Mercedes Benz S63 / S65 klasa niezawodności

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. Klasa S jest znana jako najdroższa i najbardziej ekskluzywna klasa Mercedesa. Jakość jest zawsze na najwyższym poziomie, a te znane są z tego, że wytrzymują wiele lat.

Przegląd

S63 i S65 były ostatnio produkowane w szóstej generacji przez Mercedesa, ale te samochody nadal są całkiem niezłe do jazdy. S63 i S65 wyposażone są odpowiednio w silnik V8 Biturbo i V12 Biturbo. Oba z nich posiadają ulepszenia AMG.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy Mercedesa są niezawodne, jednak znane są z wysokich kosztów utrzymania. S63 jest dość niezawodny i nie ma żadnych poważnych problemów z samochodem, z wyjątkiem tego, że jego koszty utrzymania są wysokie.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem dla niemieckich samochodów, ponieważ produkują one całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. S63 lub S65 został oceniony na pełne gwiazdki przez NHTSA i posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak aktywny system wspomagania hamowania, system wspomagania uwagi, telefon alarmowy Mercedes-Benz itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo ważnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa po 5 latach tracą na wartości około 45%, a Klasa S po 5 latach traci na wartości około 55%.

  BMW M6 Gran Coupe niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj dość skomplikowane, a ich utrzymanie wiąże się z dużymi kosztami. W przypadku S63 lub S65 koszty utrzymania i napraw są wysokie i wynoszą około 1000 dolarów rocznie, czyli są wyższe niż u wielu rywali.

FAQ

Czy Mercedes-Benz S63 / S65 AMG to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz S63 / S65 AMG jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedesie-Benz S63 / S65 AMG?

Mercedes-Benz S63 / S65 AMG to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc Mercedesa-Benz S63 / S65 AMG i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz S63 / S65 AMG ma 577 KM i 664 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 5,5 L Układ paliwowy jest: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Mercedes-Benz S63 / S65 AMG ma aluminiowe przednie koła 20 X 8,5 cala i aluminiowe tylne koła 20 X 9,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z