Mercedes AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe Klasa niezawodności

Jako niemiecki producent samochodów, Mercedes jest jedną z najbardziej luksusowych, premium i niezawodnych marek na rynku od ponad stu lat. Klasa GLE obejmuje luksusowe SUV-y średniej wielkości, które są odpowiednikiem Klasy E. Model AMG GLE63 S to 5-drzwiowy SUV typu coupe z najszybszym silnikiem w swojej serii.

Przegląd

Klasa GLE jest produkowana od 1997 roku, a seria jest obecnie w swojej 4 generacji. AMG GLE63 ma silnik 4.0 L V8 Biturbo + EQ Boost, który produkuje maksymalnie 603 KM i może przyspieszyć od 0 do 60 mph w zaledwie 3,8 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność jest często omawiana jako jedna z głównych obaw kupujących przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu. Mercedes był na rynku i wyrobił sobie markę, ale te niezwykle luksusowe samochody mają również wysokie koszty utrzymania. Samochody Klasy GLE są bardzo solidne, a model GLE63 uzyskał świetną ocenę niezawodności 78 na 100 punktów w rankingu J.D Power.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest częścią niezawodności i dla wielu osób jest to czynnik decydujący o zakupie. Mercedes, podobnie jak inne niemieckie samochody, ma reputację samochodu o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Model AMG GLE63 nie został poddany crash-testom, ale inne samochody z tej serii mają świetne wyniki w zakresie niezawodności.

Amortyzacja

Wskaźnik amortyzacji jest również bardzo ważny dla wielu ludzi, ponieważ jest wiele samochodów, które tracą swoją wartość bardzo szybko. Mercedes ma dobrą reputację w trzymaniu swojej wartości i tracą około 45% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. AMG GLE63 traci około 60% swojej pierwotnej wartości.

  Czy Mercedes AMG EQS potrzebuje oleju?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są najważniejszym czynnikiem wpływającym na niezawodność samochodów i wiele osób uważa, że samochody Mercedesa kosztują znacznie więcej w utrzymaniu niż ich inni rywale w USA. Średni roczny koszt utrzymania AMG GLE63 wynosi około 900 dolarów.

FAQ

Czy Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe?

Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Ile koni mechanicznych ma Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe i czy ma turbo?

Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe ma 577 koni mechanicznych i 561 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 5,5 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Mercedes-AMG GLE43 Coupe / GLE63 S Coupe ma 22 X 10-calowe aluminiowe koła przednie i 22 X 11,5-calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z