Lincoln MKS Niezawodność

Lincoln MKS to pełnowymiarowy luksusowy sedan, którego produkcja rozpoczęła się w 2008 roku. MKS był drugim Lincolnem, który przyjął nazwę MK. MKS był również najdłużej produkowanym sedanem sprzedawanym przez amerykańskiego producenta samochodów (Ford Motor Company) do 2016 roku. Ten 4-drzwiowy sedan kontynuował swoją produkcję do 2016 roku. 4-drzwiowy SUV jest dostępny zarówno w wersji z napędem na przednie koła, jak i na wszystkie koła.

Przegląd

Pełnowymiarowy luksusowy sedan MKS zaimponował klientom dobrym mocnym silnikiem i dodatkowymi rozmiarami w porównaniu do innych pojazdów z sektora „MK”. W najnowszym modelu Lincolna MKS, 3,6-litrowy silnik EcoBoost V6 napędza tego eleganckiego i klasycznego luksusowego sedana, produkując 365 koni mechanicznych. MKS może przejechać od zera do 60mph w 5.8 sekundy.

Niezawodność

Na ocenę niezawodności każdego pojazdu wpływa kilka czynników. Pojazdy marki Lincoln są dobrym wyborem, jeśli chodzi o samochody używane, na których można doskonale polegać. Ocena niezawodności modelu Lincoln MKS wynosi 3,0 na 5,0, czyli całkiem nieźle. Nawet z taką oceną, Lincoln MKS zajmuje 3 miejsce wśród 19 luksusowych pełnowymiarowych SUV-ów.

Bezpieczeństwo

Według National Highway Traffic Safety Administration, 2016 MKS uzyskał pięciogwiazdkową ocenę ogólną, co jest całkiem imponujące. Ten luksusowy sedan jest pełen komfortu i środków bezpieczeństwa, które czynią go jednym z najbardziej pożądanych pojazdów luksusowych do posiadania. MKS jest również dobrze oceniany w ogólnej ocenie testów bezpieczeństwa przez IIHS.

Stopa amortyzacji

Lincoln ma złą reputację w zakresie utrzymywania swojej wartości, ma piątą najgorszą wartość odsprzedaży na liście wszystkich producentów samochodów z pojazdów tracących więcej niż sześćdziesiąt procent ich pierwotnej wartości w ciągu zaledwie 5 lat. Lincoln MKS jest podobny do innych pojazdów i ma wysoki wskaźnik amortyzacji wynoszący 34,5% w ciągu zaledwie 1 roku.

  Lincoln Town Car Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty konserwacji i napraw pomagają określić całkowity koszt posiadania każdego pojazdu. Koszt ten jest zazwyczaj wysoki w przypadku pojazdów luksusowych. Jednakże, według Consumer Reports, badania wykazały, że samochód Lincoln kosztuje znacznie mniej niż którykolwiek z jego luksusowych rywali. Średni całkowity roczny koszt napraw i konserwacji samochodu Lincoln MKC wynosi 886 dolarów.

FAQ

Czy Lincoln MKS to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lincoln MKS jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Lincoln MKS?

Lincoln MKS to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Large Cars

Jaka jest moc w Lincolnie MKS i czy ma on turbo?

Lincoln MKS ma 305 koni mechanicznych i 280 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.7 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Lincolnie MKS?

19,2 stóp sześciennych ( 0,544 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Lincoln MKS ma 19 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo będzie służył Lincoln MKS?

To, jak dobrze dbasz o swojego Lincolna MKS z 2009 roku, określi jego oczekiwaną długość życia. Może on wytrzymać od 200 000 do 400 000 mil, jeśli jest odpowiednio konserwowany.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z