Które Audi jest najlepsze dla wysokich kierowców?

Audi, BMW, Mercedes, Porsche i w zasadzie każda inna marka samochodowa stara się stworzyć samochód, który jest w stanie zadowolić jak najszerszą grupę klientów. Oznacza to, że prawie żaden producent samochodów nie zamierza stworzyć modelu specjalnie dla mężczyzn, kobiet, wysokich, krótkich, chudych, z nadwagą, lub jakiejkolwiek innej grupy klientów w tej sprawie.

Jako takie, wszystkie te marki starają się zaoferować jak najwięcej miejsca, jak tylko mogą, jednocześnie różnicując każdy model w zależności od jego segmentu. Audi A1 na przykład nigdy nie będzie w stanie rywalizować z Audi A8 pod względem przestrzeni, i to jest ta sama historia w całym przemyśle samochodowym.

Jeśli chcesz mieć tyle miejsca, ile można uzyskać w Audi, musisz przejść do Audi Q7 lub Audi A8. Audi Q8 nie jest tak przestronne jak Q7, ponieważ poświęca trochę praktyczności na rzecz lepiej wyglądającego wyglądu zewnętrznego.

Tak czy inaczej, w prawie żadnym modelu Audi nie zabraknie miejsca dla 99% osób. Oznacza to, że wszystko powyżej i zazwyczaj włącznie z A4 i Q5 jest więcej niż wystarczające dla wyższych kierowców.

Audi Q7 – Najbardziej przestronne Audi

Audi Q7 to największy i najbardziej przestronny SUV Audi, jaki można kupić, ponieważ oferuje aż 7 miejsc siedzących i wystarczająco dużo ładunku na miesięczną wycieczkę po kraju. Oferuje również podniesioną wysokość jazdy, co oznacza, że wsiadanie i wysiadanie z Q7 jest łatwe zarówno dla wysokich, jak i otyłych kierowców.

Pozycja za kierownicą jest wygodna, a jednocześnie sprawia, że czujesz się lepszy od wszystkich innych, bardziej kompaktowych samochodów wokół Ciebie. Q7 wykorzystuje również klasyczny, pudełkowaty kształt SUV-a, co oznacza, że miejsca jest pod dostatkiem we wszystkich trzech rzędach siedzeń.

  Porsche vs. Audi reliability - Which is better?

Oprócz tego, że Q7 jest przestronny, jest również prawdziwie luksusowym SUV-em, który może pełnić zarówno obowiązki rodzinne, jak i służyć do przewozu VIP-ów. Prawdą jest, że obecna generacja Q7 zbliża się do końca swojej żywotności i że wkrótce zastąpi ją zupełnie nowy model.

Jednak Q7 to wciąż konkurencyjny SUV, który oferuje wiodącą w swojej klasie przestrzeń we wszystkich trzech rzędach siedzeń. Wszystkie modele pochodzą dobrze wyposażone z fabryki, a niektórzy dealerzy są rzeczywiście skłonni do zaoferowania lukratywne rabaty, jeśli masz czas prawo.

Audi A8 – flagowy sedan Audi

Jeśli sedany są bardziej z twojej rzeczy, należy sprawdzić nowy Audi A8, ponieważ jest to godny konkurent do klasy wiodącej Mercedes Klasy S. Rzeczywiście, Audi nie oferuje taki sam polot jak Klasa S, ale niektórzy ludzie wolą bardziej niedopowiedziane podejście.

Space-wise, A8 jest więcej niż dużo, jak te samochody są powszechnie używane do transportu VIP-ów, polityków światowych, rodzin królewskich, a potencjalnie nawet dyktator lub dwa. Najlepszą rzeczą w A8 jest to, że każdy szczegół jest dokładnie zaprojektowany, abyś czuł się wyjątkowo i komfortowo.

Luksusowy, A8 jest rzeczywiście najbardziej luksusowy Audi sedan, ponieważ wykorzystuje najlepsze materiały budowlane i najnowsze technologie VAG. Jesteś w stanie wybrać poprzez obfitość opcji silnika i najlepsze Audi A8 jest Audi S8.

S8 oferuje doskonałą równowagę między wydajnością i luksusem, a jednocześnie wygląda o wiele lepiej niż zwykłe A8. Podsumowując, A8 to najwyższa półka w katalogu Audi, co oznacza, że prawdopodobnie zadowoli każdego.

  2022 Mercedes GLA vs Audi Q5

Jak przestronne są obecne samochody Audi?

Na przestrzeni lat samochody stały się dużo większe, co oznacza, że nawet takie modele jak A3 oferują teraz dużo więcej miejsca w porównaniu do A4 sprzed zaledwie dekady. Samochody są nie tylko coraz większe, ale również lepiej zaprojektowane, co oznacza, że ergonomia i ogólna przestrzeń w samochodzie są większe nawet bez znacznego zwiększenia całkowitego rozstawu osi.

Doskonałym tego przykładem jest Audi A3 sedan. Mam 6’6” wzrostu i jestem więcej niż w stanie wygodnie usiąść w A3, nawet bez naruszania tylnej przestrzeni pasażerskiej zbyt wiele. Oznacza to, że 4 osoby dorosłe mogą bez problemu wygodnie podróżować w A3.

Nawet jeśli jest to wykonalne bez zbyt wielu wyrzeczeń, A8 lub Q7 zarówno oferują znacznie więcej miejsca niż A3. Jeśli A8 i Q7 nie zaspokoją Twoich potrzeb w zakresie przestrzeni, to poza SUV-ami Hummer nie ma samochodu, który by to potrafił.

Sekcja FAQ

Które Audi oferuje najmniejszą ilość miejsca?

Najmniej przestronnym modelem Audi dostępnym obecnie w sprzedaży jest A1 hatchback, ponieważ został on zaprojektowany do pracy na ruchliwych ulicach miast, a nie w transporcie VIP. Nie oznacza to, że nie zmieścisz się w A1, ale raczej to, że nie będziesz czerpał przyjemności z jazdy nim.

Kompaktowy samochód jest inny w prowadzeniu, co jest zarówno dobrą, jak i złą stroną. Dobrą rzeczą jest to, że będzie można go zaparkować bez żadnych problemów, ale złą rzeczą jest to, że małe samochody po prostu nie czują się tak specjalnie lub luksusowe, bez względu na odznakę.

  Czy lepsze jest Volvo czy Audi?

Które Audi jest najlepsze do jazdy?

Audi A8L z długim rozstawem osi to najlepsze Audi do szoferowania, jakie można kupić. A8L jest przeznaczone tylko dla pasażerów z tyłu, ponieważ oferuje możliwość siedzenia na fotelu kapitańskim, który można całkowicie rozłożyć za naciśnięciem przycisku.

Dzięki temu można dosłownie położyć się płasko podczas jazdy w najwyższym komforcie i luksusie. Te samochody są głównie wykorzystywane do celów szoferowania, co oznacza, że mało który właściciel jeździ A8L sam.

Które Audi jest najwygodniejsze?

Po raz kolejny jest to A8, bez względu na to, czy jest to model A8L, czy model z krótkim rozstawem osi. Warto też wspomnieć, że Audi S8 oferuje nieco bardziej sportowe wrażenia dzięki niskoprofilowym oponom i sztywniejszemu zawieszeniu, co oznacza, że należy je pominąć, jeśli zależy nam na najbardziej komfortowej jeździe.

Jednak prawie każdy model Audi jest wystarczająco wygodny dla większości ludzi, w tym A3. A4 i A5 są jeszcze bardziej komfortowe, podczas gdy A6 i A7 są prawie tak wygodne, jak A8.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z