Land Rover Range Rover Velar Niezawodność

LR jest głównie napęd na cztery koła, off-road zdolny marki brytyjskich samochodów produkowanych przez międzynarodowego producenta samochodów Jaguar Land Rover (JLR), który stał się częścią Tata Motors w 2008 roku. Range Rover Velar ma pięknie wyważony design o zoptymalizowanych proporcjach. Natychmiast rozpoznawalny, dumny rodowód Range Rovera prezentuje formalny, mocny przód z płynną, ciągłą linią talii oraz napięty, elegancko zwężający się tył.

Przegląd

Range Rover Velar 2022 firmy Land Rover to kompaktowy SUV, który łączy w sobie luksus luksusowego pojazdu ze stylem kompaktowego SUV-a. Velar posiada w standardzie panoramiczny system informacyjno-rozrywkowy, a jego wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do awangardowej stylistyki nadwozia. Do napędu służy turbodoładowany, 2,0-litrowy, czterocylindrowy silnik o mocy 247 KM, który dobrze się zachowuje, ale ma problemy z przeniesieniem znacznej masy Velara. Po przejechaniu 40.000 mil w testach długoterminowych, stwierdziliśmy, że czterocylindrowy Velar osiąga prędkość 60 mph w 7,4 sekundy.

Niezawodność

Land Rover Range Rover Velar 2022 to wspaniały samochód terenowy z doskonałą kabiną, ale jakość jazdy nie jest tak luksusowa, jak można by się spodziewać. Nie ma wystarczających danych na temat bezpieczeństwa i niezawodności, aby Velar uzyskał ogólny wynik lub klasyfikację w swojej klasie.

Bezpieczeństwo

Według ANCAP, Land Rover Range Rover 2016 jest jednym z bardziej niezawodnych pojazdów na rynku. Wypadając dobrze we wszystkich testach zderzeniowych z wyjątkiem testu zderzeniowego z przesunięciem czołowym, Range Rover 2016 uzyskał najwyższą możliwą ocenę Pięciu Gwiazdek. Nie ma jednak wystarczających danych na temat bezpieczeństwa Velara.

  Lexus RC Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Wartość odsprzedaży każdego pojazdu zależy zarówno od czasu, jak i stanu pojazdu. Land Rover Range Rover Velar po 5 latach zamortyzuje się o 57%, a jego 5-letnia wartość odsprzedaży wyniesie 33 756 dolarów. Range Rovery, nowe lub używane, kosztują dużo pieniędzy.

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania i napraw Land Rovera Range Rover Velar w ciągu pierwszych dziesięciu lat jego posiadania wyniesie około 16 755 dolarów. Luksusowy SUV w tej cenie będzie o 1 295 dolarów droższy od średniej branżowej.

FAQ

Ile miejsc jest w Land Roverze Range Roverze Velar?

Land Rover Range Rover Velar to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc w Land Roverze Range Roverze Velar i czy ma on turbo?

Land Rover Range Rover Velar ma 395 koni mechanicznych i 405 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Land Roverze Range Roverze Velar?

70,7 stóp sześciennych ( 2,002 m3 )

Jak duży prześwit ma Land Rover Range Rover Velar?

9,9 cala ( 25,15 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Land Rover Range Rover Velar posiada 21 X 8,5 calowe aluminiowe koła przednie oraz 21 X 8,5 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Range Rover Velar ma dużo problemów?

Badanie niezawodności – Velar zajął siódme miejsce wśród 11 luksusowych SUV-ów. Podczas gdy 36% Velarów doświadczyło usterki, najczęstsze problemy dotyczyły elektryki niezwiązanej z silnikiem lub karoserii. Inne problematyczne obszary obejmowały klimatyzację, hamulce i systemy informacyjno-rozrywkowe.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z