Mercedes Benz E Class Niezawodność

Będąc niemieckim producentem samochodów, Mercedes jest jedną z najbardziej luksusowych, premium i niezawodnych marek na rynku od ponad stu lat. Samochody Klasy E to średniej wielkości samochody wykonawcze, posiadające 4-drzwiowe sedany, które charakteryzują się wyłącznie wysoką jakością i przyjemnością z jazdy.

Przegląd

Samochody Mercedes Klasy E są na rynku od kilku lat i obecnie jest to ich 5 generacja. Samochody mają różne opcje układu napędowego, od silnika turbo o pojemności 1,6 l do największego silnika turbo o pojemności 4,0 l. Mercedes oferuje również model hybrydowy. Mercedes oferuje również hybrydowy model klasy E. Samochody te posiadają wiele funkcji, a ich wnętrze jest niezwykle ekstrawaganckie.

Niezawodność

Niezawodność jest często omawiana jako jedna z głównych obaw kupujących przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu. Mercedes był na rynku i zrobił swój znak rozpoznawczy, ale te niezwykle luksusowe samochody mają również wysokie koszty utrzymania. Samochody Klasy E są dość solidne i mają ocenę niezawodności 75 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest częścią niezawodności i dla wielu osób jest to również czynnik, który odrzuca. Mercedes, tak jak inne niemieckie samochody, ma reputację świetnego środka bezpieczeństwa. Samochody klasy E zostały poddane crash-testom przez IIHS, uzyskując świetne wyniki, a także zostały wybrane do nagrody „Top Safety Pick+”. Funkcje bezpieczeństwa obejmują automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją, Mercedes Pre-Safe, itp.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji jest również dość ważne dla wielu ludzi, ponieważ istnieje wiele samochodów tam, że tracą swoją wartość bardzo szybko. Mercedes ma dobrą reputację do przechowywania jego wartości i tracą około 45% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. W szczególności samochody klasy E tracą około 50% swojej wartości po 5 latach.

  Czy Mercedes SLK to samochód dla dziewczyny?

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania jest najważniejszym czynnikiem niezawodności samochodów i wiele osób uważa, że samochody Mercedes kosztują znacznie więcej w ich utrzymaniu niż ich inni rywale w USA. Samochody klasy E kosztują średnio około 900 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Mercedes-Benz Klasy E to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz Klasy E to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Mercedesie-Benz Klasy E?

Mercedes-Benz Klasy E to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc Mercedesa-Benz Klasy E i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz Klasy E ma 255 KM i 273 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Benz Klasy E?

13,1 stóp sześciennych ( 0,371 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-Benz Klasy E ma aluminiowe koła przednie 18 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 18 X 8 cali.

Czy Mercedes Klasy E jest trwały?

Oczekuje się, że silnik Mercedesa E350 będzie trwał od 200 000 do 250 000, czyli od 13 do 17 lat. To będzie się różnić w zależności od roku modelu i jak dobrze pojazd jest utrzymywany. Te przebiegi są możliwe, jeśli dbasz o swojego Mercedesa.

Który rocznik Mercedesa Klasy E jest najbardziej niezawodny?

Klasa E z 2012 roku to najwyżej oceniany luksusowy sedan klasy średniej według U.S. News & World Report. Jeśli szukasz dobrego, niezawodnego, używanego Mercedesa, to jest to świetny zakład. Standardowy V6 nie ma się czego wstydzić, a V8 twin-turbocharged ma trochę poważnego kopa.

  Mercedes W212 - wszystko, co musisz wiedzieć

Czy Mercedes-Benz E350 jest niezawodny?

Tak, Mercedes-Benz E350 jest uważany za niezawodny samochód. To świetny wybór dla rodzin, które chcą czegoś stylowego i niezawodnego. Daleko mu jednak do najlepszych. Ocena niezawodności Mercedesa-Benz E350 wynosi 3,0 w skali do 5. Zajmuje on 27 miejsce spośród 32 wszystkich marek.

Co oznacza Klasa E w Mercedesie?

Mercedes-Benz Klasy E to seria samochodów osobowych produkowanych przez niemieckiego producenta samochodów Mercedes-Benz. Występuje w różnych konfiguracjach silnikowych i nadwoziowych. Mercedes-Benz E-Class to akronim od Einspritzmotor, co oznacza silnik z wtryskiem paliwa.

Czy Mercedes klasy E to dobry samochód?

Samochód Mercedes-Benz klasy E to świetny wybór. Dostępne są trzy warianty nadwozia. Oferuje on mocne silniki, dobry przebieg gazu i płynną jazdę. Wnętrze jest również jednym z najbardziej luksusowych w swojej klasie, z wygodnymi przednimi fotelami i dużą ilością technologii.

Czy Klasa E jest bardziej komfortowa niż Mercedes-Benz Klasy C?

Klasa E jest, co nie jest zaskoczeniem, większa od Klasy C. Klasa E ma więcej miejsca z tyłu niż Klasa C oraz dużo przestrzeni na głowę i nogi. Bagażnik Klasy E o pojemności 540 litrów, który jest większy niż u wielu kluczowych konkurentów, ma większy otwór niż Klasa C, co ułatwia załadunek.

Czy Mercedes Klasy E ma Apple CarPlay?

Apple CarPlay można znaleźć w używanych samochodach Mercedes-Benz. Uzupełnia on takie funkcje, jak system infotainment, aby połączyć dojazdy do pracy w Hackettstown. Funkcja ta jest również dostępna w wielu modelach Mercedes-Benz. Apple CarPlay w Mercedesie Klasie E Sedan Cabriolet, Wagon

  Bentley Mulsanne Niezawodność

Czy Mercedes Klasy E posiada adaptacyjny tempomat?

Tak, nowy Mercedes-Benz Klasy E jest wyposażony w adaptacyjny tempomat. Funkcja ta umożliwia kierowcy ustawienie żądanej prędkości i odległości za innymi pojazdami jadącymi przed nim. Adaptive Cruise Control utrzymuje bezpieczną odległość od tych pojazdów, zachowując stałą prędkość. Mercedes-Benz DISTRONIC Plus jest dostępny w wielu nowych samochodach Mercedes-Benz, m.in. w Mercedes-Benz Klasy C i GLC. DISTRONIC PLUS z funkcją wspomagania prowadzenia utrzymuje kierowcę na swoim pasie ruchu.

Czy Mercedes Klasy E ma 7 miejsc?

Tylne siedzenia: W Mercedesie Klasie E można posadzić siedem osób. Do dyspozycji są dwa rzędy siedzeń. Pierwszy rząd ma cztery miejsca, a drugi trzy miejsca. Przestrzeń jest to, co chcesz? Klasa E pozostaje tatusiem. Mercedes potwierdził, że wagon Klasy E będzie dostępny z trzecim rzędem fotelików dziecięcych.

Popularne wcześniejsze modele – Który rocznik Mercedesa Klasy E jest najlepszy?

  • 1992 Klasa E 400E Sedan.
  • 2000 E-Class E320 4Matic Sedan.
  • 2003 E-Class E320 Sedan. Via: IIHS.
  • 1994 E-Class E420 Sedan.
  • 1985 E-Class 300CD Coupe.
  • 2010 Klasa E Sedan.
  • 2008 Klasa E Sedan.
  • 2009 Klasa E Sedan.

W którym roku nastąpiła zmiana modelu Klasy E?

Gama Klasy E została całkowicie przeprojektowana na rok modelowy 1996. Największą zmianą w nadwoziu pojazdu jest jego większy rozmiar i mniejsza pudełkowatość niż w poprzednich modelach.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z