McLaren 720S Niezawodność

McLaren, brytyjski producent samochodów sportowych, specjalizuje się w tworzeniu jednych z najbardziej stylowych i dobrze wyglądających samochodów. Model 720S jest następcą modelu 650S, a także jednym z najpiękniejszych i najbardziej stylowych supersamochodów dostępnych na rynku. Niezawodność modelu 720S jest nie mniejsza niż jakiegokolwiek innego McLarena.

Przegląd

Model 720S został wprowadzony na rynek w 2017 roku, a McLaren wykonał niesamowitą pracę przy projektowaniu nadwozia. Elegancki projekt nadwozia jest sparowany z 4,0 L podwójnie turbodoładowanym V8, który wytwarza gigantyczną moc 710 koni mechanicznych. Dzięki temu samochód może rozpędzić się od 0 do 60 mph w 2,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 212 mph.

Niezawodność

Niezawodność jest ważną rzeczą do rozważenia przed zakupem jakiegokolwiek samochodu, ale entuzjaści samochodów, którzy lubią McLareny, oceniają je głównie pod kątem ich prędkości i osiągów. McLareny nie należą do najbardziej zawodnych supersamochodów, ale są bardzo niezawodne. Model 720S zebrał świetne recenzje w programie Top Gear, w którym oceniono go na 9 punktów na 10 możliwych.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa również wpływa na niezawodność pojazdu, a McLareny bez wątpienia mają liczne elementy bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę rzadkość występowania samochodów McLaren, jest bardzo mało prawdopodobne, aby przeprowadzono na nich jakiekolwiek testy zderzeniowe. Jednak model 720S ma kilka świetnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne, elektroniczna kontrola stabilności, kontrola trakcji itp.

Stopa amortyzacji

Niezawodność samochodu zależy również od wskaźnika jego amortyzacji. McLareny są z pewnością rzadkimi samochodami, dzięki czemu ich właściciele mogą je sprzedać po bardzo korzystnej cenie po wielu latach. Model 720S amortyzuje się o około 23% po 3 latach,

  McLaren 570S Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Supersamochody takie jak McLareny z pewnością kosztują bardzo dużo w utrzymaniu i naprawach. Pojazdy te są skomplikowane i niezwykle trudne do naprawy przez podstawowych mechaników. Dlatego właściciele muszą zabierać swoje pojazdy do stacji serwisowych McLarena, które są naprawdę kosztowne. Co więcej, 720S kosztował średnio ponad 1000 dolarów rocznie na jego utrzymanie.

FAQ

Czy McLaren 720S to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

McLaren 720S to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w McLarenie 720S?

McLaren 720S to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa fotele

Jaka jest moc McLarena 720S i czy ma on turbo?

McLaren 720S ma 710 KM mocy i 568 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4,0 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma McLaren 720S?

4.2 cala ( 10,67 cm )

Jaki typ kół posiada?

McLaren 720S ma aluminiowe koła przednie 19 X 9 cali i aluminiowe koła tylne 20 X 11 cali.

Czy McLarenem 720S można jeździć codziennie?

720S oferuje lepsze prowadzenie i prześwit, a ponadto można nim jeździć jak najlepsi. Można regulować parametry zawieszenia i napędu. Może być używany codziennie. Łatwo jest też wsiadać i wysiadać.

Czy 720S jest wygodny?

Jest rzeczywiście bardzo wygodny. Samochód jest prawdopodobnie najbardziej odpowiednim supersamochodem do jazdy po mieście ze względu na doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

  McLaren 600LT Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z