Mercedes Benz GLC Coupe Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów motoryzacyjnych i jest dobrze znany na całym świecie ze swoich ekstrawaganckich pojazdów. Klasa GLC Mercedesa zajmuje się subkompaktowymi SUV-ami i modelami Coupe, które są 5-drzwiowymi SUV-ami coupe o całkiem innym kształcie samochodu.

Przegląd

Mercedes GLC-Class coupe ma bardzo różny kształt w porównaniu do innych modeli. Samochód występuje w wielu poziomach wykończenia i istnieje również wiele różnych układów napędowych do wyboru dla każdego. Obecny jest również model hybrydowy. Wariant z silnikiem benzynowym wyposażony jest w silnik turbo o pojemności 2.0 L.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy marki Mercedes są niezawodne, jednak znane są z wysokich kosztów utrzymania. Klasa GLC Coupe ma całkiem dobry wynik niezawodności 78 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem dla niemieckich pojazdów, ponieważ robili całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. Klasa GLC została przetestowana przez IIHS i NHTSA i otrzymała świetną ocenę bezpieczeństwa. Samochód jest również wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak monitorowanie martwego pola, ostrzeganie przed kolizją, hamulce awaryjne itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa tracą na wartości około 45% po 5 latach, a Klasa GLC Coupe traci na wartości około 52% po 5 latach, co jest niemal standardem dla wielu pojazdów Mercedesa.

  BMW serii 3 Wagon Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj dość skomplikowane i kosztują dużo za ich utrzymanie. Klasa GLC Coupe ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące prawie 1000 dolarów rocznie, co jest dość wysokie w porównaniu z wieloma rywalami.

FAQ

Czy Mercedes-Benz GLC Coupe to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz GLC Coupe jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedesie-Benz GLC Coupe?

Mercedes-Benz GLC Coupe to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc Mercedesa-Benz GLC Coupe i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz GLC Coupe ma 255 KM i 273 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Mercedes-Benz GLC Coupe?

5,7 cala ( 14,48 cm )

Jaki typ kół posiada?

Mercedes-Benz GLC Coupe ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy warto kupić Mercedesa GLC?

Mercedes-Benz GLC 300 to świetny wybór, jeśli szukasz małego, luksusowego SUV-a. GLC 300 jest wyceniony na 43 200 dolarów. Choć cena ta wydaje się wysoka jak na kompaktowego SUV-a, jakim jest Mercedes, to w rzeczywistości jest całkiem rozsądna.

Czy GLC Coupe to samochód rodzinny?

GLC Coupe jest pięciomiejscowym rodzinnym SUV-em, który posiada Klasa GLC. Jednak charakteryzuje się również niższą linią dachu, aby dopasować się do jego ceny coupe.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z