Lexus RC Niezawodność

Lexus jest dobrze znany na całym świecie ze swojej zwrotności i eleganckiego wzornictwa pojazdów. Lexus RC to kompaktowe wykonawcze 2-drzwiowe coupe produkowane przez luksusowy oddział Toyoty, Lexus. Jego produkcja rozpoczęła się w 2014 roku i jest dostępny w wersjach z napędem na tylne i wszystkie koła.

Przegląd

Lexus RC należy do dywizji kompaktowych samochodów wykonawczych i jest doskonałą jazdą pod względem funkcji i poziomu komfortu. Jest wyposażony w 2,0-litrowy silnik 8AR-FTS I4-T, a także jest dostępny w wersji z silnikiem V8 – 5,0-litrowy 2UR-GSE o mocy 220 KM. Jego prędkość maksymalna wynosi 118 mph, a prędkość do 60 mph osiąga w około 8,6 sekundy.

Niezawodność

Pojazdy z Lexusa są zwykle akceptowane jako bardziej niezawodne i trwałe, ponieważ pochodzą od znanej niezawodnej marki Toyota. Lexus RC udaje się dobrze konkurować z konkurentami, ponieważ jest również dobry pod względem oceny niezawodności i zadowolenia klientów. Lexus RC ma przewidywany wynik niezawodności 88 na 100 według oceny niezawodności J.D. Power, który jest wielki.

Bezpieczeństwo

Historycznie, Lexus jest znany z budowania jednych z najbardziej niezawodnych samochodów dostępnych. Lexus RC nie jest inaczej, 2-drzwiowe coupe jest dobrze wykonane i wyposażone w niezbędne funkcje bezpieczeństwa. Pod względem ogólnego bezpieczeństwa i odporności na zderzenia, Lexus RC uzyskał dobry wynik od IIHS.

Stopa amortyzacji

Lexus RC to najlepszy luksusowy samochód, jaki można kupić pod względem wartości odsprzedaży, jeśli martwisz się o swoją inwestycję. Ma niską stopę amortyzacji w porównaniu do innych luksusowych pojazdów. Jest dość wzbogacony pod względem utrzymywania swojej wartości Lexus RC amortyzuje się o 44% po 5 latach i ma wartość odsprzedaży 44 382 dolarów na koniec 5 lat.

  Lexus LFA Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Aby określić całkowity koszt posiadania dowolnego pojazdu, należy wziąć pod uwagę jego konserwację i naprawy. W przypadku Lexusa RC, serwis i naprawy będą kosztować 721 dolarów rocznie. Na koszty konserwacji i napraw mają wpływ takie czynniki jak wiek, przebieg, lokalizacja i sklep.

FAQ

Czy Lexus RC to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lexus RC jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Lexusie RC?

Lexus RC to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc Lexusa RC i czy ma on turbo?

Lexus RC ma 260 koni mechanicznych i 236 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.5 L Układ paliwowy to: Port/bezpośredni wtrysk.

Jak duży jest bagażnik w Lexusie RC?

10.4 stóp sześciennych ( 0,294 m3 )

Jak duży prześwit ma Lexus RC?

5,3 cala ( 13,46 cm )

Jaki typ kół ma ten samochód?

Lexus RC ma 18 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Lexus RC 350 jest dobrym samochodem?

Samochód jest niezwykle wygodny, a jakość jego materiałów wewnętrznych jest doskonała. Ogólnie rzecz biorąc, ten samochód to świetny luksusowy, sportowy i wydajny samochód dla 65-latka, który nigdy nie dorósł. Podział ocen (z 5): Komfort 5.0.

Jak długo Lexus RC jest trwały?

Lexus będzie trwał między 250.000 a 300.000. To jest, jeśli otrzymuje regularne, prawidłowe utrzymanie i przestrzega konserwatywnych nawyków jazdy. Lexus może trwać od 17 do 20 lat, jeśli jest prowadzony średnio 15.000 mil rocznie.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z