Karma GS-6 i Revero GT Niezawodność

Karma jest jedną z najlepszych firm w Irvine pod względem środowiska pracy, wynagrodzenia i świadczeń, presja jest tam ze względu na charakter działalności. Karma Revero to ekstrawagancka mieszanka modułu sportowego sedana produkowana przez Karma Automotive. Jest to przerobiona renderowanie pojazdu Fisker Karma. Pierwszy z nowego tworu, na rok modelowy 2017, został dostarczony we wrześniu 2016 r.

Przegląd

Układ pojazdu to przednionapędowy, tylnonapędowy, RWD, 4-biegowy, 4-drzwiowy sedan. Silnik rozpędza samochód od 0 do 100 kilometrów na godzinę w 4,0 sekundy i dalej do prędkości maksymalnej 300 km/h. Generator o mocy 231 KM i mocy 236 funtów nie jest w stanie poradzić sobie z elektrycznym układem napędowym o mocy 536 KM i mocy 650 funtów przez długi czas po wyczerpaniu baterii. Dwóch sędziów odpowiednio rozładowało baterię, aby prędkość znikąd spadła do około 60 mil na godzinę, po wejściu w środek zakrętu.

Niezawodność

Jest elektryczny. Oznacza to, że Revero działa głównie na zasilaniu bateryjnym, a od czasu do czasu korzysta z silnika spalinowego, aby zwiększyć zasięg, w przeciwieństwie do przełączania się pomiędzy silnikami przez cały czas. Nie jest więc tak niezawodny jak inne samochody.

Bezpieczeństwo

GS-6 posiada osiem poduszek powietrznych, w tym podwójne przednie kolanowe poduszki powietrzne oraz standardowy zestaw dynamicznych skrótów bezpieczeństwa. Ramy pomocy kierowcy są świetne. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w system obserwacji bocznej, system kontroli ruchu poprzecznego, kamerę cofania, system kontroli odległości od miejsca parkingowego, system ostrzegania przed uderzeniem z przodu, system ostrzegania przed startem, wycieraczki wykrywające opady atmosferyczne oraz system kontroli ciśnienia w oponach z funkcją automatycznego uczenia się.

  Czy mycie samochodu myjką ciśnieniową jest bezpieczne?

Wartość odsprzedaży

Wartość odsprzedaży samochodu zależy od czasu i stanu pojazdu. Karma GS-6 jest tańsza w porównaniu z innymi pojazdami. W związku z tym ma wyższą stopę amortyzacji w porównaniu z innymi.

Konserwacja i naprawy

Jest to nowy samochód. Jego koszty utrzymania i napraw nie zostały jeszcze obliczone. Ale w przyszłości zostaną one zaktualizowane.

FAQ

Czy Karma GS-6 i Revero GT to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Karma GS-6 i Revero GT to samochód z napędem na tylne koła.

Ile jest miejsc siedzących w Karmie GS-6 i Revero GT?

Karma GS-6 i Revero GT to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Ile koni mechanicznych ma Karma GS-6 i Revero GT i czy ma turbo?

Karma GS-6 i Revero GT ma 536 koni mechanicznych i 550 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Electric/Gas o pojemności skokowej 1.50. Układ paliwowy to: Direct Injection (wtrysk bezpośredni).

Jak duży prześwit ma Karma GS-6 i Revero GT?

5,4 cala ( 13,72 cm )

Jaki typ kół posiada?

Karma GS-6 i Revero GT ma 21 X 8,5-calowe aluminiowe koła przednie i 21 X 9-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Fisker Karma to dobry samochód?

Ma świetne połączenie zaawansowanej technologii i pięknej stylistyki. Może być zasilany benzyną lub energią elektryczną, więc jest bardziej wszechstronny niż samochód całkowicie elektryczny. Komfort 4.0 to ocena (na 5).

Czy karma Revero GT jest hybrydą?

Linia Karma 2021 obejmuje jednego, efektownie zaprojektowanego, luksusowo wyposażonego sedana z trzema opcjami układu napędowego. Model GS-6 jest napędzany hybrydowym układem napędowym typu plug-in. Firma twierdzi, że Revero GT będzie wyposażony w hybrydowy układ napędowy typu plug-in i będzie oferował znacznie lepsze osiągi niż GS-6.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z