Lexus SC Niezawodność

Dział pojazdów luksusowych japońskiego producenta samochodów Toyota, Lexus, jest wysoko ceniony za swoje najnowsze projekty i modele. Jednak Lexus nie zaczął tych luksusowych, wyjątkowych modeli niedawno, ale ma historię tworzenia dobrych kół. Lexus SC to luksusowy samochód typu grand tourer produkowany przez Lexusa od 1991 do 2010 roku.

Overview

2-drzwiowe coupe cabrio jest napędzane przez 4,3-litrowy silnik 3UZ-FE V8 z 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Przyspiesza od 0 do 60mph w 6.3 sekundy i ma prędkość maksymalną 155mph. Posiada układ napędowy na tylne koła. Ponadto, SC430 to samochód o doskonałej jakości wykonania, ponieważ nie ma wątpliwości co do spasowania i wykończenia wewnątrz i na zewnątrz, i powinien okazać się niezawodnym pojazdem.

Niezawodny

Nie ma wątpliwości, że Lexus jest niezawodny. W ciągu ostatnich kilku lat, AutoExpress i J.D Power konsekwentnie oceniały je jako najbardziej godne zaufania. Według portalu cars.com, Lexus SC z 2005 roku otrzymał 4,9 na 5 gwiazdek, a 100% użytkowników poleciło go.

Bezpieczeństwo

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby Lexus SC przekształcił się z coupe z twardym dachem w kabriolet. Lexus SC charakteryzuje się jedwabiście gładką jazdą. Posiada 4 gwiazdki w testach bezpieczeństwa i testach zderzeniowych.

Amortyzacja

Stopa amortyzacji luksusowego pojazdu ma większe znaczenie w porównaniu do zwykłych samochodów, ponieważ kosztują one znacznie więcej w posiadaniu i w wydatkach na utrzymanie, jak również. Szacuje się, że 2010 Lexus SC 430 będzie amortyzować o 6% w ciągu pięciu lat. Oczekuje się, że z obecnej ceny około 15 275 dolarów w ciągu 5 lat do przyszłej ceny 14 358 dolarów straci się około 916 dolarów.

  Koszty utrzymania samochodu Mercedes vs Lexus

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania i napraw Lexusa SC są dość przeciętne. Na koszty napraw i konserwacji mają wpływ wiek pojazdu, przebieg, lokalizacja i biegłość mechanika. Roczny koszt utrzymania wynosi 462 USD i jest związany z Lexusem SC430.

FAQ

Czy Lexus SC to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lexus SC to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Lexusie SC?

Lexus SC to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Sub-Compact

Jaka jest moc w Lexusie SC i czy ma on turbo?

Lexus SC ma 288 koni mechanicznych i 317 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 4.3L/ Układ paliwowy to: SFI.

Jak duży jest bagażnik w Lexusie SC?

8.8 stóp sześciennych ( 0,249 m3 )

Jak duży prześwit ma Lexus SC?

5,6 cala ( 14,22 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lexus SC ma aluminiowe koła przednie 18 x 8,0 cali i aluminiowe koła tylne 18 x 8,0 cali.

Czy Lexus SC 430 jest niezawodny?

Jakość SC430 jest bezsprzeczna. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, spasowanie i wykończenie samochodu są wyjątkowe. To powinien być niezawodny pojazd. Chociaż plakietka Lexusa jest stosunkowo nowa, cieszy się ona dobrą reputacją ze względu na jakość.

Który rocznik Lexusa SC 430 jest najlepszy?

Jeśli szukasz starszego modelu SC430 z uaktualnieniami w uczciwej cenie, 2006 jest najlepszym wyborem. Jednak nie ma dużej różnicy między wcześniejszymi samochodami a późniejszymi modelami.

  Lexus RX Niezawodność

Kiedy Lexus przestał produkować SC 430?

Lipiec 2010 roku. Cały marketing dla Soarera został wstrzymany, a model został przemianowany na Lexusa SC 430. Dzięki temu Japonia dostosowała się do innych części świata. LexusSC drugiej generacji był również produkowany przez dziewięć lat. Jego produkcja zakończyła się w lipcu 2010 roku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z