Lincoln Corsair Niezawodność

Luksusowe pojazdy marki Lincoln są zazwyczaj dobre pod względem niezawodności. Lincoln Corsair to kompaktowy luksusowy crossover SUV produkowany przez Lincolna, luksusową markę Ford Motor Company. Jego produkcja rozpoczęła się w 2020 roku, zastępując model Lincoln MKC.

Przegląd

Lincoln Corsair jest czasami mylony z Fordem Corsair ze względu na podobieństwo w nazwie. Różnic jest jednak bardzo dużo. Pięciodrzwiowy SUV jest dostępny zarówno w wersji z napędem na przednie koła, jak i na wszystkie koła. Corsair napędzany jest 2,0-litrowym silnikiem EcoBoost Turbo I4, który generuje moc 250 KM. Silnik jest połączony z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, która pomaga Corsairowi przyspieszyć od 0 do 60 km/h w 6,2 sekundy.

Niezawodność

Samochody luksusowe powinny otrzymać pełną ocenę w każdym dziale. Jednak nie jest tak w przypadku wszystkich luksusowych pojazdów różnych marek. Na szczęście Corsair jest jednym z tych luksusowych pojazdów, które są warte każdego wydanego grosza. Według J.D. Power, Lincoln Corsai z 2021 roku ma przewidywany wynik 87 na 100 punktów.

Bezpieczeństwo

Osiągi Lincolna Corsair są doskonałe we wszystkich parametrach określających niezawodność. Według NHTSA, Corsair otrzymał pięciogwiazdkową ogólną ocenę bezpieczeństwa w testach zderzeniowych i bezpieczeństwa.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji prawie wszystkich pojazdów marki Lincoln leży w tym samym procencie, zazwyczaj nie utrzymują one swojej wartości tak dobrze z czasem. Lincoln Corsair nie jest wyjątkiem, jego szacowana stopa amortyzacji po 5 latach wynosi 51%.

  BMW M8 Gran Coupe Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Luksusowe pojazdy zazwyczaj wymagają trochę więcej do utrzymania, ponieważ są drogie. Lincoln Corsairrr będzie kosztował około $11,121 w zakresie kosztów utrzymania i napraw w ciągu pierwszych 10 lat eksploatacji.

FAQ

Czy Lincoln Corsair to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lincoln Corsair jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Lincoln Corsair?

Lincoln Corsair to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc w Lincolnie Corsair i czy ma on turbo?

Lincoln Corsair ma 266 koni mechanicznych i NA lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowo-elektryczny I-4 o pojemności skokowej 2.5 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Lincoln Corsair?

7,8 cala ( 19,81 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lincoln Corsair ma przednie aluminiowe koła 19 X 8,5 cala i tylne aluminiowe koła 19 X 8,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z