Lexus GX Niezawodność

Luksusowa marka Lexus należąca do Toyoty oferuje szeroką gamę pojazdów, od małych samochodów po pełnowymiarowe SUV-y. Lexus posiada również linię pojazdów hybrydowych, w tym hybrydowe wersje modeli NX, UX i RX. Samochody Lexusa są najbardziej znane z wysokiej niezawodności i stylowych wnętrz. Oprócz jedynej w swojej klasie konstrukcji nadwozia na ramie, GX oferuje pakiet Off-Road, który sprawia, że przygoda staje się bardziej cywilizowana nawet wtedy, gdy droga nie jest bezpieczna. Dzięki takim funkcjom, jak Crawl Control, Multi-Terrain Select i innym, GX radzi sobie z różnymi terenami.

Przegląd

Lexus GX 460 2020 wyposażony jest w mocny silnik o imponującym poziomie mocy i momentu obrotowego. Kierowcy Lexusa w pobliżu Oklahoma City, OK, będą mogli osiągnąć więcej za pomocą tego luksusowego SUV-a dzięki standardowemu silnikowi 4.6L V8. Lexus GX jest standardowo wyposażony w Kinetic Dynamic Suspension System Lexusa, który został zaprojektowany w celu poprawy trakcji w terenie. Podczas naszych testów GX rozpędził się od zera do 60 mil na godzinę w 7,2 sekundy.

Niezawodność

GX z 2021 roku ma przewidywaną niezawodność na poziomie 83 punktów na 100 możliwych. Wynik 91-100 w skali J.D. Power jest uznawany za najlepszy, 81-90 za świetny, 70-80 za średni, a 0-69 za uczciwy i uznawany za poniżej średniej.

Bezpieczeństwo

Ten model nigdy nie został w pełni przetestowany pod kątem bezpieczeństwa. W związku z tym nie ma ogólnej oceny i nie może być porównywany z innymi luksusowymi SUV-ami średniej wielkości.

  Cadillac XT6 Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Wartość odsprzedaży pojazdu całkowicie zależy od czasu i stanu. Po 5 latach Lexus GX 460 straci na wartości 49%, a jego 5-letnia wartość odsprzedaży wyniesie 35 662 USD.

Konserwacja i naprawy

Lexus GX 460 będzie kosztował około 7 652 dolarów za konserwację i naprawy w ciągu pierwszych 10 lat eksploatacji. Bije to średnią branżową dla luksusowych modeli SUV o 7 808 dolarów. Istnieje również 20,47% szans, że GX 460 będzie wymagał poważnej naprawy w tym czasie. Jest to wynik o 19,09% lepszy niż w przypadku podobnych pojazdów w tym segmencie.

FAQ

Ile miejsc jest w Lexusie GX?

Lexus GX to samochód wyposażony w 7 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc w Lexusie GX i czy ma on turbo?

Lexus GX ma 301 koni mechanicznych i 329 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.6 L Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Lexus GX?

8.1 cala ( 20,57 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lexus GX ma 19 X 7,5 calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 7,5 calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo wytrzymuje Lexus GX?

Lexus GX 460 jest jednym z najbardziej niezawodnych dostępnych SUV-ów. Może przejechać 250 mil na jednym 23-galonowym zbiorniku benzyny. Pojazd marki Lexus może przejechać ponad 200 000 mil, jeśli jest odpowiednio konserwowany. Przebieg pojazdu nie powinien przekraczać 350 000 mil.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z