renegade i czy ma on turbo?

Jeep Renegade ma 180 KM mocy i 175 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.4 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Jeep Renegade ma aluminiowe koła przednie 17 X 6,5 cala i aluminiowe koła tylne 17 X 6,5 cala.

  Ford Flex Niezawodność

Czy Jeep Renegade ma dużo problemów?

9-biegowe skrzynie biegów w modelach Cherokee i Renegade są podatne na trudne zmiany, problemy z przyspieszaniem oraz usterkę przewodów, która może powodować nagłe wyłączanie się lub nieoczekiwane przechodzenie w stan neutralny.

Dlaczego Jeep Renegade jest taki zły?

Czterocylindrowy silnik Jeepa Renegade o pojemności 2,4 l Tigershark zużywa zbyt dużo oleju. Jest to dobrze znana wada konstrukcyjna. Uszkodzone pierścienie tłokowe pozwalają olejowi przesiąkać przez pierścienie, a następnie wypalać się podczas spalania.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z