Mercedes AMG A35 Niezawodność

Mercedes jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych producentów samochodów na świecie. Niezawodność Mercedesa jest bezkonkurencyjna i model A35 również nie jest wyjątkiem. A35 jest wariantem hatchback serii A z pięcioma drzwiami i dobrym projektem nadwozia.

Przegląd

A35 jest jednym z hatchbacków produkowanych przez Mercedesa, ale nie jest sprzedawany w USA. Samochód posiada silnik 2.0 L, który generuje maksymalnie 302 KM. Samochód może jechać bardzo szybko od 0 do 60 mph w zaledwie 4,7 sekundy. Ma świetne wnętrze i wiele innych cech.

Niezawodność

Niezawodność jest jednym z najbardziej istotnych czynników przed zakupem jakiegokolwiek samochodu, ponieważ ludzie nie chcą inwestować swoich pieniędzy w samochód, który potem wyssałby wszystkie ich pieniądze. Mercedes jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych samochodów. A35 jest niezawodnym samochodem tak jak każdy inny Mercedes z oceną niezawodności 8,5 na 10.

Bezpieczeństwo

Opcje bezpieczeństwa są zawsze dość szerokie w niemieckich samochodach i są one również regularnie testowane przez wiele organizacji. Model A35 został poddany crash-testom z wieloma pozytywnymi wynikami. Samochód posiada takie funkcje bezpieczeństwa jak system ostrzegania przed kolizją, automatyczne hamulce awaryjne, poduszki powietrzne, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu itp.

Stopa amortyzacji

Kupno niemieckiego samochodu jest zawsze świetną inwestycją na przyszłość, ponieważ nie tracą one swojej wartości w najbliższym czasie. Samochody Mercedesa po 5 latach amortyzują się zazwyczaj o około 45%. A35 amortyzuje się średnio o 22% po 3 latach, co jest świetnym wynikiem.

  Hyundai Kona Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to jedno z największych zmartwień właścicieli samochodów. Samochody Mercedesa są zawsze bardzo solidne i kosztują średnio w porównaniu z innymi niemieckimi modelami. AMG A35 kosztuje około $1,000 rocznie za wszystkie swoje przeglądy i inne naprawy w zależności od rodzaju napraw.

FAQ

Czy Mercedes-AMG A35 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-AMG A35 jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedes-AMG A35?

Mercedes-AMG A35 to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc Mercedesa-AMG A35 i czy ma on turbo?

Mercedes-AMG A35 ma 302 KM i 295 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-AMG A35?

14,8 stóp sześciennych ( 0,419 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-AMG A35 ma 18 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy A35 AMG to prawdziwe AMG?

Tak, A35 AMG jest oficjalnym modelem Mercedes-AMG. Mógłby to zrobić lepiej, ponieważ nosi odznakę AMG. AMG A35 zastępuje silnik turbo I-4 o mocy 188 KM w bazowej Klasie A, ulepszoną przez AMG wersją silnika, która osiąga 302 KM i 295 Lb-ft. Wariant ten dostępny jest również w wersjach AMG GLA i CLA35.

Czy A35 jest Twin Turbo?

Tak, Mercedes-AMG 35 jest samochodem z podwójnym turbo. Wykorzystuje dwie turbiny zamiast jednej. Ten czterocylindrowy, 2,0-litrowy silnik benzynowy jest modyfikacją jednostki spotykanej w Klasie A. Zastosowano w nim jednak turbosprężarkę typu twin scroll, która zapewnia natychmiastową reakcję przepustnicy.

  Najlepszy sposób na czyszczenie skórzanych foteli Mercedesa

Czy Mercedes A35 jest dobry?

Hot hatch byłby niczym, gdyby liczyła się tylko prędkość na prostej linii. Ale A35 doskonale radzi sobie z pokonywaniem krętych dróg. Chociaż jest bardziej praktyczny, przewidywalny i niezawodny niż zabawny i wesoły, A35 jest niezwykle łatwy w prowadzeniu.

Czy A35 posiada adaptacyjny tempomat?

Nie, tempomat adaptacyjny nie jest dostępny w modelu A35. A35 sedan jest nieco droższy od A35 coupe i kosztuje nieco ponad 80 000 dolarów. Specyfikacja wyposażenia standardowego A35 sedan nie jest doskonała. Brakuje w niej takich elementów jak adaptacyjny tempomat, wyświetlacz head up czy markowy system nagłośnienia.

Jaka jest różnica między A35 i A45?

A45 S produkuje więcej koni mechanicznych (416 KM zamiast 302 KM) niż A35. A45 S ma również większe hamulce i szersze opony, co oznacza, że może z łatwością prześcignąć A35 na torze.

Czym jest kontrola jazdy Mercedes AMG?

AMG RIDE CONTROL daje kierowcom AMG możliwość wyboru jednego z trzech poziomów adaptacyjnego zawieszenia sportowego. RIDE CONTROL reguluje tłumienie i sztywność zawieszenia, podczas gdy DYNAMIC SELECT kontroluje czas zmiany biegów, reakcję przepustnicy i przepływ spalin.

Jaki silnik znajduje się w A35 AMG?

W A35 AMG znajduje się 2,0-litrowy, czterocylindrowy silnik. Turbodoładowany, 2,0-litrowy czterocylindrowiec w A35 produkuje 302 KM mocy i 295 funtów momentu obrotowego. Standardowe wyposażenie obejmuje napęd na wszystkie koła oraz siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynię automatyczną z funkcją launch control, która pozwala na maksymalne przyspieszenie nawet z postoju.

  Mazda MX-5 Miata Niezawodność

Czy A35 ma podgrzewane fotele?

Tak, A35 ma podgrzewane przednie fotele. A35 oferuje bardziej przestronną kabinę niż standardowa Klasa A, posiada podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele sportowe oraz kolumnę kierownicy specyficzną dla AMG.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z