Mercedes Benz C Class Niezawodność

Będąc niemieckim producentem samochodów, Mercedes jest jedną z najbardziej luksusowych, premium i niezawodnych marek na rynku od ponad stu lat. Samochody Klasy C to kompaktowe samochody wykonawcze posiadające 4-drzwiowe sedany, które są wyłącznie premium w swojej jakości.

Przegląd

Samochody Klasy C są na rynku od kilku lat i obecnie jest to ich 5 generacja. Samochody posiadają różne opcje układu napędowego, począwszy od silnika turbo o pojemności 1,5 L do największego silnika turbo o pojemności 2,0 L. Mercedes oferuje również hybrydowy model Klasy C. Samochody te posiadają wiele funkcji, a ich wnętrze jest niezwykle ekstrawaganckie.

Niezawodność

Niezawodność jest często omawiana jako jedna z głównych obaw kupujących przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu. Mercedes był na rynku i wyrobił sobie markę, ale te niezwykle luksusowe samochody mają również wysokie koszty utrzymania. Samochody Klasy C są dość solidne i mają ocenę niezawodności 81 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest częścią niezawodności i dla wielu osób jest to również czynnik, który odrzuca. Mercedes, tak jak inne niemieckie samochody, ma reputację świetnego środka bezpieczeństwa. Samochody klasy C zostały poddane crash-testom przez IIHS, uzyskując świetne wyniki, a także zostały wyróżnione nagrodą „Top Safety Pick+”. Funkcje bezpieczeństwa obejmują bezpieczeństwo pieszych, system bezpieczeństwa PRE, aktywne wspomaganie hamowania itp.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji jest również dość ważne dla wielu ludzi, ponieważ istnieje wiele samochodów tam, że tracą swoją wartość bardzo szybko. Mercedes ma dobrą reputację do przechowywania jego wartości i tracą około 45% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. W szczególności samochody klasy C tracą około 53% swojej wartości po 5 latach.

  Czy BMW E46 jest niezawodne?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są najważniejszym czynnikiem niezawodności samochodów i wiele osób uważa, że samochody Mercedes kosztują znacznie więcej w ich utrzymaniu niż ich inni rywale w USA. W przypadku samochodów klasy C średni koszt utrzymania wynosi około 900 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Mercedes-Benz C-klasa to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz C-klasa to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Mercedesie-Benz C-klasa?

Mercedes-Benz C-klasa to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Mercedesa-Benz klasy C i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz C-klasa ma 255 KM i 273 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Benz klasy C?

12,6 stóp sześciennych ( 0,357 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-Benz C-klasa?

3,8 cala ( 9,65 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-Benz C-klasa ma przednie aluminiowe koła 18 X 7,5 cala i tylne aluminiowe koła 18 X 8,5 cala.

Czy Mercedes C-klasa jest trwały?

Mercedes C-klasa może trwać średnio 13-17 lat przy prawidłowej konserwacji. Mercedes może trwać od 200,000 do 250,000 mpg przed koniecznością poważnych napraw. Jest to oparte na średnim rocznym przebiegu 15,000.

Co się psuje w Mercedesie Klasy C?

Mercedes Klasy C może zardzewieć. Nie jest to niczym niezwykłym dla nowoczesnego samochodu. Najczęściej jest to wokół pokrywy bagażnika w pobliżu dźwigni otwierania bagażnika. Lusterka drzwiowe mogą sprawiać problemy z powodu głośno pracujących silników składania i/lub regulacji, a także z powodu braku synchronizacji zintegrowanych powtarzających kierunkowskazów z jednostkami głównymi.

  Audi RS3 Niezawodność

Czy Mercedes C300 jest niezawodny?

Ocena niezawodności Mercedesa-Benz C300 wynosi 3,5 na 5,0. To plasuje go na 13 miejscu wśród 31 luksusowych samochodów średniej wielkości. Chociaż naprawy są częstsze niż w innych samochodach, to prawdopodobieństwo poważnych uszkodzeń jest mniejsze. C300 będzie wymagał wizyty w warsztacie w celu dokonania drobnych napraw, więc spodziewaj się, że wydasz nieco więcej.

Czy Mercedes jest bardziej niezawodny niż Toyota?

J.D. Power donosi, że Toyoty, Chevrolety są bardziej niezawodne niż Mercedesy i BMW. Nazeplates z Toyota, General Motors, Hyundai i Daimler miał średnio 135 problemów, sześć więcej niż te dla marek Mercedes-Benz.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z