McLaren 650S Niezawodność

McLaren to brytyjski producent samochodów, który specjalizuje się w produkcji super i egzotycznych samochodów. Model 650S to 2-drzwiowe coupe o niezwykle ostrym i sportowym wyglądzie z doskonałym silnikiem napędzającym tę bestię motoryzacyjną. Jeśli chodzi o niezawodność McLarenów, to te samochody są jak każde inne supersamochody.

Przegląd

Model 650S został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku, a jego produkcja została zakończona w 2017 roku, kiedy to został zastąpiony przez model 720S. Samochód posiada niezwykle szybki silnik 3,8 L twin-turbo V8, który może sprawić, że ten samochód przejedzie od 0 do 60 mph w zaledwie 2,8 sekundy i wygeneruje 641 koni mechanicznych. Ponadto, samochód posiada wiele fajnych cech, które jeszcze bardziej uzupełniają ten samochód.

Niezawodność

Niezawodność jest ważną rzeczą do rozważenia przed zakupem jakiegokolwiek samochodu, ale entuzjaści samochodów, którzy lubią McLareny są głównie oceniani na podstawie ich prędkości i wydajności. W związku z tym McLareny nie są najbardziej zawodnymi supersamochodami, ale są bardzo niezawodne. Model 650S jest również świetny pod względem niezawodności, a Top Gear ocenił go na 9 punktów na 10 możliwych.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa również wpływa na niezawodność samochodu, a McLareny z pewnością mają wiele funkcji bezpieczeństwa. McLareny prawie nigdy nie są poddawane crash-testom ze względu na ich rzadkość, ale mają dobre pomiary bezpieczeństwa, takie jak hamulce przeciwblokujące, napinacze, kontrola stabilności, poduszki powietrzne itp.

Stopa amortyzacji

Niezawodność samochodu zależy również od stopy amortyzacji samochodu. McLareny to z pewnością rzadkie samochody, co pozwala ich właścicielom sprzedawać je po świetnej cenie nawet po wielu latach. 650S ma średnią stopę amortyzacji zaledwie 35% nawet po 5 latach, co jest świetnym wynikiem wśród samochodów.

  Kia Stinger Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Supersamochody takie jak McLareny z pewnością kosztują bardzo dużo w utrzymaniu i naprawach. Pojazdy te są naprawdę skomplikowane, co jest niezwykle trudne do naprawy przez podstawowych mechaników. Dlatego właściciele muszą zabierać swoje pojazdy do stacji serwisowych McLarena, które są naprawdę kosztowne. Średnio, 650S kosztuje ponad 1000 dolarów rocznie na jego utrzymanie.

FAQ

Czy McLaren 650S to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

McLaren 650S jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w McLarenie 650S?

McLaren 650S to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwuosobowe

Jaka jest moc w McLarenie 650S i czy ma on turbo?

McLaren 650S ma 666 koni mechanicznych i 516 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 3.8 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

McLaren 650S ma przednie koła z kutego aluminium 19 X 8,5 cala i tylne koła z kutego aluminium 20 X 11 cali.

Który jest lepszy 650S czy 570S?

650S, Nieco szybszy (choć 570 z tuningiem czyni to jeszcze bardziej), aktywna aerodynamika i podrasowane zawieszenie. 570S: Nowszy design wnętrza i wyglądu zewnętrznego. Ma standardowe zawieszenie z belką przeciwwstrząsową, więc nie ma akumulatorów do wymiany.

Czy McLaren 650S to supersamochód?

Supersamochód McLaren 650S jest jednym z najbardziej popularnych. W supersamochód i hipersamochód McLaren 650S, supersamochody MP4-12C i P1 zostały wkomponowane w model 650S.

  Kia Forte Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z