Mercedes AMG E63 S Wagon Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. Wagon AMG E63 S jest modelem kombi klasy E o wysokich osiągach i został zaprojektowany do przewożenia większej liczby pasażerów i ładunków z taką samą szybkością jak AMG E63 S.

Przegląd

Klasa E to 4-drzwiowe samochody klasy executive, a AMG E63 S wagon posiada ten sam silnik V8 twin-turbo, który jest niezwykle szybki w prowadzeniu i produkuje wspaniałe 603 KM. Pojazd wyposażony jest w standardowy system AWD, który jest niewiarygodnie gładki w prowadzeniu nawet na deszczowych lub zaśnieżonych nawierzchniach. Duża przestrzeń bagażnika samochodu daje przewagę rodzinom, które mogą przewozić nawet więcej ładunku.

Niezawodność

Kupujący preferują pojazdy, które nie są zbyt kosztowne w utrzymaniu. Pojazdy marki Mercedes są stosunkowo drogie w utrzymaniu, jednak charakter części i pojazdów jest niesamowity, co sprawia, że pojazdy te są mniej narażone na jakiekolwiek poważniejsze naprawy. AMG E63 S wagon jest dość trwały samochód i ma wynik niezawodności 75 na 100 przez J.D Power i 8 na 10 oceny przez Top Gear.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa również określają niezawodność samochodu. Samochody marki Mercedes słyną z funkcji bezpieczeństwa i solidnych samochodów. Samochody klasy E zostały poddane crash-testom przez IIHS i NHTSA i oba te instytuty nagrodziły samochód świetnymi wynikami. AMG E63 S wagon ma wiele innych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeżenie przed kolizją, hamulce awaryjne, funkcja Mercedes Pre-safe itp.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji jest również ważną częścią określania niezawodności samochodu. Samochody marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Przeciętne samochody Mercedesa amortyzują się o około 45% po 5 latach, a model AMG E63 S wagon amortyzuje się o około 50% po 5 latach.

  Kia Telluride Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są największą częścią niezawodności. Samochody, których utrzymanie wymaga większych nakładów finansowych, nie są tak znane wśród ludzi. Samochody Mercedesa zazwyczaj wymagają znacznych nakładów na konserwację. AMG E63 S wagon kosztuje około 1000 dolarów rocznie za wszystkie swoje konserwacje i nieterminowe naprawy.

FAQ

Czy Mercedes-AMG E63 S Wagon jest samochodem z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-AMG E63 S Wagon jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedes-AMG E63 S Wagon?

Mercedes-AMG E63 S Wagon to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Station Wagons

Ile wynosi moc Mercedesa-AMG E63 S Wagon i czy ma on turbo?

Mercedes-AMG E63 S Wagon ma 603 KM i 627 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-AMG E63 S Wagon?

78,9 stóp sześciennych ( 2,234 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-AMG E63 S Wagon ma 20 X 9,5-calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 10-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy E 63 S to dobry samochód?

Tak, AMG E63S jest bardzo niezawodnym samochodem. Otrzymał on ocenę J.D Power Reliability Rating wynoszącą 7,9 na 10. Oznacza to, że samochód miał mniej problemów niż większość innych porównywalnych luksusowych sedanów średniej wielkości. Fotele są bardzo wygodne, z regulowanymi i dynamicznymi wzmocnieniami. Można się w nie wtulić także na zakrętach. To doskonały upgrade w stosunku do E63.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z