Lexus LFA Niezawodność

Lexus łączy wysoki poziom kunsztu z przesadną stylistyką w swojej gamie różnorodnych modeli. Działa jako luksusowy oddział znanego japońskiego producenta samochodów, Toyoty, ale z większym poziomem osobowości i atrakcyjności. W 2008 roku, Toyota zaprezentowała produkcyjną wersję Lexusa LFA na Tokyo Motor Show. Jest to dwumiejscowy samochód sportowy produkowany przez Lexusa, luksusowy oddział Toyoty.

Przegląd

Lexus powiedział swoim klientom w Stanach, że LFA będzie dostępny tylko w leasingu w zeszłym roku. Lexus powiedział, że nie chce, aby amerykańscy klienci odwrócili się, aby sprzedać model z zyskiem. Lexus LFA wyposażony jest w 4,8-litrowy silnik V10, który wywodzi się z silnika wyścigowego używanego w samochodach Formuły 1. Ten wyczynowy silnik generuje moc 552 koni mechanicznych przy 8 700 obr/min i moment obrotowy 354 funtów przy 6 800 obr/min.

Niezawodność

Lexus LFA jest bardzo niezawodnym samochodem. To samochód, który definiuje Lexusa. Wysokiej jakości, wydajny, elegancki, dobrze zbudowany i zdolny do pokonania Mercedes Benz, BMW i Audi. Zdobyli nawet nagrodę za najlepsze wykończenie lakieru na dość długi czas, po prostu pokazuje poziom doskonałości, że są one po, to jest po prostu niesamowicie nudne.

Bezpieczeństwo

Luksusowy SUV zdobył oznaczenie IIHS Top Safety Pick+ każdego roku od 2015 roku, brakuje tylko w 2018 roku, kiedy Lexus został oceniony jako Top Safety Pick. Ale Lexus LFA nie został jeszcze oceniony pod względem bezpieczeństwa.

Wartość odsprzedaży

Wartość Lexusa LFA wzrosła o 25% w ciągu ostatnich 10 lat. Tylko w 2012 roku, jego MSRP był 375.000 dolarów dla modelu podstawowego. Wartość używanych Lexusów LFA z 2012 roku waha się od około 80 360 do 133 975 dolarów, w zależności od stanu, przebiegu i opcji.

  Hyundai Santa Fe Sport Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt serwisu Lexusa LFA wynosi co najmniej 237,66 USD i co najwyżej 237,66 USD, przy czym średnia wynosi 237,66 USD.

FAQ

Czy Lexus LFA to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lexus LFA to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Lexusie LFA?

Lexus LFA to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa fotele

Jaka jest moc w Lexusie LFA i czy ma on turbo?

Lexus LFA ma 552 KM i 354 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V10 o pojemności skokowej 4,8L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Lexus LFA?

4,5 cala ( 11,43 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lexus LFA ma aluminiowe koła przednie 20 x 9,5 cala i aluminiowe koła tylne 20 x 11,5 cala.

Czy Lexusem LFA można jeździć na co dzień?

Tak, można! Jest to świetny samochód do jazdy na co dzień. Można go również używać do weekendowych wycieczek i wakacji.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z