Lamborghini Huracán Niezawodność

Lamborghini zawsze patrzy dalej w górę, aby wprowadzić bardziej innowacyjne i zaawansowane samochody sportowe. Tak też się stało, gdy zastąpiło Lamborghini Gallardo modelem Huracán. 2-drzwiowy występuje zarówno w stylu nadwozia coupe, jak i kabriolet. Został wydany w 2014 roku i nadal jest produkowany.

Przegląd

Lamborghini Huracan jest niesamowity zarówno pod względem osiągów, jak i stylistyki. Posiada 5,2-litrowy silnik V10 o nieparzystym zapłonie z 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów. Ten sportowy samochód jest niezwykle potężny, a jego prędkość maksymalna wynosi 212 mil na godzinę. Osiągnięcie prędkości 60 mil na godzinę zajmuje mu tylko 3 sekundy.

Niezawodność

Huracan ma doskonałą reputację w zakresie niezawodności i jest wysoko oceniany przez swoich klientów. Jeśli tylko będziesz dbał o konserwację, Lamborghini Huracan jest na tyle niezawodny, że posłuży Ci znacznie dłużej niż 10 lat. AutoExpress przyznał modelowi Huracan ocenę niezawodności 4 na 5. Od momentu rozpoczęcia produkcji tego supersamochodu w 2014 roku nie odnotowano żadnych poważniejszych problemów. Lamborghini Huracán jest kuloodporny, jeśli kiedykolwiek takie określenie można było zastosować do supersamochodu.

Bezpieczeństwo

Dzięki kombinacji trakcji napędu na cztery koła i tendencji do podsterowności zamiast wyjeżdżania tyłem z zakrętów, Huracan jest jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej dostępnych opcji w swojej klasie. Lamborghini Huracan jest wyposażony w system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania, czujniki parkowania (przód i tył), centralny zamek, a także poduszkę powietrzną kierowcy.

Stopa amortyzacji

Używany Huracan dość dobrze trzyma swoją wartość, szczególnie na egzotycznych rynkach. Upewnij się tylko, że nie kupujesz ich fabrycznie nowych. Przewidywana stopa amortyzacji Lamborghini Huracan po 5 latach wynosi 46%.

  Lamborghini Urus Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Nie każdy może być właścicielem luksusowego samochodu, takiego jak Lamborghini Huracán. Konserwacja samochodów luksusowych jest często postrzegana jako ciężka, jednak nie zawsze tak jest. Podczas gdy Huracány mają zazwyczaj podobne zużycie paliwa do modeli BMW / Audi Premium, są one również objęte 3-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, gwarancją podstawową i gwarancją na układ napędowy oraz 12-letnią gwarancją antykorozyjną, dzięki czemu Twoja maszyna jest zabezpieczona w razie katastrofy i wolna od rdzy. Co więcej, koszty utrzymania i napraw w ciągu roku będą kosztować około 1000 dolarów.

FAQ

Czy Lamborghini Huracán to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lamborghini Huracán jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Lamborghini Huracán?

Lamborghini Huracán to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa fotele

Ile koni mechanicznych ma Lamborghini Huracán i czy ma turbo?

Lamborghini Huracán ma 630 KM i 442 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-10 o pojemności skokowej 5.2 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Lamborghini Huracán?

3,5 stopy sześciennej ( 0,099 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Lamborghini Huracán ma 20 X 8,5-calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 11-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Lambo to niezawodny samochód?

Niezawodność późnych modeli Lambos jest dobrze znana, ale Gallardos wydają się być bardzo zadowolonymi klientami. Koszty utrzymania dla właścicieli wahają się od $800 do $2,000 rocznie.

  Chevrolet Camaro Z/28 - niezawodność

Ile mil przejeżdżają Lamborghini?

Można przejechać nawet 150 tys. mil, ale co 10-20 tys. trzeba będzie wymienić komplet opon za 2000 dolarów.

Co jest szybsze Aventador czy Huracan?

Jest jasne, przynajmniej z punktu widzenia wydajności, że Aventador jest lepszy od Huracana. Huracan jest o 0,3 sekundy wolniejszy od Aventadora przy prędkości 62 mil na godzinę. Jego prędkość maksymalna wynosi nieco ponad 201 mil na godzinę, co stawia go blisko prędkości maksymalnej Aventadora wynoszącej 217 mil na godzinę.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z