Kia Cadenza Niezawodność

Kia jest najbardziej znana ze swoich osiągnięć motoryzacyjnych, jeśli chodzi o uczciwość i komfort. Jest to drugi co do wielkości producent samochodów w Korei Południowej po Hyundai Motor Company. Kia Cadenza to pełnowymiarowy/wyczynowy sedan zbudowany przez firmę Kia. Został wprowadzony na rynek w 2010 roku, aby zastąpić Kia Opirus. Kia Cadenza jest czterodrzwiowym SUV-em.

Przegląd

Kia Cadenza 2020 zbliża się do szczytu naszych głównych motoryzacyjnych poziomów. Ma niesamowity splendor wewnątrz, niesamowitą równowagę ochrony i miękką jazdę. Samochód zawiera 3,3L, 294 V6, najbardziej imponujący dostępny w Cadenzie. Silnik oparty jest na bazie partnera Cadenzy, Hyundai Azera, i jest samochodem Hyundai-assembled z rodziny samochodów Lambda. 2020 Kia Cadenza zbliża się do szczytu naszych głównych poziomów motoryzacyjnych.

Niezawodność

Powielanie i wrażliwość obu napraw są dość powszechne w porównaniu do wszelkich pozostałych pojazdów. Ocena niezawodności Kia Cadenza wynosi 4,0 na 5,0, co plasuje ją na czwartym miejscu spośród 12 samochodów w standardowym rozmiarze.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podróży jest ważnym czynnikiem, który należy rozważyć przed podjęciem decyzji o zakupie. Cadenza otrzymała ocenę „Top Safety Pick +” przyznawaną przez Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Jego wskaźnik jest wysoki, aby zapobiec pre-crash. Jest idealny pod względem odporności na uderzenia w twarz, głowę i fotel.

Wartość odsprzedaży

Kia spada na ziemię, jeśli spojrzeć na słynnych producentów samochodów. Z wyjątkiem Kia, ich model Soul, wymienione w top 25 wszystkich modeli pod względem przechowywania wartości. Kia Cadenza spadnie o 50% po 5 latach i mają pięcioletnią cenę detaliczną 20,681 dolarów.

  Infiniti EX37 Niezawodność

Konserwacja i naprawa

KIA Cadenza będzie kosztować około $ 6,189 do utrzymania i naprawy w ciągu swoich pierwszych 10 lat administrowania. To przewyższa średnią działalność dla znanych modeli samochodów za 650 dolarów. Ponadto, istnieje 17,53% szans, że Cadenza będzie wymagać znaczących napraw w tym czasie. Kia Cadenza ma średnią 491 dolarów i że typowy samochód kosztuje 651 dolarów rocznie. Cadenza jest bardzo tania w utrzymaniu.

FAQ

Czy Kia Cadenza to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Kia Cadenza to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Kia Cadenza?

Kia Cadenza to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Large Cars

Jaka jest moc silnika w Kia Cadenza i czy ma turbo?

Kia Cadenza ma 290 KM i 253 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.3 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Kia Cadenza ma aluminiowe koła przednie 18 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 X 7,5 cala.

Co jest nie tak z Kia Cadenza?

Kia Motors America (Kia), wycofuje z rynku niektóre pojazdy 2017-2021 Sportage, i Cadenza. Zwarcie w hydraulicznych elektronicznych jednostkach sterujących (HECU) może spowodować pożar w komorze silnika. Skutek: Pożar w komorze silnika może zwiększyć ryzyko obrażeń.

Czy używana Kia Cadenza to dobry samochód?

Kia Cadenza z 2014 roku może być opisana jako świetny samochód używany. Kia Cadenza ma wysoką ocenę niezawodności, dużą liczbę standardowych funkcji, a także ciche prędkości na autostradzie. Prowadzenie i przyspieszenie Cadenzy są doskonałe. Jedynym problemem z tylnym siedzeniem Cadenzy jest to, że się nie składa.

  Ferrari F8 Tributo / Spider Niezawodność

Czy Kia Cadenza jest jeszcze produkowana?

Zarówno Kia Cadenza (jak i Kia K900) zostały wycofane z produkcji w Ameryce i nie będą dostępne w roku modelowym 2021, potwierdza koreański producent samochodów. W 2020 roku luksusowy sedan K900 z napędem na tylne koła był dostępny tylko dla 305 klientów w Stanach Zjednoczonych.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z