Kia Amanti Niezawodność

Kia jest znana z produkcji samochodów pod względem niezawodności i komfortu. Jest to drugi co do wielkości producent samochodów w Korei Południowej po Hyundai Motor Company. Kia Amanti to duży samochód / samochód o standardowych wymiarach, produkowany przez Kia Motors i rozwijany przez lata samodzielnie dla lat modelowych 2003-2012 na całym świecie i 2004-2009 w Ameryce Północnej.

Przegląd

Jako pierwszy luksusowy samochód Kia, Amanti zastąpił Mazdę 929 – Enterprise na koreańskim rynku krajowym. Amanti dodatkowo był pierwszym samochodem Kia, który oferował platformę swojemu partnerowi Hyundaiowi, wykorzystując trzecią fazę Hyundai Grandeur / XG Y4. Północnoamerykański Amanti wyróżnia się 3,5-litrowym silnikiem, który produkuje 200 KM przy 5500 obr/min i 220 lb.- ft. mocy przy 3500 obr/min.

Niezawodność

Powtarzalne i prawdziwe naprawy zarówno są dość powszechne, gdy oddzielone od wszelkich over-the-top pojazdów. Amanti to solidna, gładka i ostra jazda. Podkreślenia z komfortu są doskonałe. Właściciele Amanti złożyli 24 pytania w ciągu 6 lat modelowych. Używając naszych ram Pain Rank, zajęliśmy siódme miejsce z dużą niezawodnością na modelach Kia 21, z turbinami i reflektorami w czasie rzeczywistym.

Bezpieczeństwo

Komfort podróży jest ważnym czynnikiem, który należy rozważyć przed podjęciem decyzji o zakupie. Wątpliwa opieka i brak inteligencji, Amanti był przerażającym pojazdem opiekuńczym, który został wypróbowany w tamtym czasie, mimo że dyskrecjonalna elektroniczna kontrola siły (ESC) utrzymywała go bezpiecznym podczas opieki nad wyrwami. . Amanti został zawieszony po 2009 roku.

  Ford Transit Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Model Kia Amanti został stworzony przez firmę Kia w połowie 2003 roku. Składają się one w sumie z 1 sztuk. Typ nadwozia to Sedan. Typ silnika benzynowy z automatyczną skrzynią biegów o mocy 203 KM. 4-letni spadek wynosi 687 euro. Prędkość maksymalna wynosi 220 km / h.

Konserwacja i naprawa

Ostateczny roczny koszt Kia Amanti wynosi 409 dolarów. Koszty napraw i konserwacji zależą od wieku, przebiegu, lokalizacji i sklepu.

FAQ

Czy Kia Amanti to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Kia Amanti jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Kia Amanti?

Kia Amanti to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duży

Ile koni mechanicznych ma Kia Amanti i czy ma turbo?

Kia Amanti ma 264 KM i 260 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.8L/ Układ paliwowy to: MPFI.

Jak duży jest bagażnik w Kia Amanti?

15,9 stóp sześciennych ( 0,45 m3 )

Jak duży prześwit ma Kia Amanti?

6,5 cala ( 16,51 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Kia Amanti ma aluminiowe koła przednie 16 x 6,5 cala i aluminiowe koła tylne 16 x 6,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z