Które używane Audi ma najlepszy przebieg gazu?

W ciągu ostatnich kilku lat, Audi podjęło ogromny wysiłek, aby zwiększyć przebieg gazu w swoich pojazdach. Teraz mają jedne z najlepiej działających pojazdów w branży na tym froncie. Więc, który Audi dostaje najlepszy przebieg gazu? Dowiedzmy się!
Mamy zamiar trzymać się 2018, 2019 i 2020 modeli Audi tutaj. To dlatego, że będą to modele, które są najbardziej prawdopodobne, aby spotkać „nowy”. Może być kilka starszych pojazdów, które nie oferują lepszy przebieg gazu niż te, ale starzejące się silniki będą miały wpływ na to nieco, co sprawia, że trudno powiedzieć, ile MPG można dostać od nich teraz.

2018 Audi A3 e-Tron 4-Cylindrowy, 1.4L silnik

2018 Audi A3 był jednym z pierwszych pojazdów hybrydowych produkowanych przez Audi. Pozostaje on jednym z najbardziej paliwooszczędnych spośród wszystkich pojazdów Audi, poza pojazdami czysto elektrycznymi w ich ofercie.
Kiedy pojazd działa na energii elektrycznej i gazu, jest w stanie zaoferować fantastyczne 83MPG.
Jeśli moc została wydrenowana, to Audi A3 jest bardziej niż zdolny do pracy wyłącznie na gazie. Nawet wtedy, powinien on oferować raczej szacunek 36MPG. Jednak należy pamiętać, że ten pojazd nie jest tak potężny, jak kilka innych wymienionych tutaj. To dlatego MPG jest nieco wyższy niż wiele innych pojazdów Audi.
W ostatnich latach Audi A3 stało się samochodem czysto elektrycznym. Model 2020 może zaoferować 77mpg, ale należy pamiętać, że nie będzie już jeździł na gazie.

  Audi S8 Niezawodność

2020 Audi A4 4-Cylindrowy 2.0L

Audi A4 zawsze było podstawą na listach omawiających najbardziej paliwooszczędne pojazdy Audi. Jest to niezwykle dobrze zaprojektowany pojazd, a model 2020 nie jest wyjątkiem od tej reguły.
Z szacunkowych 35 mpg na autostradzie i 27 mpg podczas jazdy miejskiej, 2020 Audi A4 będzie oferować łączną średnią 30 mpg.
To jest przy założeniu, że zakup automatycznej wersji pojazdu. Wersja ręczna może mieć nieco inne numery, ale nie będą one niesamowicie różni się od tego. Nadal będzie prawdopodobnie unosić się wokół łącznego znaku 30mpg.

2018 Audi A4 Ultra, 4-Cylindrowy silnik 2.0L

2018 Audi A4 Ultra oferuje nieco więcej przebieg na autostradzie niż 2020 standardowy model Audi A4. Tutaj, jest w stanie osiągnąć ogromny 37MPG na autostradzie. Jednak do jazdy miejskiej schodzi tak nisko, jak 24mpg, co daje nam łączny 31mpg.
Oznacza to, że model 2018 jest trochę lepiej niż model 2020 na froncie przebiegu, ale należy pamiętać, że te silniki są starzenia się teraz. Oznacza to, że przebieg będzie prawdopodobnie na równi między tymi dwoma modelami.

2019 Audi A3 Cabriolet 4-Cylindrowy 2.0L

Audi A3 to kolejny model, na którym zawsze można polegać, aby zaoferować gwiezdny MPG.
Model 2019 oferuje 26mpg dla jazdy miejskiej, a autostrada to około 35mpg. To daje nam łączną liczbę 29MPG. Jest to nieco mniejszy przebieg niż niektóre z innych opcji tutaj, ale autostrada MPG jest fantastyczna, zwłaszcza, że 2019 Audi A3 jest nadal uważany za „nowszy” model.

  Najlepsze wydajne filtry powietrza dla B7 Audi

2020 Audi A8 L 6-Cylinder 3.0L

Jest to jeden z modeli hybrydowych Audi na rok 2020.
Model ten daje łączną liczbę 54MPG, gdy działa zarówno na energii elektrycznej i gazu premium.
Niestety, z 23MPG podczas pracy wyłącznie na gazie, jest to jeden z najmniej paliwooszczędnych modeli Audi w 2020 roku. Tak więc, jeśli masz jeden z nich, zawsze chcesz, aby upewnić się, że masz go naładowany, w przeciwnym razie będzie dmuchanie przez gaz jak nie ma jutra.

2020 Audi Q5 4-Cylindrowy 2.0L

Jest to drugi model hybrydowy z Audi na 2020 rok.
Podczas pracy hybrydowej, jest w stanie zaoferować 65mpg. Kiedy jest uruchomiony wyłącznie na gaz, oferuje 27mpg. Nadal nie jest genialny, ale jest lepszy od Audi A8, pomimo oferowania podobnych ilości mocy.
Pamiętaj; te liczby są wprowadzane na rynek numery z Audi. Twój przebieg może się różnić. Wszystko zależy od warunków, w jakich jeździsz.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z