Lexus IS F Niezawodność

Lexus jest w dużym stopniu częścią Toyoty, ze wszystkim, co się z tym wiąże. Lexus może być bardziej konserwatywny niż jego konkurenci, wolniej reagując na renderowanie i rzadziej modernizując swoje modele. W IS F zastosowano całkowicie elektryczny zębatkowy układ kierowniczy o przełożeniu 13,6:1. Układ napędowy jest połączony z nową, sportową wersją elektronicznego systemu kontroli stabilności Lexusa (Vehicle Dynamics Integrated Management, czyli VDIM, z trzema różnymi trybami włączania i wyłączania).

Przegląd

Lexus IS F jest wyposażony w krzyżowo nawiercane tarcze hamulcowe Brembo (14,2 z przodu, 13,6 z tyłu) oraz 6-tłoczkowe przednie i 2-tłoczkowe tylne aluminiowe zaciski z emblematem Lexusa, a także 19-calowe kute aluminiowe obręcze kół BBS. Lexus IS F wyposażony jest w silnik V8 o pojemności 4,969 cm3 (5.0 L; 303.2 cu in) z bezpośrednim wtryskiem paliwa 2UR-GSE, wytwarzający moc 310 kW (416 KM; 421 PS) przy 6600 obr/min, a szczytowy moment obrotowy wynosi 371 lb-ft (503 N⋅m) przy 5200 obr/min.

Niezawodność

Lexus ISF jest samochodem bardzo niezawodnym. Jest to samochód, który definiuje Lexusa. Wysokiej jakości, wydajny, elegancki, dobrze zbudowany i mogący pokonać Mercedes Benz, BMW i Audi. Lexus IS F trzyma się swojej pochodzącej z Toyoty natury i okazał się niezawodny jako samochód używany.

Bezpieczeństwo

Ten punkt jest priorytetem, gdy każdy musi kupić pojazd. Jak wskazuje National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), model bieżącego roku zdobył sobie pięć gwiazdek ogólnej oceny bezpieczeństwa, co jest naprawdę świetne. Oddzielnie od tej pięciogwiazdkowej oceny, Lexus IS F uzyskał czterogwiazdkową ocenę w testach wytrzymałości na zderzenia czołowe.

  Infiniti QX30 Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Lexus jest po prostu uosobieniem wysokiej wartości odsprzedaży, a ich pojazdy po prostu nie deprecjonują się jak reszta ich rówieśników. Lata modelowe 2018 i 2017 to również atrakcyjne lata dla modeli Lexusa i zapewniają stosunkowo dobrą wartość.

Konserwacja i naprawy

Roczny koszt utrzymania Lexusa IS F wynosi 531 USD. Koszty napraw i konserwacji różnią się w zależności od wieku, przebiegu, lokalizacji i warsztatu.

FAQ

Czy Lexus IS F to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lexus IS F to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Lexusie IS F?

Lexus IS F to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Lexusa IS F i czy ma on turbo?

Lexus IS F ma 416 koni mechanicznych i 371 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 5.0 L Układ paliwowy to: Port/bezpośredni wtrysk.

Jak duży jest bagażnik w Lexusie IS F?

13.3 stóp sześciennych ( 0,377 m3 )

Jak duży prześwit ma Lexus IS F?

5,7 cala ( 14,48 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lexus IS F ma przednie koła z kutego aluminium 19 X 8,5 cala i tylne koła z kutego aluminium 19 X 9,5 cala.

Jak długo Lexus F Sport jest trwały?

Lexus będzie trwał od 250,000 do 300,000. Dzieje się tak, jeśli otrzymuje regularną, prawidłową konserwację i przestrzega konserwatywnych nawyków jazdy. Lexus może trwać od 17 do 20 lat, jeśli jest prowadzony średnio 15.000 mil rocznie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Lexusowi można zaufać, które modele są najbardziej niezawodne i ile kosztuje ich utrzymanie.

  Ford C Max Niezawodność

Czy Lexus IS F jest szybki?

Oficjalna prędkość maksymalna Lexusa to 170 mph (273,6 km/h), co odpowiada Vmax tego modelu.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z