Który SUV ma największą przestrzeń bagażnika?

SUV jest w pewnym sensie domyślnym segmentem samochodów w dzisiejszych czasach, ponieważ oferuje wołowatą stylistykę, podniesioną pozycję jazdy, doskonałą przestrzeń i najwyższą ocenę bezpieczeństwa. W związku z tym, istnieje dość duża różnica między wszystkimi SUV-ami dostępnymi obecnie w sprzedaży, a tutaj wymienimy te najbardziej przestronne, jeśli chodzi o przestrzeń bagażnika.

Jeśli chcesz kompaktowego SUV-a, ale nadal nie chcesz iść na kompromis w kwestii przestrzeni bagażnika, koniecznie sprawdź Hyundai Tucson Hybrid, ponieważ ten kompaktowy SUV oferuje 21,7 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika. Honda CR-V zajmuje drugie miejsce z 21,5 stopami sześciennymi przestrzeni bagażnika.

Jeśli wolisz średniej wielkości SUV-y, koniecznie sprawdź Volkswagena Atlasa z 29,9 stopami sześciennymi przestrzeni bagażnika lub Hyundai Palaside z 26,2 stopami sześciennymi przestrzeni bagażnika. Jeśli chcesz ścisłe 2-miejscowy średniej wielkości SUV, jeden z największą przestrzeń bagażnika jest Hyundai Santa Fe z 25,3 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika.

Nawet jeśli niektóre średniej wielkości SUV-y nie są tak średniej wielkości w ogóle, nadal można wyjść i zdecydować się na pełnowymiarowy SUV. Jeśli rzeczywiście tak jest, nie zapomnij sprawdzić Chevy Suburban, ponieważ ten rodzinny SUV oferuje 41,8 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika lub 23 stopy sześcienne ze wszystkimi trzema rzędami siedzeń na miejscu.

Hyundai Tucson Hybrid – 21,7 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika

Nowa linia SUV-ów Hyundai’a otrzymała zasłużoną modernizację designu i teraz łatwo jest powiedzieć, że wszystkie nowe SUV-y Hyundai’a wyglądają imponująco. Nie inaczej jest w przypadku nowego Hyundaia Tucson Hybrid, a jeśli połączymy to z równie pięknie wyglądającym wnętrzem, to naprawdę trudno jest przeciwstawić się hybrydowemu modelowi Tucson.

  Jaki jest najmniejszy SUV Porsche?

Z 21,7 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika, Tucson Hybrid oferuje największą przestrzeń bagażnika spośród wszystkich kompaktowych SUV-ów dostępnych w sprzedaży. Ponadto, jest to również ekonomiczny pojazd z doskonałymi wynikami MPG, ale tylko wtedy, gdy w pełni wykorzystasz hybrydowy układ napędowy.

Honda CR-V – 21,5 stopy sześciennej przestrzeni bagażnika

Honda CR-V od dawna jest wzorcowym rodzinnym kompaktowym SUV-em i wygląda na to, że najnowsza wersja CR-V podąża tą samą drogą. CR-V jest wyposażony w 21,5 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika, który jest znacznie powyżej średniej dla każdego kompaktowego SUV tam.

Oprócz przestrzeni, CR-V jest również stosunkowo niedrogi i niezwykle niezawodny. Nic dziwnego, że wiele rodzin używa CR-V jako swojego codziennego kierowcy.

Volkswagen Atlas – 29,9 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika

Średniej wielkości Volkswagen Atlas to elegancko wyglądający SUV, który może wygodnie zmieścić się na każdym parkingu dla kadry kierowniczej, a jednocześnie jest stosunkowo niedrogi w porównaniu do wszystkiego, co jest naprawdę na poziomie wykonawczym. To powiedziawszy, z prawie 30 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika, Atlas jest wystarczająco duży dla prawie każdej sytuacji.

Atlas jest oferowany z kilkoma imponującymi silnikami, a V6 oferuje najlepsze połączenie wydajności i sprawności. Nowy system inforozrywki jest responsywny i intuicyjny w obsłudze, a system 4Motion AWD jest całkiem zręczny w śliskich warunkach.

Hyundai Palaside – 26,2 stopy sześciennej przestrzeni bagażnika

Hyundai Palisade to również dość duży SUV średniej wielkości, który w razie potrzeby może pomieścić nawet siedmiu pasażerów. Jednakże, jeśli stale potrzebujesz wszystkich trzech rzędów, lepiej zdecydować się na Chevy Suburban. Jeśli jednak tylko sporadycznie planujesz korzystać z wszystkich trzech rzędów siedzeń i zależy Ci na przyzwoitej przestrzeni bagażnika, Palisade jest właściwym wyborem.

  Czy powinienem ładować swój samochód elektryczny każdej nocy?

Z hojnym 26,2 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika, Palisade jest z pewnością powyżej średniej dla swojej klasy, a jeśli połączyć to z opcji silników wołowiny na pokładzie, Palisade jest naprawdę godne rozważenia.

Chevy Suburban – 41,8 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika

Jako że trend futurystycznie wyglądających SUV-ów wciąż się rozwija, Chevy Suburban zdołał osiągnąć idealną równowagę pomiędzy klasycznym, pudełkowatym wyglądem pełnowymiarowego SUV-a a dość futurystycznym językiem projektowania. Jednak 41,8 stóp sześciennych przestrzeni bagażnika z 5 dostępnymi siedzeniami jest absolutnie gargantuiczna jak na samochód z tylko czterema kołami.

Aby być w 100% szczerym, nawet 23 stopy sześcienne przestrzeni bagażnika ze wszystkimi trzecimi rzędami siedzeń jest ogromne, co oznacza, że Chevy Suburban jest niekwestionowanym mistrzem przestrzeni bagażnika SUV. Zaczęliśmy ten artykuł od stwierdzenia, że Honda CR-V ze swoimi 21,5 stopami sześciennymi jest nadal powyżej średniej, a potem przychodzi Suburban.

Sekcja FAQ

Czy SUV-y oferują najwięcej miejsca w bagażniku spośród wszystkich samochodów osobowych?

Nawet jeśli SUV-y są niezwykle przestronne z tyłu, nie są one najbardziej przestronnym typem samochodu konsumenckiego. Ten zaszczyt przypada staremu dobremu minivanowi, a najbardziej przestronnym minivanem obecnie sprzedawanym jest Toyota Sienna z 44,6 stopami sześciennymi przestrzeni bagażnika.

Honda Odyssey jest wzorcem rodzinnego minivana, ale brakuje mu miejsca za Sienną, jeśli chodzi o przestrzeń bagażnika (44,6 stopy sześciennej). Chrysler Pacifica zajmuje trzecie miejsce z 41,6 stopami sześciennymi przestrzeni bagażnika.

  Jaki jest najlepszy kabriolet z 4 siedzeniami?

Dlaczego ludzie tak bardzo kochają SUV-y?

SUV-y przeszły długą drogę od lat 90-tych, a teraz wydaje się, że są najlepszym wszechstronnym samochodem zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych. Dzięki podniesionej pozycji za kierownicą, wyższym standardom bezpieczeństwa, większej przestrzeni bagażnika i terenowemu zapleczu, SUV prześcignął sedana jako najpopularniejszy segment samochodów na rynku.

Kolejnym powodem, dla którego ludzie tak bardzo kochają SUV-y jest ich design, ponieważ SUV może wyglądać zarówno surowo, jak i wyrafinowanie, co jest raczej rzadkością w segmencie sedanów. Wreszcie, posiadanie SUV-a jest obecnie modne, a wszyscy wiemy, jak silne mogą być trendy.

Który elektryczny SUV ma największą przestrzeń bagażnika?

Tesla Model X ma największą przestrzeń bagażnika spośród wszystkich pojazdów elektrycznych w ogóle i jest jednym z najbardziej przestronnych samochodów, jakie można kupić w dzisiejszych czasach. Pojemność bagażnika Modelu X wynosi 91 stóp sześciennych, co jest dość dużą wartością.

Oprócz tego, że Model X jest bardzo przestronny, jest on również doskonałym elektrycznym SUV-em, mimo że jego konstrukcja jest nieco rozczłonkowana i nieortodoksyjna.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z