Land Rover LR4 Niezawodność

Land Rover LR4 został wprowadzony z powrotem w 2010 roku i kontynuował swoją produkcję do 2016 roku. 5-drzwiowy SUV był całkiem dobrym dodatkiem do floty pojazdów Land Rovera z mocnym silnikiem i wieloma funkcjami. Land Rover był 4*4, z napędem na wszystkie koła, który nadawał się zarówno na drogi, jak i w terenie, zapewniając komfort i przyczepność.

Przegląd

Klasyczny SUV z napędem na cztery koła i eleganckim, stylowym wnętrzem i wyglądem zewnętrznym, Land Rover LR4 jest zbudowany w klasycznej stylistyce Land Rovera. Dzięki 5,0-litrowemu silnikowi V8 o mocy 375 koni mechanicznych, LR4 dysponuje potężnym silnikiem. LR4, potężny SUV, zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy zarówno na drodze, jak i w terenie. Przyspiesza od 0 do 60mph w około 7,6 sekundy dzięki 6-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Land Rover LR4 osiąga prędkość maksymalną 120 mph.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, Land Rover LR4 nie spełnia oczekiwań i szumu wokół niego. Biorąc pod uwagę, że wskaźnik niezawodności Land Rovera LR4 wynosi 40,05, nie jest on zbyt niezawodny. SUV wyróżniał się zarówno na drogach, jak i w terenie, i szacowano, że będzie się dobrze sprawował również w swojej ocenie niezawodności. Jednak RepairPal donosi, że Land Rover LR4 Reliability Rating wynosi 2,0 na 5,0, co plasuje go na 13 miejscu spośród 14 luksusowych SUV-ów średniej wielkości.

Bezpieczeństwo

Ważne jest również, aby rozważyć ocenę bezpieczeństwa, aby określić dobre koszty własności pojazdu. Land Rover LR4 ma przyzwoity wynik bezpieczeństwa zarówno w testach zderzeniowych, jak i testach bezpieczeństwa, okazując się dość wiarygodny, jeśli chodzi o ogólne oceny bezpieczeństwa.

  Land Rover Range Rover Evoque Niezawodność

Stopa amortyzacji

Pojazdy Land Rovera znane są ze swojego stylowego wyglądu na ulicach i niezawodności poza utartymi szlakami. Przewidywana stopa amortyzacji Land Rovera LR4 po 5 latach wynosi około 44%. W ciągu ostatnich pięciu lat wartość odsprzedaży spadła o około 15 759 dolarów. Jest więc dość oczywiste, że kupując nowego lub używanego Land Rovera stracisz sporo pieniędzy.

Konserwacja i naprawy

Koszty konserwacji i napraw są ważnymi czynnikami, które należy rozważyć przy określaniu ogólnej niezawodności pojazdu. Roczne koszty konserwacji i napraw Land Rovera LR4 szacowane są na 1214 dolarów. Lokalizacja i obszar mogą mieć wpływ na wysokość stawek.

FAQ

Ile miejsc jest w Land Roverze LR4?

Land Rover LR4 to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc Land Rovera LR4 i czy ma on turbo?

Land Rover LR4 ma 340 KM i 332 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Supercharger Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Land Roverze LR4?

76,8 stóp sześciennych ( 2,175 m3 )

Jak duży prześwit ma Land Rover LR4?

7,3 cala ( 18,54 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Land Rover LR4 ma 20 X 9,5-calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 9,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Jakie są najczęstsze problemy z LR4?

Discovery LR4 ma wyjątkowy problem. Jego zawieszenie i rozkład masy powodują przedwczesne zużycie klocków hamulcowych. Aby zapewnić bezpieczną jazdę, Discovery może wymagać wymiany klocków hamulcowych już przy przebiegu 30 000 mil. W przeciwieństwie do innych pojazdów, które wymagają wymiany co 50 000 mil.

  Land Rover Range Rover Sport Supercharged Niezawodność

Jaki był najlepszy rok dla Land Rovera LR4?

Względy off-roadowe: 2014-2016 bez HD mają tylko jednobiegową skrzynię transferową, podczas gdy wszystkie 2010-2013 z 8 mają obie. Większość ludzi wybrałaby 2013, ponieważ był to ostatni rok dla V8 i ma najnowsze oprogramowanie systemu nawigacyjnego.

Jaki jest najbardziej niezawodny Land Rover?

  • Range Rover Classic z 1970 roku. Via-WIRED.
  • 1983 Land Rover 110. Via-Hemmings Motor News.
  • 1989 Land Rover 90. Via-Wikimedia-Commons.
  • 1989 Land Rover Discovery Series 1.
  • 2003 Range Rover.
  • Land Rover LR4.
  • 2011 Range Rover Evoque.
  • 2014 Range Rover Sport SVR.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z