Mercedes AMG C43 Niezawodność

Mercedes jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych producentów samochodów na świecie. Niezawodność Mercedesa jest niedościgniona, a model C43 jest wariantem kombi samochodów Mercedes-Benz klasy C. Samochód jest tak skonstruowany, aby przetrwać wiele lat z wieloma wspaniałymi poziomami komfortu.

Przegląd

C43 to model kombi z dużym silnikiem z podwójnym turbodoładowaniem 3.0 L, który generuje moc 362 koni mechanicznych. Samochód może przyspieszyć od 0 do 60 mph w zaledwie 4,1 sekundy. Zapewnia duży poziom komfortu dla pasażerów, z czego Mercedes jest bardzo znany.

Niezawodność

Niezawodność jest jednym z najważniejszych czynników przed zakupem jakiegokolwiek samochodu, ponieważ ludzie nie chcą inwestować swoich pieniędzy w samochód, który potem wyczerpie wszystkie ich pieniądze. Mercedes jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych samochodów. C43 ma świetny wynik niezawodności 81 na 100 według J.D Power i jest określany jako świetny.

Bezpieczeństwo

Opcje bezpieczeństwa są zawsze dość szerokie w niemieckich samochodach i są one również regularnie crash-testowane przez wiele organizacji. C43 został przetestowany zarówno przez IIHS jak i NHTSA, otrzymując świetne oceny od obu organizacji. Samochód posiada funkcje bezpieczeństwa, takie jak ostrzeganie przed kolizją, automatyczne hamulce awaryjne, wykrywanie pieszych, poduszki powietrzne, ostrzeganie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu itp.

Stopa amortyzacji

Kupno niemieckiego samochodu jest zawsze świetną inwestycją na przyszłość, ponieważ nie tracą one swojej wartości w najbliższym czasie. Samochody Mercedesa po 5 latach amortyzują się zazwyczaj o około 45%. AMG C43 amortyzuje się średnio o około 53% po 5 latach, co jest świetnym wynikiem.

  Ferrari F8 Tributo / Spider Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to jedno z największych zmartwień właścicieli samochodów. Samochody Mercedesa są zawsze dość solidne i kosztują średnio w porównaniu do innych niemieckich pozycji. AMG C43 kosztował około 500 dolarów rocznie za wszystkie swoje przeglądy i inne naprawy w zależności od rodzaju napraw.

FAQ

Czy Mercedes-AMG C43 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-AMG C43 jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedes-AMG C43?

Mercedes-AMG C43 to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Mercedesa-AMG C43 i czy ma on turbo?

Mercedes-AMG C43 ma 385 KM i 384 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-AMG C43?

12.6 stóp sześciennych ( 0.357 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-AMG C43?

3,5 cala ( 8,89 cm )

Jaki typ kół posiada?

Mercedes-AMG C43 ma aluminiowe koła przednie 18 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 X 8,5 cala.

Jak długo działa Mercedes C43?

Twój Mercedes-Benz C43AMG będzie o siebie dobrze dbał. Mercedes-Benz C43 AMG będzie służył przez co najmniej 200 000 mil, jeśli dołożysz wszelkich starań, aby go utrzymać. Chcą Państwo zadbać o swój samochód, ale nie są pewni, kiedy to zrobić.

  Które Mercedesy mają silnik V12?

Czy C43 jest dobrym kierowcą na co dzień?

Tak, Mercedes-AMG jest świetnym kierowcą na co dzień. Jest wygodny, bezpieczny i mocny. Doskonale nadaje się do dojazdów do pracy, szkoły lub gdziekolwiek indziej, gdzie musisz się udać. C43 to sportowy sedan, który oferuje najlepszą dynamikę jazdy. Ponieważ C43 jest tak skoncentrowany na osiągach, istnieją pewne kompromisy w zakresie komfortu codziennego kierowcy, jak również komfortu życia.

Czy C43 AMG ma pneumatyczne zawieszenie?

Tak, C43 AMG ma pneumatyczne zawieszenie.

Co to jest AMG active ride control?

AMG ACTIVE RIDE CONTROL wykorzystuje do tego celu aktywne sprężynowanie zawieszenia połączone z płynną regulacją tłumienia. Za pomocą kamery stereo system skanuje drogę przed pojazdem, aby dostosować tłumienie każdego koła do nierówności.

Czy C43 posiada adaptacyjny tempomat?

Tak, jest dostępny z adaptacyjnym tempomatem z trybem jazdy półautonomicznej. DISTRONIC PLUS® to technologia adaptacyjnego tempomatu opracowana przez Mercedes-Benz.

Czy Mercedes C43 posiada asystenta utrzymania pasa ruchu?

W Mercedesie-AMG można skorzystać z systemu Lane Keep Assist. Pomaga on kierowcy utrzymać się na swoim pasie ruchu dzięki wykorzystaniu kamer, czujników radarowych i danych GPS, aby zapobiec niezamierzonemu opuszczeniu pasa ruchu.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z