Mercedes-Benz ML63 AMG Niezawodność

Będąc niemieckim producentem samochodów, Mercedes jest jedną z najbardziej luksusowych, premium i niezawodnych marek na rynku od ponad stu lat. Klasa GLE obejmuje luksusowe SUV-y średniej wielkości, które są odpowiednikiem Klasy E. Klasa GLE jest większa od Klasy GLC i mniejsza od Klasy GLS.

Przegląd

Klasa GLE jest produkowana od 1997 roku i obecnie jest to już 4 generacja tej serii. ML63 to model o wysokich osiągach produkowany przez AMG. SUV posiada duży silnik 5.5 L V8, który daje maksymalną moc 518 koni mechanicznych.

Niezawodność

Niezawodność jest często omawiana jako jedna z głównych obaw kupujących przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu. Mercedes był na rynku i wyrobił sobie markę, ale te niezwykle luksusowe samochody mają również wysokie koszty utrzymania. ML63 jest całkiem solidny i ma ocenę niezawodności 78 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest częścią niezawodności i dla wielu osób jest to również czynnik wyłączający z gry. Mercedes, tak jak inne niemieckie samochody, ma reputację świetnego środka bezpieczeństwa. ML63 został poddany crash-testom przez IIHS i NHTSA, a oba te instytuty przyznały tej serii doskonałe oceny.

Amortyzacja

Stopa amortyzacji jest również bardzo ważna dla wielu ludzi, ponieważ jest wiele samochodów, które tracą swoją wartość bardzo szybko. Mercedes ma dobrą reputację w trzymaniu swojej wartości i tracą około 45% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. ML63 traci około 60% swojej oryginalnej wartości.

  Czy samochody Mercedesa są niezawodne po przejechaniu 100 tys. mil?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są najważniejszym czynnikiem niezawodności samochodów i wiele osób uważa, że samochody Mercedesa kosztują znacznie więcej w ich utrzymaniu niż ich inni rywale w USA. W przypadku samochodów ML63 średni koszt utrzymania wynosi około 900 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Mercedes-Benz ML63 AMG to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz ML63 AMG jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących ma Mercedes-Benz ML63 AMG?

Mercedes-Benz ML63 AMG to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Jaka jest moc Mercedesa-Benz ML63 AMG i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz ML63 AMG ma 518 KM i 516 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 5.5 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Mercedes-Benz ML63 AMG ma aluminiowe przednie koła 20 X 9 cali i aluminiowe tylne koła 20 X 9 cali.

Czy Mercedes ML63 to dobry samochód?

Jeździ dobrze i całkiem dobrze łagodzi nierówności. Choć ML63 AMG był kiedyś trudny w prowadzeniu, teraz jest znacznie łatwiejszy w obsłudze dzięki podziałowi momentu obrotowego 40/60, który faworyzuje tylne koła, oraz nowemu mechanizmowi kierowniczemu.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z