Kia Stinger Niezawodność

Kia jest dobrze znana z tworzenia wspaniałych, innowacyjnych i niezawodnych pojazdów na przestrzeni lat. Kia Stinger jest doskonałym modelem swoich kompaktowych samochodów z prawie żadnymi poważnymi skargami w opiniach, co czyni go jednym z niezawodnych samochodów w swojej klasie. Kia Stinger to kompaktowy liftback klasy executive mid-size, który rozpoczął produkcję w 2017 roku.

Przegląd

Stinger to nie tylko dość niezawodny, ale i szybki samochód. Występuje w dwóch podstawowych konfiguracjach. Model Stinger GT-line posiada 2.0L turbodoładowany silnik czterocylindrowy, który produkuje 255 koni mechanicznych. Podczas gdy mocniejszy silnik jest 3,3-litrowy silnik twin-turbo V6, który produkuje 365 KM pochodzi w Stinger GT, GT1, i GT2. Kia Stinger ma prędkość maksymalną 130mph i z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów przyspiesza do 60mph w zaledwie 4.7 sekundy.

Niezawodność

Współczynnik niezawodności większości pojazdów z silnikami Kia jest powyżej średniej, co czyni ją jednym z najbardziej niezawodnych producentów samochodów. Pod względem niezawodności, Kia Stinger jest jednym z najlepszych dostępnych luksusowych sedanów. Kia Stinger jest niezawodny z przewidywanym wynikiem modelu 2021 przez J.D. Power jest 80 na 100, co jest świetne. Według raportów konsumenckich, Stinger również nie ma garść skarg. Jest również w rankingu jako 3 z 12 w małych samochodów luksusowych.

Bezpieczeństwo

Kia jest dobrze znana z produkcji bezpiecznych i niezawodnych samochodów. Kia Stinger również nie zawodzi. Ma ogólną ocenę bezpieczeństwa pięć z pięciu gwiazdek według National Highway Traffic Safety Administration na jego 2021 modelu. Stinger jest również dobrze wyposażony w najnowsze technologie i funkcje bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczną jazdę.

  Kia Forte Koup Niezawodność

Stopa amortyzacji

Pod względem wskaźnika amortyzacji i wartości odsprzedaży, Kia Stinger jest całkiem imponująca, nie tylko ze względu na swoją moc i komfortową dynamikę kół, ale także dobrze trzymała swoją wartość. Według szacunkowej stawki amortyzacji, Kia Stinger po 5 latach amortyzuje się o około 50%, a jej wartość odsprzedaży wynosi 22 970 dolarów.

Konserwacja i naprawy

Kia Stinger oferuje dobry koszt posiadania, ponieważ jest uważana za pojazd luksusowy. Jednak pod względem kosztów utrzymania i napraw, Stinger bije średnią branżową dla sedanów o 558 dolarów. W ciągu pierwszych 10 lat eksploatacji Stinger kosztuje około 6 281 dolarów za przeglądy i naprawy.

FAQ

Czy Kia Stinger to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Kia Stinger jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Kia Stinger?

Kia Stinger to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc w Kia Stinger i czy ma ona turbo?

Kia Stinger ma 365 koni mechanicznych i 376 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.3 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Kia Stinger ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Jakie problemy mają Kia Stingery?

Chociaż producent twierdzi, że nowsze modele są „zaprojektowane, aby być odważnym”, niektórzy właściciele nie cieszą się dreszczykiem przygody. Problemem wydaje się być wadliwy układ elektryczny, źle działające hamulce zasadnicze oraz problemy konstrukcyjne.

  Kia Amanti Niezawodność

Czy Kia Stinger jest warta swoich pieniędzy?

Flagowy sportowy sedan od Kii zdecydowanie wart jest inwestycji. Mimo, że bazowy model Stinger GT-Line jest stylowy i przyjemny w prowadzeniu, modele GT oferują większą wydajność. Kia Stinger z 2021 roku jest bardziej atrakcyjna ze względu na swoją codzienną użyteczność.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z