Mercedes-Benz S Klasa Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. Klasa S jest znana jako najdroższa i najbardziej ekskluzywna klasa Mercedesa. Jakość jest zawsze na najwyższym poziomie i są one znane z tego, że wytrzymują wiele lat.

Przegląd

Klasa S jest obecnie w swojej 7 generacji, która została wprowadzona w 2020 roku. Wprowadzone modele obejmują również wysokowydajne modele AMG oraz model Maybach klasy premium. S450 to model bazowy z silnikiem 3,0 L I6 Turbo. Wszystkie modele Benz wyposażone są w silniki hybrydowe typu mild-hybrid.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy Mercedesa są niezawodne, ale znane są z wysokich kosztów utrzymania. Klasa S jest bardzo niezawodna, a J.D Power przyznał jej 74 punkty na 100 możliwych.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem niemieckich pojazdów, ponieważ produkowały one całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. Klasa S została oceniona na pełne gwiazdki przez NHTSA i posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak aktywny system wspomagania hamowania, system wspomagania uwagi, telefon alarmowy Mercedes-Benz itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem określającym niezawodność pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa po 5 latach tracą na wartości około 45%, a Klasa S po 5 latach traci na wartości około 55%.

  Dodge Nitro Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj bardzo skomplikowane, a ich utrzymanie kosztuje bardzo dużo. Klasa S ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące około 1000 dolarów rocznie, co jest wartością wyższą od wielu jej rywali.

FAQ

Czy Mercedes-Benz S-Class to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz Klasy S to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Mercedesie-Benz Klasy S?

Mercedes Klasy S to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc Mercedesa-Benz Klasy S i czy ma on turbo?

Mercedes Klasy S ma 429 KM i 384 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Benz Klasy S?

12,9 stóp sześciennych ( 0,365 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-Benz Klasy S?

5,1 cala ( 12,95 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-Benz Klasy S ma aluminiowe koła przednie 19 X 8,5 cala i aluminiowe koła tylne 19 X 8,5 cala.

Który rocznik Klasy S jest najbardziej niezawodny?

Milla Henson, Motor Biscuit mówi, że model 2009 jest jednym z najbardziej niezawodnych modeli Klasy S.

Jak długo wytrzyma Mercedes Klasy S?

Samochody Mercedes-Benz klasy S mogą przejechać do 250 000 mil przy regularnej konserwacji i codziennej pielęgnacji. Samochody Mercedes-Benz są znane z trwałości od 13 do 17 lat, co czyni je świetną inwestycją w przyszłość.

  Chevrolet Camaro ZL1 Niezawodność

Czy Mercedes S550 to dobry samochód?

Ocena niezawodności Mercedesa-Benz S550 wynosi 2,0 na 5,0. To czyni go 25. z 30 luksusowych samochodów pełnowymiarowych. Jego średnie roczne koszty napraw wynoszą 1 249 dolarów. Oznacza to, że koszty eksploatacji są bardzo niskie.

Czy powinienem kupić Klasę E czy Klasę S?

Za znacznie niższą cenę można uzyskać dostęp do bardzo wysokiego poziomu przyspieszenia i mocy w Klasie E. Jeśli jednak priorytetem jest dla Państwa prędkość i komfort, Mercedes-Benz Klasy S jest zdecydowanym zwycięzcą. To prawdziwy flagowy sedan.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z