Land Rover LR3 Niezawodność

Land Rover LR3 został wprowadzony na rynek w 2005 roku z dużymi oczekiwaniami, że będzie to topowy SUV producenta. Land Rover LR3 oferował układ napędu na wszystkie koła, który był odpowiedni zarówno na drogi, jak i w terenie, zapewniając komfort i przyczepność.

Przegląd

Land Rover LR3 to klasyczny SUV z napędem na cztery koła o eleganckim, stylowym wnętrzu i wyglądzie zewnętrznym. LR3 posiada 4,0-litrowy silnik V6, który generuje moc 216 KM. Ten mocny SUV doskonale prowadzi się zarówno na drodze, jak i poza nią. Dzięki 6-biegowej automatycznej skrzyni biegów Land Rover LR3 osiąga prędkość maksymalną 121 mph i jest w stanie przyspieszyć od 0 do 60 mph w około 8,5 sekundy.

Niezawodność

Ogólna ocena niezawodności Land Rovera LR3 jest poniżej oczekiwań i szumu. SUV błyszczał zarówno na zwykłych jak i terenowych trasach i został oszacowany, aby zrobić dobrze w ocenie niezawodności, jak również. Jednak RepairPal daje mu tylko 2,5 z 5,0 oceny niezawodności, ponieważ pojazd napotkał kilka niepowodzeń w zakresie silnika i ogólnych problemów.

Bezpieczeństwo

Ocena bezpieczeństwa jest kolejnym ważnym czynnikiem do określenia dobrego kosztu posiadania każdego pojazdu. W przypadku Land Rovera LR3, SUV jest dość niezawodny pod względem ogólnej oceny testów bezpieczeństwa z dobrym wynikiem zarówno w testach zderzeniowych, jak i testach bezpieczeństwa.

Stopa amortyzacji

Pojazdy Land Rovera znane są ze swojego stylowego wyglądu na ulicach i niezawodności poza utartymi szlakami. Land Rover LR3 ma przewidywaną stopę amortyzacji około 63% po 5 latach. Jest więc jasne, że kupując nowego lub używanego Land Rovera musisz liczyć się z tym, że stracisz sporo pieniędzy.

  Land Rover LR4 Niezawodność

Konserwacja i naprawa

Przy określaniu ogólnej niezawodności pojazdu należy wziąć pod uwagę koszty konserwacji i napraw. W przypadku Land Rovera LR2 średnie roczne koszty konserwacji i napraw szacowane są na około 929 dolarów, jednak stawki te mogą się różnić w zależności od lokalizacji i obszaru.

FAQ

Czy Land Rover LR3 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Land Rover LR3 jest samochodem z napędem na 4 koła.

Ile miejsc jest w Land Roverze LR3?

Land Rover LR3 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicle.

Jaka jest moc Land Rovera LR3 i czy ma on turbo?

Land Rover LR3 ma 300 koni mechanicznych i 315 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 4.4L/ Układ paliwowy to: SMPI.

Jak duży jest bagażnik w Land Roverze LR3?

76,8 stóp sześciennych ( 2,175 m3 )

Jak duży prześwit ma Land Rover LR3?

7,3 cala ( 18,54 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Land Rover LR3 ma 19 x 8 cali Aluminiowe koła przednie i 19 x 8 cali Aluminiowe koła tylne.

Ile mil wytrzyma LR3?

Land Rover LR3 może z łatwością wytrzymać do 200,000 mil, w zależności od tego, jak intensywnie eksploatujesz swój pojazd. Jeśli dobrze o niego dbasz, może on wytrzymać nawet 3-400 000 mil.

Czy Land Rover LR3 jest standardowo wyposażony w klimatyzację?

Tak, Land Rover LR3 jest standardowo wyposażony w klimatyzację.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z