Lincoln Nautilus Niezawodność

W 2018 roku Lincoln zmienił nazwę modelu MKX na Nautilus, gdy przeszli z nazw trzyliterowych na pełne. Było w tym coś więcej niż tylko zmiana nazwy. Nautilus miał zupełnie nowy projekt. Pomimo tego, że jest to luksusowy SUV średniej wielkości, ma całkiem imponujące wnętrze i może pomieścić do pięciu pasażerów.

Przegląd

Luksusowy pojazd w Ameryce oznacza zazwyczaj ogromny pojazd. Limuzyna Town Car i Navigator to zawsze oferta Lincolna w tym segmencie luksusu. Jednak luksusowe samochody nie zawsze muszą być duże. Mając to na uwadze, Lincoln postanowił wprowadzić na rynek kompaktowego SUV-a bezpośrednio konkurującego z luksusowymi SUV-ami średniej wielkości. Nautilus napędzany jest turbodoładowanym, 2,0-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem, który generuje moc 250 KM. Może on przyspieszyć od 0-60mph w około 6,8 sekundy.

Niezawodność

Luksusowe pojazdy są uważane lub zakładane jako najwyżej oceniane w prawie wszystkich działach podczas określania współczynnika przewidywalności. Przewidywano, że Lincoln Nautilus również będzie imponujący. Model 2021 Lincoln Nautilus trafił na tę listę najbardziej satysfakcjonujących SUV-ów średniej wielkości. Był on jednak dla wszystkich nieco zaskakujący, ponieważ uzyskał dość niską ocenę ogólną od Consumer Reports.

Bezpieczeństwo

Nautilus uzyskał dobre wyniki zarówno w testach bezpieczeństwa NHTSA jak i IIHS. Według National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), Nautilus ma na swoim koncie pięć gwiazdek. IIHS uznała go również za jeden z Top Safety Picks, co świadczy o dobrych wynikach w zakresie bezpieczeństwa.

  Lincoln Navigator Niezawodność

Stopa amortyzacji

Ogólnie rzecz biorąc, pojazdy Lincoln amortyzują się w tym samym procencie, nie utrzymują swojej wartości tak długo. Szacuje się, że po 5 latach Lincoln Nautilus straci na wartości około 51%, a jego wartość odsprzedaży wyniesie 27 510 dolarów.

Konserwacja i naprawy

W ciągu pierwszych 10 lat posiadania, konserwacja i naprawy będą kosztować około 11 326 dolarów za Lincoln Nautilus. Lincoln Nautilus bije średnią dla branży luksusowych SUV-ów o 4 134 USD.

FAQ

Czy Lincoln Nautilus to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lincoln Nautilus jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Lincoln Nautilus?

Lincoln Nautilus to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 2WD

Jaka jest moc w Lincolnie Nautilusie i czy ma on turbo?

Lincoln Nautilus ma 250 koni mechanicznych i 280 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Lincoln Nautilus?

7,9 cala ( 20,07 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lincoln Nautilus ma przednie aluminiowe koła 18 X 8 cali i tylne aluminiowe koła 18 X 8 cali.

Z jakimi problemami boryka się Lincoln Nautilus?

To są rzeczywiste skargi złożone do NHTSA dotyczące problemów ze skrzynią biegów 2019 Lincoln Nautilus. SKRZYNIA BIEGÓW SZARPIE Z POWODU AUTOMATYCZNEJ ZMIANY BIEGÓW I PRZY NISKICH PRĘDKOŚCIACH. PRZYSPIESZA DO PRZODU. DEALER TWIERDZI, ŻE FORD SIĘ TYM PRZEJMUJE, ALE NIE MOŻE TEGO NAPRAWIĆ. WYSTĘPUJE, GDY POJAZD NIE JEST W RUCHU.

  Niezawodność BMW VS Volkswagen - co jest lepsze?

Czy Lincoln Nautilus ma problemy z przekładnią?

CSK&D analizuje doniesienia, że w pojazdach Ford Edge 2020, Lincoln Nautilus 2021 i Lincoln Nautilus 2020 mogą występować problemy ze skrzynią biegów. Mogą one obejmować ostrą zmianę biegów, migotanie lub wahanie przy zmianie biegów, a także spowolnienie lub drżenie. Problemy te mogą być spowodowane usterką skrzyni biegów.

Czy Lincoln Nautilus 2021 jest dobrym pojazdem?

Lincoln Nautilus 2021 to doskonały, luksusowy SUV średniej wielkości. Nautilus posiada przestronne wnętrze, które mieści pięć osób i jest wyposażone w wysokiej jakości materiały. Posiada również 13,2-calowy ekran dotykowy i wiele standardowych funkcji wspomagających kierowcę. Nautilus jest wygodnym SUV-em do codziennej jazdy dzięki miękkiemu zawieszeniu i cichej kabinie.

Czy Lincoln Nautilus wymaga premium gas?

Tak, do napędu Twojego Lincolna Nautilus potrzebna jest benzyna premium.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z